Ultimativni filmski vodic

Discussion in 'TV, muzika, filmovi i serije' started by Esh, Aug 15, 2007.

  1. Pasha

    Pasha Komšija

  2. FearLess

    FearLess Aktivista

    Last edited by a moderator: Aug 2, 2017
  3. extibo

    extibo Komšija

    Odgledao ga upravo sad. :D Sve preporuke.
     
  4. CHARLIE

    CHARLIE Novi član

    Ako nekoga interesuje, može pogledati 300, radi se o vrlo dobrom filmu,
    ili možda IZDAJNIK .
     
  5. Hansel

    Hansel Komšija

    Donekle si pogrešno shvatio svrhu teme, što je ok, jer nema potrebe a ni smisla preporučivati filmove tipa Batman - The Dark Knight, Terminator 4, 300...jer se sve to svrstava u kategoriju mega razvikanih filmova za koje se čuje i pri odlasku do pekare :)

    A taj Izdajnik nisam lično gledao ali jeste moj prijatelj koji je inače ''filmadžija'' i također tvrdi da je dobar.
     
  6. CHARLIE

    CHARLIE Novi član

    Prestig nije nešto, radi se o borbi dva madzionicara, njihovo utrkivanje, ništa posebno, ko je ljubitelj trilera toplo preporučuje IZDAJNIK_http://www.filmski.net/filmovi/4777/izdajnik

    Radi se o extra filmu!


    ILI ko nije gledo stariji film 300.
     
  7. CHARLIE

    CHARLIE Novi član

    Malo sam se ponovio, al nema veze, vikend je:)
    Imali neko ko može preporučiti dobar triler, ili akciju!!??
     
  8. Hansel

    Hansel Komšija

    The Prestige je jedan od boljih filmova ikada snimljenih. I to nije preporuka, nego obavezno ''štivo''.
     
  9. NAILS

    NAILS Moderator

    Cuj Hansel, kao da ja govorim. Da ..vec spomenut od strane mene i mozda jos nekog. Inace, ja sam ga dva puta donosio iz v. teke. mozda bi i treci put al me stid.

    Poslat cu nekoga po film.. haha...
     
  10. Hansel

    Hansel Komšija

    Pretpostavljam (u stvari 99% sam siguran) da si gledao i The Illusionist sa Edward Norton-om. Zaista dobar film - donekle slične tematike.

    Ali eto, i meni se omaknu neki hitovi koji su bili obavezni za odgledati. Recimo da sam, fakat sramota, tek prije dvije sedmice odgledao The Count of Monte Cristo za koji takodjer mogu reci da je izvrstan.

    Čuj sad mene, malo prije prigovaram čovjeku što navodi poznate hit filmove, a sada i ja isto radim. Ali opet, ako sam ih ja propustio, moguće da je još neko ovdje. :)
     
  11. NAILS

    NAILS Moderator

    Maa.. Ilusionist jeste dobar film. Izasao je iste godine (ako se ne varam) kao i Prestige Dosta su slicni i siguran sam da je neko nekoga kopirao (ne doslovno.. naravno) ali.. Ilusionist mi je vise SF od Prestige. Malo su pretjerali s nekim stvarima ali je takodjer preporuka.
     
  12. XTRage

    XTRage Veteran foruma

    I meni isto limit od filma :D
     
  13. syss

    syss Veteran foruma

    http://www.imdb.com/title/tt1022603/

    ko hoće nek pogleda, vrhunski po meni... vrh vrhova romantično komedijskog žanra ove i eventualno prošlih godina.

    enise go look, znam da budeš :D
     
  14. XTRage

    XTRage Veteran foruma

  15. hurmash1ca

    hurmash1ca Moderator

    Jao, jos im Arnie i Sly fale :lol:
     
  16. Esh

    Esh HWB

    Gledao film iz tri puta, jedva docekao kraj, vrlo dosadan. Nisam skuzio u cemu je fol sa dobrom ocjenom na IMDB, mozda je do mene :)
     
  17. Pasha

    Pasha Komšija

    Pregledao sam ga sinoć sa ženkom.Fina limunada :D
     
  18. syss

    syss Veteran foruma

    ma tebi je sve dosadno :D

    onda skini onaj od đesike simson kad zapne u armiji, bilo neki dan na telki kod nas :D :D
     
  19. dzeri

    dzeri Aktivista

    Par gledljivih filmova iz proteklog perioda:
    - Assassination of a high school president
    - FAQ about time travel
    - Proposal

    Par filmova koje bih volio da nisam pogledao:
    - Zombieland (tanko brate, tanko, osim navodjenja onih par pravila na pocetku sto je smijesno, film je totalno bezveze). Usput, cemu izdavanje 10+ zombie filmova ove godine?
    - Surrogates - nekako mi djeluje kao kopija I, Robot uz djelomicno izmijenenu tematiku.
    - Public Enemies - mozda nisam prepoznao kvalitetu filma, ali sam bas bio u krizi u kinu nakon prvog sata kada sam ostao bez grickalica.
     
  20. syss

    syss Veteran foruma

    meni su oke surogati moram priznat... možda zato što nisam imao nikakva očekivanja i ispalo oke sve.

    pričom puno više naginje matrixu nego i, robotu imho.