Formula 1 - The Neverending Thread

Discussion in 'Generalna diskusija' started by Dog_Father, Mar 11, 2006.

  1. Esh

    Esh HWB

    Re: F1 - Never ending thread

    Evo Brown odgovara na paniku oko performansi bolida: http://www.autosport.com/news/report.php/id/81208 :)

    Effectively we had one driver who didn't fit the car properly and one who hadn't driven for three years so it was a starting day. Nuf said.
     
  2. nFare

    nFare Komšija

    Re: F1 - Never ending thread

    Cini se da je Ferrari u nekom drugom svijetu u odnosu na ostale ako ovi ne muljaju nesto sa gorivom.
     
  3. Stevie_Ray

    Stevie_Ray Veteran foruma

    Re: F1 - Never ending thread

    Ma kakvo muljanje...svi testiraju na najbolji moguci nacin zbog kratkog vremenskog roka, nikom nije do pokazivanja sa malom kolicinom goriva.

    Nije slucajnost da je F10 najbrzi sva tri dana, a impresivna je i kilometraza, znatno vise nego ijedan drugi tim, preko 350 krugova na stazi!
     
  4. Esh

    Esh HWB

  5. Stevie_Ray

    Stevie_Ray Veteran foruma

    Re: F1 - Never ending thread

    Ako je Ferrari zbilja brz kako izgleda, moze se nadat jedino postolju.
     
  6. nFare

    nFare Komšija

    Re: F1 - Never ending thread

    Polako nismo jos Red bull vidjeli na djelu, na cijim principima je izgleda bazirano pola grida :lol: , ukljucujuci i Ferrari.
     
  7. Stevie_Ray

    Stevie_Ray Veteran foruma

    Re: F1 - Never ending thread

    Da, jos je jedino RB nepoznanica. Sauber je lijepo iznenadjenje, cim su jedan Kobayashi i (test vozac) De la Rosa ostvarivali onako dobra vremena.

    U rukama Alonsa ili Masse bi Sauber mozda bio i brzi od Ferrarija.
     
  8. Samir_Masinac

    Samir_Masinac Aktivista

    Re: F1 - Never ending thread

    Ja sad nemam za koga navijati. :mrgreen:

    Moram mijenjati avatar.
     
  9. Esh

    Esh HWB

    Re: F1 - Never ending thread

    Na tvojoj podrsci ce se prelomit sezona :D Mislim da ti je nekako Mercedes GP najlogicniji izbor, ako nista, jer su njemacki tim te imaju Petronas uz sebe.
     
  10. Stevie_Ray

    Stevie_Ray Veteran foruma

    Re: F1 - Never ending thread

    Pa treba navijat za Sauber, posto je to isti tim kao i prije. :D Ili ga ponese sto je Kubica u Renaultu pa pocne navijat za njih. :p

    Nece valjda za Cigu navijat. :lol:
     
  11. Qler

    Qler Veteran foruma

    Re: F1 - Never ending thread

    meni je sauber od "ostalih" nekako uvijek bio najdrazi. Dok je bio stari tim Sauber Petronas uvijek sam navijao da dodju sto blize McLarenu i Ferrariu :D

    Sad mi je i RBR dobar, Renault me nervira, ovi ameri boga pitaj sta ce biti, virgin isto tako... ne znam, sad sam sto se tice favorizovanja u velikoj trilemi :) MercedesGP Mclaren i Ferrari svi su mi dragi, i uvjek sam pratio McLaren i Ferrari, sad dosao i sam Mercedes, jos doveo Schumahera. Stvarno ne znam ko mi je ono No1 ove sezone. Samo se nadam da ce biti guravo i da ce se malo konkretnije boriti za bodove, da bude neizvjesno.
     
  12. Stevie_Ray

    Stevie_Ray Veteran foruma

    Re: F1 - Never ending thread

    Meni je RB mrzak prvenstveno zbog prenapuhanog Vettela. A i Newey je tamo.
     
  13. Samir_Masinac

    Samir_Masinac Aktivista

    Re: F1 - Never ending thread

    Ne znam sam sta da radim. :mrgreen:
    Sauber ili Mercedes GP od toga dvoga moram nesto odabrati.

    Hocete li vi McLaren-ovci sad malo gotiviti Mercedes GP? Krvna veza se ne moze zanemariti. :mrgreen:
     
  14. Stevie_Ray

    Stevie_Ray Veteran foruma

    Re: F1 - Never ending thread

    Naprotiv, sad je MSC tamo. Furaju se na njemacke vozace, a tim engleski. :lol:
     
  15. Esh

    Esh HWB

  16. suppa_FMB

    suppa_FMB Komšija

  17. ColdFire

    ColdFire Overclocker

    Re: F1 - Never ending thread

    pa normala , novi tim novi sefovi , valja se malo ulizivat . ako doce do toga da ga Massa otrse koji put odma ce pocet cmizdrit :lol:
     
  18. Esh

    Esh HWB

    Re: F1 - Never ending thread

    Lotus launches 2010 car in London: http://www.autosport.com/news/report.php/id/81458

    [​IMG]

    Old skul ;)
     
  19. ColdFire

    ColdFire Overclocker

    Re: F1 - Never ending thread

    najljepsi bolid do sada :D
     
  20. Haker

    Haker Veteran foruma

    Re: F1 - Never ending thread

    Najljepši bolid u zadnjih deset godina.