BiH sport - diskusije

Discussion in 'Generalna diskusija' started by Esh, Oct 9, 2008.

  1. hurmash1ca

    hurmash1ca Moderator

    Ja se nadam da cemo veceras Turcima dati sansu da zaigraju na Svjetskom prvenstvu... ali samo na Playstationu :D
     
  2. zicer na kladionici , oba daju gol :smt003
     
  3. nFare

    nFare Komšija

    Samo da mi ne povedemo i sve ce biti dobro. :D
     
  4. Pasha

    Pasha Komšija

  5. Esh

    Esh HWB

    Ocekivano, Cirina vjecna formacija sa 3 igraca u zadnjoj liniji, Muratovic mu treba da razbija na sredini...
     
  6. Pasha

    Pasha Komšija

    Da. Ako kola krenu niz brdo lako je uvesti pjanića na njegovo mjesto.
     
  7. Encor3

    Encor3 Aktivista

    Znaci da odmah poderem listic na kojem sam igrao keca na nas. :cry:
     
  8. Esh

    Esh HWB

    Meni se cini da nam nedostaje jos neko brzi u napadu, tj. Ibisevic, no eto valjda Ciro racuna na opciju da Miske moze pronaci Dzeku u svim situacijama.
     
  9. ColdFire

    ColdFire Overclocker

    Ajmo !!!
    Sretno nam !!!
     
  10. Zlatan

    Zlatan Komšija

    joj opasni su ovi Turci.... sjecatel se kako su se na ep u aus/svici vracali iz mrtvih par puta...pa i u ovim kvalifikacijama su cini mi se, doduse ne tako dramaticno, par puta se vratili nakon sto su gubili
     
  11. Chem

    Chem Komšija

    da malo skrenemo temu sa turske,evo armenia vodi protiv belgije,može se reći "iznenađenje" ,još da estonci iznenade špance :roll: Ne znači nam puno,al ko zna .
     
  12. NeTRa1der

    NeTRa1der Komšija

    hehe, ja kontam ono neka greska na FIFA-inoj stranici...fakat je Belgija u ovim kvalifikacijama jako losha, prelosha :)
     
  13. Esh

    Esh HWB

    Nije lose za prvo poluvrijeme, ali ne smijemo vise propustati one prilike. Imali smo mogucnost da zabijemo jos 2 cista gola, opasna je ovo utakmica da se to promasuje, pa nije Wolfsburg :) Uglavnom, cini mi se da smo znacajno kvalitetniji od Turske, barem veceras.
     
  14. FeyzA

    FeyzA Aktivista

    Joj da je Misimovic zabio ono.. :eek:
     
  15. Zlatan

    Zlatan Komšija

    nikad nisam vjerovo u one dugacke i visoke lopte, al bih repka ih stvarno opasno i neugodno izvodi.....
     
  16. suppa_FMB

    suppa_FMB Komšija

    Sta Miske fuli majko rodjena, samo da ne zabiju nam ga opet turci opet iz jedne prilike samo...
     
  17. Stevie_Ray

    Stevie_Ray Veteran foruma

    Katastrofa, onoliko upropastenih prilika...

    Trebalo je bit 4-1, kako smo igrali.
     
  18. Esh

    Esh HWB

    Tanki smo bili u drugom poluvremenu tako da ostaje samo steta sto Miske i Dzeko ne zabise ono u prvom. Uzimajuci u obzir kakva je bila situacija u drugom, 1-1 ispade najpostenije. Steta je sto nismo zavrsili posao u Zenici sto se tice baraza, no eto za mjesec dana nova tekma :)
     
  19. selvin

    selvin Moderator

    Slijedi najava Estonije kao neugodnog protivnika :)
     
  20. Esh

    Esh HWB

    Nece ni oni sigurno reci "hej Bosanci vi ste kul, evo dadnite gol", posebno ne nakon one utakmice kod nas :) Uglavnom, i dalje smo na dobrom putu, samo da ne bude da se protiv Spanije vadimo, to bi bilo bas ofirno :D