Combat Arms

Discussion in 'Igre i konzole' started by NAILS, Mar 2, 2010.

  1. NAILS

    NAILS Moderator

    Instalirah ovaj FPS. Licno mi se svidja ali nisam gejmer pa ne bih znao napraviti poredjenje sa ostalim multiplayer FPS-ovima. Mozda mi vise odgovara od CS-a zbog grafike.

    Igra je besplatna, teska oko 900MB. Combat Arms

    Inace ima vverzija za razna podrucija pa sam ja igru preuzeo sa ovog linka, i radi. Prije ovog sam skino valjda neku za US i nisam se mogao registrovati.
     
  2. h2o

    h2o Aktivista

    Je li ovo kao BF Heroes? Jedan dio besplatan, npr. par oruzja besplatno, a za sve ostalo tu je MasterCard?
     
  3. NAILS

    NAILS Moderator

    Ne vjerujem. Negdje sam procitao da "zaradjujes" novac i onda kupujes oružje. Probam poslije kada je ponovo instaliram. Nesto sam zeznuo ubacivanjem nekih fajlova za windowed mode.
     
  4. Toka

    Toka Aktivista

    Igrao davno. Nije losa igra. A oruzije nadogradjujes tako sto dobijas kao kredit neki dok igras,
    slicno COD 4 te na marketu kupujes oruzije. A ako je nekome mrsko igrati, tu je uvjek Master Card :)
    Prestao sam je igrati zbog stalnih update-ova, a i jednom sam se zezno oko ovih regija prilikom instalacije,
    tako da maybe some other time. 8)
     
  5. NAILS

    NAILS Moderator

    Znaš li slucajno kako iskljuciti prikaz nick-ova kroz zidove ?
     
  6. daco87

    daco87 Aktivista

    te nikove kroz zidove vidis samo od kolega tvojeg tima i u trenutku smrti nekoga iz suprotbog tima.
    ne treba ti to smetati
     
  7. NAILS

    NAILS Moderator

    Ipak mi smeta. Logicnije bi bilo da vidim nickove svojih (al ine i kroz zidove), a da ne vidim neprijatelja.. ili nesto tako. Jedino je ok kada znam gdje se moji nalaze, ali inace.. letam ipred ocima.
     
  8. NAILS

    NAILS Moderator

    Kako naci kolegu gdje igra.. na kojem je serveru ?
     
  9. RaP

    RaP Komšija

    igrao sam i ja ovo jedno vrijeme ali isto odustao od konstantnih updatea koj inisu bas mali mislim da su bili i po 100-200 mb odjendom
     
  10. suppa_FMB

    suppa_FMB Komšija

    Igra li neko jos ovo?
     
  11. NAILS

    NAILS Moderator

    Ja sam presao na ovo. Dugo sam igrao CA ali eto, kakao sam probao AVA, nisam se vracao na Combat Arms. Probao jednom ali nisam mogao. Bas je velika razlika.