Pro Evolution Soccer / Winning Eleven / eFootball thread

Discussion in 'Igre i konzole' started by forzajuve, Jul 16, 2007.

  1. suppa_FMB

    suppa_FMB Komšija

    I ima li ti u ostalim takmicenjima nas ili nakon te grupe sa Englezima i Dancima nismo se vise pojavljivali?

    p.s Sve i da se moze kako zamjenit u editoru to, tesko da se moze izvesti preko konzola.
     
  2. zalizani

    zalizani Aktivista

    Da, nakon tog takmičenja nisam poslije primjetio da smo kasnije sudjelovali.
     
  3. Ace_

    Ace_ Aktivista

    Damn it, kladio bih se da je demo bio tezi od ovoga. Krenuo igrat Master ligu sa Wolfom, rekoh uzecu slabije da mi bude zanimljivo i raspem odmah Hertu 3-0 (Dzeko hattrick). Prelagano je.

    Ali moram pohvaliti napredak u master liga modu. Dodali su dosta novih stvari.

    U onom Become a legend modu nakon jedne tekme u onom Babilonu dadnem gol i odmah me Bayern zove, ROFL.
     
  4. Zlatan

    Zlatan Komšija

    Inace, meni ovaj soundtrack rocks!
     
  5. Zlatan

    Zlatan Komšija

    igra li neko master ligu, nije mi jasno kako sam se plasirao u ligu uefa :?: :!: kad sam bio 8. u engleskoj ligi a samo su mjesta od 5-7 oznacena onom bojom, je li to neki bug ili sam mozda usao kao pobjednik engleskog kupa ili nekom slicnom precicom :idea:
     
  6. forzamilan

    forzamilan Veteran foruma

    pobjednik kupa ide direktno u ligu uefa.
     
  7. MadbaLL

    MadbaLL Overclocker

  8. zoi

    zoi Veteran foruma

    pa de makar navedite sta je novo u odnosu na staru verziju :x
     
  9. Mujka

    Mujka Komšija

    de ti makar pogledaj sajt sve ti pise

    kaj si lud :smt006
     
  10. Hansel

    Hansel Komšija

    Skinuo sam ovaj 0.8 patch ali kod mene ne napravi nikakve promjene nakon instalacije. Patch se instalira uspješno, međutim pri pokretanju igre mi prvo javi neku gresku oko nekog .dll (ne sjecam se) i onda mi pokrene igru ali ne bude nista promjenjeno osim imena. Cak i dresovi za BiH budu sad neki crveni...

    ?
     
  11. Alibegovic

    Alibegovic Veteran foruma

    Jel ti javlja da d3dx9_37.dll nedostaje?

    Ako jest, ukucaj na guglu to, downloadiraj taj dll i smjesti ga u folder igre. Tada ce fercerat kitserver i sve ostalo.
     
  12. Hansel

    Hansel Komšija

    Svaka čast. Maksimalno hvala.

    Konačno prepoznaH te bosanske face... :mrgreen:
     
  13. MadbaLL

    MadbaLL Overclocker

  14. Zlatan

    Zlatan Komšija

    moze li kratka info sta su to koristili pa je potreban taj dll a orginalnoj igri nije?
     
  15. Hansel

    Hansel Komšija

    Znaš kako kažu nadrealisti ''ima svega al' nije za priču.'' :)
     
  16. CHARLIE

    CHARLIE Novi član

    Molio bih za informaciju, da li u PES 2010 ima bundes liga, i BH Repka sa orginalnim igračima, npr. Wolfsburg, Hoffenhaim. Ili se kao i u PES 2009 mora ubaciti neki patch.
     
  17. Vedo

    Vedo Moderator

  18. CHARLIE

    CHARLIE Novi član

  19. MadbaLL

    MadbaLL Overclocker

    izašao je novi update, 0.82... naravno prvo se mora instalirati 0.8, pa 0.81 i onda ovaj zadnji 0.82.

    www.pesedit.com
     
  20. Ace_

    Ace_ Aktivista

    malo mi je Cannavaro dobio mutaciju :D
    [​IMG]

    Ova ruka mu je cijelu utakmicu pokazivala u smjeru protivnickog gola, cak i kad se okrenes ovako kao na slici.