Pravilo

Discussion in 'Sadržaj, prijava problema i prijedlozi' started by okanovicr, Jan 27, 2010.

Thread Status:
Not open for further replies.
  1. okanovicr

    okanovicr Novi član

    Znaci otvorio sam ovaj novi post iz razloga nepostivanja pravila foruma.Naime radi se o tome da su mene opmenuli za redanje postova jedan iza drugog tretirat ce se kao spam.To je uredu i otad koristim edit medjutim to pravilo bi trebalo vaziti za sve,a ne samo za pojedine ili nove clanove foruma.
    HVALA
     
  2. dino73n

    dino73n Veteran foruma

    S vremenom ces skontat,nije problem kada poslije par sati ili drugi dan postavis post iza posta da bi topic postao aktivan,nego je problem kada u par minuta kada zelis nesto dodati sto si propusio u prethodnom postu opalis u novi umjesto da editujes postojeci :wink:
     
  3. okanovicr

    okanovicr Novi član

    Pa o tome upravo i govorim
     
  4. BoLa

    BoLa Aktivista

    Zelio bih da pruzim svoju punu potporu uvazenom okanovicr u nadi da ce dobiti, ustavom zagarantovano pravo!, da reda poruke jednu ispod druge bez tretiranja doticnih kao spam!

    Svi mi dobro znamo da je Enis zao i da mrzi spam. Gore spam, dole Enis!
    :mrgreen:
     
  5. Đole

    Đole Novi član

    pa ajde nađi neki primjer?
     
  6. nFare

    nFare Komšija

    I ja bi stao na stranu ostecenog i dodao jos da zelimo vece komade mesa u obrocima i da se otjera Ekrem iz kuhinje, nema smisla vise.
     
  7. hurmash1ca

    hurmash1ca Moderator

    Ekrem je tek dobio posao, a Munir ce, bojim se, morati napustiti nasu zajednicu buduci da njegove performanse u kuhinji nisu bile zadovoljavajuce.
    Autoru teme bih preporucio da koristi report ([​IMG]) dugme u slucaju nevolje poput nekog redaca postova.
     
    Last edited by a moderator: Feb 11, 2018
Thread Status:
Not open for further replies.