1. HamziBeg

    HamziBeg Komšija

    Ukoliko vam se desava da imate slabu konekciju ili vidite da imate vecu upload neko download provjerite da u startup-u slucajno nemate sljedeci program "mspn32.exe".
    Prograd izgleda salje pakete sa vaseg racunara ka internetu (ne vjerujem da vam ista uzima sa racunara) tako zauzima konekciju i gusi je.

    Nasao sam ga us system32 direktoriju i u prefatch direktoriju. Eto toliko da se pricuvate :)

    EDIT: Antivirusi ga ne vide, bar ne AVAST ni SpySweeper... nisam vidio da ima informacija o ovome na netu. U Googl-eu samo 4 stranice koje sadrzavaju informacije o ovome.
     
  2. ming

    ming Veteran foruma

    Hamzi beg svaka cast.
     
  3. syss

    syss Veteran foruma

    čovjek je car što se tiče korisnih informacija/savjeta... keep up the good work! :wink:
     
  4. Shenron

    Shenron Komšija

    nema tog mspn32.exe u mene ... jupiiiii :mrgreen:
     
  5. iskusni

    iskusni Komšija

    ako već toliko znaš hamzibeg znaš li možda raditi u visual basic ili c++ ?
     
  6. Dzahdo

    Dzahdo Aktivista

    Ne udaljavaj se od teme iskusni, za tog ima MSN i mislim da je bar meni to sto puta rečeno a i ostalim je...

    U mene ga Boga mi nema :mrgreen: Fala Bogu. Al' fakat je sam ovo otkrio jer je njemu zasmetao. :wink:
     
  7. BiceBolje

    BiceBolje Overclocker

    Nemam ga ni ja, ali to ne umanjuje tvoj doprinos. Nikad ne znaš kad će ti se pojaviti, a ne bi znao šta je to da nije HamziBega...
     
  8. .Dzahdo.

    .Dzahdo. Aktivista

    Imam ga na starom kompu, hvala punoooo!!! Samo meni nije nikakvih problema sa downloadom bilo nego samo pola sata bootanje računara (nije ni čudo kad je Pentium 2) , a na trenutnom kompu ga nema (amd athlon 64 3200+) Thx :wink:
     
  9. HamziBeg

    HamziBeg Komšija

    Doticao sam se C++ ali nisam imao vremena nastaviti odnosno poceti :).