Kupovina monitora - sve upite postavljajte ovdje

Discussion in 'Monitori, storage, kućišta, periferija' started by Konjislav, May 6, 2008.

  1. Cobalt

    Cobalt Aktivista


    Kod nas 250€? Ajd nabaci link, ako nije problem.
     
  2. Neo Bahamut Zero

    Neo Bahamut Zero Veteran foruma

    Nema linka. Tako mi rece lik u jednoj radnji u Skenderiji. Mislim da se radnja zove "Terabajt".
     
  3. Cobalt

    Cobalt Aktivista

    Brijem da je pomiješao nešto. Ako je tako, eto me u Sarajevo idući mjesec odma po monitor.
     
  4. Looney

    Looney Komšija

    P2470HD je cca. 640KM sa PDV-om.
     
  5. Cobalt

    Cobalt Aktivista

    To već liči na cijenu. o/
     
  6. eques

    eques Novi član

    To bi mogla biti cijena bez PDV-a, ali je i to nategnuto
     
  7. Neo Bahamut Zero

    Neo Bahamut Zero Veteran foruma

    Onda je lik nesto pobrkao, posto sam se i ja raspitivao oko istog. Kako god, lijepa Njemacka - 2470H ugodnih 440KM sa PDV-om, pa cu vjerovatno tamo da uzmem, jer se polako cijene kod nas otimaju kontroli.
     
  8. FaruK_XL

    FaruK_XL Aktivista

    ja sam vidio 21,5˝inchi monitor samsungov oko 320 do 350 km nemogu se sjetit koliko tacno para u abc comp ili win computers kod bosmala beton monitor.
     
  9. eques

    eques Novi član

    Te veličine imaš slijedeće modele
    2233SN - 320 KM
    P2250N - 373 KM
    P2270 - 466 KM
    P2270H - 485 KM
    P2270HD - 560 KM (ima TV tuner)

    Znači najvjerojatnije je bio ovaj prvi model
     
  10. Vedo

    Vedo Moderator

  11. eques

    eques Novi član

    imaju dobre cijene ako su ono cijene sa PDV-om (nigdje nisam našao da piše je li PDV uračunat ili nije).

    Samo mi nije jasno kako ih onako izmješaju. Prvo 22" pa 19" pa 24". Kao da su ih samo nabacali neka ima na web shopu i to je to. Nikada izgleda nisu pregledali web shopove gdje možeš poredati ili filtrirati po veličini, proizvođaču, karakteristikama itd.

    Ovo je boljka 90% web shopova u BiH. Samo neka ima nešto na stranici, a što moraš potrošiti nekoliko minuta da nešto nađeš, to je drugo pitanje.
    O dostupnosti da ne pričamo. 99% web trgovina nema barem pola stvari. Ne mora imati to na lageru, ali neka barem može nabaviti za 5-7 dana, dobro je.
     
  12. suppa_FMB

    suppa_FMB Komšija

    Molio bih preporuku za prijatelja koji hoce da uzme LCD TV na kojem bi podjednako gledao tv i surfo po netu. Ima na raspolaganju oko 500km i zanima me da li je jos Samsung T-220 22" za te pare best buy? Hvala unaprijed
     
  13. Haker

    Haker Veteran foruma

    Kakav je P2770HD Znam da je bilo sto puta o njemu na predhodnim stranicama ali eto ako može mala pomoć
     
  14. tarankula

    tarankula Aktivista

    dali kupiti Samsung P2050 20´ za gejming?
     
  15. Juka

    Juka Komšija

    Koliko se kod nas krece navedeni monitor i gdje ga ima nabaviti u kratkom postupku da se ne mora
    cekat???

    Edit:
    Evo nasao http://www.mp.imtec.ba/ArtikalMal.aspx , sad je pitanje ima li gdje jeftinije???
     
  16. selvin

    selvin Moderator

  17. Juka

    Juka Komšija

    NE kontam,
    Ali oni jedini (sto sam ja uspio izgooglat) imaju barem na web katalogu izlistan taj model, inace je kod svih ona HD varijenta koja je barem 100ku skuplja i ne treba mi...
     
  18. selvin

    selvin Moderator

    Sta ne kontas?
    A bolje ti je uzet P2470HD za 710KM u genelecu (ako jos uvijek ima popust od 5% na gotovinu) nego za 670KM u imtecu P2470H. Mislim ako ne nadjes nigdje drugo jeftinije P2470H :)
     
  19. exchanged life

    exchanged life Aktivista

    Ej ljudi šta mislite o ovom monitoru: 18.5" LCD Hanns.G HA195AA Wide. Odlučio sam se za ovaj monitor zato što nemam baš puno para za izdvajanje, a i da se riješim svog starog CRT monitora, pitam pošto nisam baš upućen u monitore i zato što ih dosta stoji u skladištu, pa reko da provjerim što ih ljudi ne uzimaju. U Genelecu košta 196,16KM valjda bez PDV-a.

    EDIT: Možete li preporučiti bilo koji monitor koji valja do maksimalno 260KM za igranje na rezoluciji od 1366x768, na ovoj rezoluciji prvenstveno zbog slabije grafičke.
     
  20. Esh

    Esh HWB

    S obzirom na cijenu, nemas bas nekog velikog prostora za izbor, osim da povecas budzet na 250 i trazis neki bolji, ali polovan model.