Sport - internacionalni

Discussion in 'Generalna diskusija' started by Alibegovic, Oct 30, 2008.

  1. Esh

    Esh HWB

    A sto je Wolfsburg jak ove sezone :D
     
  2. jeretik

    jeretik Komšija

    Jesu to opet izgubili od nekog? Ne pratim njemacku ligu
     
  3. Pasha

    Pasha Komšija

    Aha,kod kuće primili tri komada. Ako se kvalifikuju u UEFA ligu bit će dobro. Džeko je,kao i što sam očekivao,ušao u igru zadnjih 30 min.
     
  4. zoi

    zoi Veteran foruma

    Al' covjece sto ManCity odera Arselana :shock: ko ono rece da je arsenal jak? :lol: :p
     
  5. Esh

    Esh HWB

    Bayer - Wolfsburg je na kraju zavrsilo 3-2, ali radi ostalih, 60 minuta je bilo 3-0, cisto da ne bude zabune. Arsenal je imao samo los dan :D
     
  6. ColdFire

    ColdFire Overclocker

    Ubili ih ljudi .
     
  7. ColdFire

    ColdFire Overclocker

    Darent Bent je masina za golove :D kao sto sam vec jednom napisao :D zao mi sto nije otisao gdje drugo nego u glupi Tot
     
  8. sgtPepper

    sgtPepper Overclocker

    Arsenal ove godine neće završiti među TOP 4, totalni raspad momčadi kada igaju protiv iole jake ekipe.
     
  9. nFare

    nFare Komšija

    Miske opet srijelac, a mogao je oba da je pucao i penal. :D


    To zakljucak na osnovu jedne utakmice.
     
  10. sgtPepper

    sgtPepper Overclocker

    Zaključak na osnove ove danas, na osnovu one prije sedmicu, na osnovu onih u polufinalu lige prvaka.
    Arsenalovi navijači : Backary Sagna - jedan od najboljih bočnih, Gael Clichy - najbolji lijevi bočni, Abou Diabi, Rosicky, Eduardo, Van Persie - sve najbolji igrači na svijetu, te naravno najbolji menadžer - Wenger. Možda će nekako završiti među top 4 ali izgleda da im je to zadnjih godina samo i cilj. Volio sam onaj Arsenal sa Piresom, Henryom, Bergkampom, Vierom, Ljunbergom, Cambelom, ovaj danas Arsenal nije ni sjena te ekipe. Wenger se totalno izgubio u vremenu i prostoru.
     
  11. NeTRa1der

    NeTRa1der Komšija

    zaista, bolno je gledati, kada igrac (tj. Adebayor) zabije gol svom bivsem klubu :D :D

    u onom potopu Dortmunda od strane Bayerna, ja bih izdvojio napadaca Mullera, od tog momka ce itekako da bude nesto :) momak se pokazao i u pripremama pred ovu sezonu
     
  12. Alibegovic

    Alibegovic Veteran foruma

    :lol:

    Adebayor trebao crveni dobit nakon pokusaja lomljenja noge Fabregasa i udaranja u lice kopackom Van Persija koji je zaradio oziljak za cijeli zivot, nadam se da ce smece dobit ban bar 3 tekme nakon sto FA pregleda snimak te utakmice i njegovih postupaka na terenu.

    [​IMG]
     
  13. NeTRa1der

    NeTRa1der Komšija

    nije to nista, samo ga je sportski pozdravio na svoj nacin :)
     
  14. Zlatan

    Zlatan Komšija

    ma ja mislim da su se ove godine koncentrisali na LP, BL su vec osvojili pa je tesko pronaci motiv ....
     
  15. a pronace motiv da OSVOJE lp ? :lol:
    kuzim ba sta si zelio reci , no ovo samo pokazuje koliki je cinilac u proslogodisnjoj tituli bio Magath iako mnogi to negiraju ..
    tesko ce Veh prvo uletiti u tu rolu a kamoli sta drugo iako se radi o dobrom treneru
     
  16. Alibegovic

    Alibegovic Veteran foruma

    Seide, jesi li ti onaj sa nogometnog magazina?
     
  17. jeretik

    jeretik Komšija

    Zaključak: Arsenije doveo previše šanera da bi ih mogo kontrolisat sve zajedno :lol: Vrijeme je za Hiddink for president
     
  18. sgtPepper

    sgtPepper Overclocker

    Van Persie o Adebayoru :

    Na stranu rezultat i lošu igru Arsenala, ali Adebayor je pokazao pravo lice. Mislim da zbog ovoga treba dobiti najmanje 2 mjeseca zabrane.
     
  19. Ajdin87

    Ajdin87 Aktivista

    Ali nece on dobiti nikakav ban, samo igraci Arsenala mogu biti i budu kaznjeni...
     
  20. hurmash1ca

    hurmash1ca Moderator

    Ma sta 2 mjeseca, treba dozivotno jer je nanio dusevnu bol igracu Arsenala :lol: