Discussion in 'Generalna diskusija' started by Alibegovic, Oct 30, 2008.

Nema veze, odlucena je utakmica :D Ionako je finale EP-a zanimljivije :)

Rutinski :smt005 ALE ALE FRANCE ALE ALE ♥ :smt002

3. Pelikan

Osteceni Hrvati u par navrata :mad:

4. Đole

haha, ne plači :smt003 slabo su odigrali početak drugog poluvremena, par grešaka u napadu su imali, Francuzi za 2 minute 3 gola dali i odmah su dobili na samopouzdanju. Još par grešaka Zrnića i Francuzi odoše na 2-3 razlike, imali širu klupu i to je to. hrvatska je jaka, al Francuzi su daleko jači.
    :smt006

5. Mujka

Mujka Komšija

po cemu su daleko jaci ? dizu vise na bendzu ha ?

smijesno u par navrata sudci su coravi bili iako cro je sama sebi kriva al onaku grubost ne treba dopustit

6. Đole

i poljska je bila gruba u polufinalu, možda i najgrublja, al su se izvukli hrvati. al protiv francuza nisu mogli, pa vidio si da karabatić pola drugog poluvremena nije igro u odbrani, bilo bi 10 razlike da nije dobio ona 2 isključenja.

7. Pelikan

Na pocetku poluvremena sudije pogrijesile, hrvati se izgubili normala jer nisu skontali ni sta je ovaj dosudio. Crveni karton takodje nidje veze, ni kontakta, nista.

8. Đole

mora da se šališ :smt005
    onaj mali što je dobio crveni uopšte nije ni dotaknuo protivnika, nego je onaj Gojun ga puko po glavi, što sudije naravno nisu vidjele.