Sport - internacionalni

Discussion in 'Generalna diskusija' started by Alibegovic, Oct 30, 2008.

  1. Encor3

    Encor3 Aktivista

    A igrali skoro u punom sastavu. :lol:

    Dudek
    Arbeloa (Own goal)Goal 22'
    Albiol
    Metzelder
    Drenthe
    Diarra
    Van der Vaart
    Guti H. - Gago 46'
    Granero - Marcelo 62'
    Benzema
    Raúl - Van Nistelrooy 72'
     
  2. Esh

    Esh HWB

    To je sve dio master plana prema kojem ce se Ronaldo vratiti malo prije nego sto je planirano, ponovo povrijediti, sto ce nasa reprezentacija onda iskoristiti, a i Portugalci ce imati alibi :D
     
  3. selvin

    selvin Moderator

    Je li se igra uzvratna za Kup Kralja? :)
     
  4. Esh

    Esh HWB

    Naravno. Ja pretpostavljam da ce ih stici, osim ako takticki ne procjene da im je puno da se takmice i u kupu.
     
  5. sgtPepper

    sgtPepper Overclocker

    Moraju ih stici, jer gospon Perez hoće trebl.
     
  6. Zlatan

    Zlatan Komšija

    kad je uzvrat za Kup Kralja?

    btw ovo sto su izgubili nije nista cudno, svake godine bude ovakvih rezultata u Spaniji, Engleskoj i slicno....a ima ih sto im smeta kad ja kazem i ponavljam psihologija je bitna :)... psihologija je maltene sve..pogotovo u fudbalu gdje je sindrom domaceg terena jace izrazen nego u mozda bilo kojem sportu.....i to je jedan fenomen vrijedan paznje...i velika zivotna pouka....
     
  7. forzamilan

    forzamilan Veteran foruma

    i ja bi jagnjetine :lol:

    btw milan popuši 2 gola u sudijskoj protiv napolija, odoše 2 boda down the drain :cry:
     
  8. Pelikan

    Pelikan Veteran foruma

    2-2 rezultat, a 80 minuta gol nije pao :lol:
     
  9. Ace_

    Ace_ Aktivista

    Miske i Dzeko obojica zatresli mrezu veceras. Ponio ih domaci teren :smt003
     
  10. forzamilan

    forzamilan Veteran foruma

    miske golčinu dao, svaka čast!

    inače poništen gol patu večeras a benzemin gol je iz ofsajda, džaba im 300m eura. uživati ću kada ih barca bude uništitavala u el classicu 8)
    [​IMG]
     
  11. Ronaldo_9

    Ronaldo_9 Aktivista

    Nisi ti vidio druže dobro, nidje ofsajda nije bilo, a penal za Milan je diskutabilan, malo bi ko to dosudio od ozbiljnijih sudija. :lol:
     
  12. Zombie

    Zombie Aktivista

    Inace onaj sudija sinoc je izgubljen bio, i da malom patku je ponistio cist go, kao neki faul svir'o, nesto...
     
  13. Ronaldo_9

    Ronaldo_9 Aktivista

    Sudija je bio katastrofalan, u susretu Milan - Real. Mislim da je rezultat ipak pravedan, zaslužen "x" i jednih i drugih.
     
  14. forzamilan

    forzamilan Veteran foruma

    pa eto ti slike. ako imaš na umu šta je ofsajd onda je ovdje sve jasno ali nema veze sad glupo je raspravljati o nečemu što je bilo i što se ne može promijeniti. rezultat je realan po meni. penal nije bio diskutabilan. zambrotta je ubacio a pepe je uklizao i rukom zaustavio jednu opasnu loptu u izrazitoj situaciji za postizanje gola. al opet nema smisla raspravljati. milanu je protiv marseilla dovoljan i bod kod kuće i onda pobjeda protiv zuricha u gostima i idu dalje 100%.
     
  15. ColdFire

    ColdFire Overclocker

    kolko ja vidim u istoj su liniji . sami ispavi tog crvenog ( nesta , il ko je vec )
     
  16. Ronaldo_9

    Ronaldo_9 Aktivista

    Ma nije bitno, tekma je gotova, svi su zadovoljni ishodom, i to je to. Da li je bio penal ili ofsajd kod gola to je subjektivno mišljenje, činjenica je da će suđenje biti sve lošije i lošije, jednostavno ljudsko oko je presporo za "detalje modernog fudbala".:lol:
     
  17. NeTRa1der

    NeTRa1der Komšija

    Barca samo 0:0 igrala...Rusi im nikako ne leze ove godine :D
     
  18. h2o

    h2o Aktivista

    Nije bas da im ne leze, ljudi nisu izlazili iz svog 16-ca. Ali nije ni Barça nesto efikasna bila, jedna stativa i to je sve od pravih sansi. Uglavnom se grupa zakuhala pravo, pogotovo sada sa Interovim preokretom.
     
  19. Hansel

    Hansel Komšija

    Izgleda da će Bayern i Liverpool ove godine svoj evropski put nastaviti u Kupu Uefa, ili novonazvanoj Evropa ligi.
     
  20. jeretik

    jeretik Komšija

    Čojče onaj Real je tolika kolekcija cigana da je to nevjerovatno. Tolike pare potrošene i onda opet ni na šta ne liče bez Cristiana Ronalda. Samo znaju galopirat i prepadat protivnike hrkljuš pasovima. Italija je penicilin za takve uhljupe