HWB download zona

Discussion in 'Sadržaj, prijava problema i prijedlozi' started by Esh, Oct 5, 2005.

  1. kugla

    kugla Aktivista

  2. hurmash1ca

    hurmash1ca Moderator

    Jesi ti naporan. Sta ocekujes svaki put od drivera? Nece od HD4670 napraviti HD4870X2 :x
     
  3. Venom

    Venom Aktivista

    Ima li nade da novi nvidia driveri budu na fz? Dok su bili 30~50mb moglo se i skinuti sta... Sad ovih 124mb za 5g korisnika predstavlja prepreku :D
     
  4. Esh

    Esh HWB

    Moze, bice za dan-dva.
     
  5. neyra

    neyra Novi član

    Mozete li postaviti Microsoft frontpage ili neki slican program bila bih vam veoma zahvalna nisam uspjela na netu da nadjem a i potrosila sam limit za ovaj mjesec
     
  6. Esh

    Esh HWB

    FrontPage vise nije aktuelan, a Microsoftov zamjenski alat zove se Microsoft Expression Web 3. Postavili smo trial verziju [60 dana, 122MB] koju mozes preuzeti ovdje. Nemoj zaboraviti da je koristenje nekog download managera tipa FlashGet obavezno.
     
  7. neyra

    neyra Novi član

    Hvala
     
  8. virus_

    virus_ Guest

    postoji li progarm AutoCad, u download HW base???? hvala :) :) :) :) :)
     
  9. Tyger

    Tyger Aktivista

    Ne postoji, jer nije FreeWare
     
  10. virus_

    virus_ Guest

    ok, hvala :)
     
  11. Reznor

    Reznor Overclocker

    Je li se to meni cini ili ATI driveri 9.12 su obrisani sa servera? Bas mi je zatrebao danas i nisam ga mogao skinuti.
     
  12. Esh

    Esh HWB

    10.1 ce biti postavljeni za par dana.
     
  13. Reznor

    Reznor Overclocker

    Hvala Enise. Tacnije, trebaju mi da testiram Silent Hill Homecoming, neki bugovi u gameplayu, pa da vidim da li je to do drivera ili do neceg drugog, a nemam vise limita.
     
  14. kugla

    kugla Aktivista

    Last edited by a moderator: Feb 11, 2018
  15. Esh

    Esh HWB

    Probaj ponovo.
     
  16. ibran

    ibran Aktivista

    Zašto mi se dešava da prilikom skidanja drivera sa HWB download zone nikada ne skine do kraja več skine nešto malo i prekine.
    Dali je do mene nešto ili je do servera ili trebam neke postavke kod sebe da postavim.
    Hvala! :?:
     
  17. Esh

    Esh HWB

    Do servera je. Moras koristiti download manager tipa Flashget.
     
  18. dino73n

    dino73n Veteran foruma

    Ako skidas preko freezone obavezno motas koristiti download manager.
    getright ili flashget koje takodje imas tu za skinuti ali posto su kratki oni se skinu bez problema.

    EDIT:Damn, i am so slow.
     
  19. ibran

    ibran Aktivista

    Hvala Enisu i Dino na informacijama.
     
  20. AhmeT

    AhmeT Overclocker

    A zasto se to desava? Kakva je razlika kada se koristi DL manager u odnosu na obicno skidanje, konkretno u ovom slucaju skidanja sa HWBa? (Nije da mi smeta, nit se bunim, nego cisto informativno pitam, posto mi je nejasno zasto zapravo nece da skine "obicno")