IT Academy, ITA u Beogradu, help?

Discussion in 'Generalna diskusija' started by TitoChe, Sep 20, 2009.

  1. TitoChe

    TitoChe Novi član

    Da li neko ima iskustva sa ovom skolom? Htio bih se upisati ove godine na E-business smjer. Zanima me koliko se cijeni ovaj certifikat kod poslodavaca u BiH i inostranstvu po vasem misljenju/iskustvu? IT Management nije los isto kao smjer po meni..
    Ukratko, po zavrsetku E-Business smjera se dobija :
    Cambridge International Diploma in Business, ECDL, TOEIC, ITA Certified Business Manager.

    Eto, pa ako neko ima iskustva, ili je isao, zavrsio ovu skolu? Sta mislite koliko se cijene ovi/ovaj certifikat?..
    Hvala puno!
     
  2. Esh

    Esh HWB

    Nemam informacije o toj skoli, no navedeni certifikati kao takvi ne znace nesto posebno jer se relativno lako mogu dobiti i van neke 'univerzitetske institucije'. Da ne bih ponavljao pricu o fakultetima u smislu sta i kako, pretrazi malo forum na tu temu.
     
  3. TitoChe

    TitoChe Novi član

    Dobro, hvala. Samo mene zanima ako je neko zavrsio i kakvo je njegovo iskustvo pri aplikacijama, itd....
     
  4. tux_

    tux_ Aktivista

    Mozes zavrsiti sta hoces i imati bilo kakav certifikat, ali ako ne znas raditi nece te ni jedan poslodavac.. u BIH i u inostranstvu
     
  5. Zombie

    Zombie Aktivista

    I nije bas tako, kod nas u drzavi te prvo pitaju imas li diplomu, pa onda, znas li radit'.