Sport - internacionalni

Discussion in 'Generalna diskusija' started by Alibegovic, Oct 30, 2008.

  1. Stevie_Ray

    Stevie_Ray Veteran foruma

    Bili su totalno nadmocni u prvom poluvremenu, tako da mislim da se moglo sa igracem manje, da. OK, i Rooney je izasao u drugom poluvremenu, i to je imalo efekta.
     
  2. ColdFire

    ColdFire Overclocker

    :lol:
    Kad doce kuci
    @Stevie , 10 igraca je 10 igraca , tesko bi bilo protiv Slobode a kamoli Bayern
     
  3. sgtPepper

    sgtPepper Overclocker

    Nema engleskih klubova u polufinalu :smt005 :smt005

    Konačno !
     
  4. Ace_

    Ace_ Aktivista

    Manchester United boss Sir Alex Ferguson on Rafael's sending-off: "Young boy, inexperience, but they got him sent off. They all rushed towards the referee. Typical Germans. You can't dispute that. The key issues were the goal before half-time and then the boy getting sent off, but it's still taken an exceptional goal to win the tie."

    :mrgreen:


    i fakat nek su englezi poispadali pa nek gori
     
  5. selvin

    selvin Moderator

    Nije bas da su zasluzili prolaz, ali eto, barem ce Pjanic sa Lyonom u finale :D
     
  6. forzamilan

    forzamilan Veteran foruma

    fakat ljepota :D
    mislim da je utakmicu preokrenuo crveni rafaela, povreda rooneya i svjesno porepuštanje inicijative bayernu koji je uspio da postigne taj gol koji ih vodi u polufinale. dakle 2. gol bayerna je bio samo pitanje vremena.
     
  7. senad_986

    senad_986 Komšija

    Sta? To sad ispade lose navjati za Barcelonu? Dobro, jesu najjaci posljednjih godina, ali covjek treba biti mazohista, pa navijati za npr. Milan, Juventus, Inter, Chelsea, reprezentaciju Italije i slicne ekipe koje igraju antifudbal. Barca je uvijek igrala napadacki i lijepo, pa i onih nekoliko godina kad ih nigdje nije bilo (onaj period sa Riquelmeom, Saviolom i nizom losih trenera).
    Normalna je stvar da dijete koje tek pocinje pratiti fudbal, navija za najbolje, a sto se ostalih tice, slabo da ce neko mrziti Barcelonu. Ja licno ne znam nikog ko ih ne simpatise, osim, naravno, zagrizenih realovaca.
    Moja generacija najvise navija za Milan radi poznatog trija Gullit-van Basten-Rijkaard, ovi malo mladji za Manchester, pa Real, sad Barca itd.
    Sto se mene tice ja navijam za Barcu od 1994, tacnije od sezone 94./95.
    A za Bullse sam i ja navijao. :)
     
  8. Alibegovic

    Alibegovic Veteran foruma

    OOOO Bayernu, OOOO Robenu, hvala vam za ovo vece.
     
  9. FeyzA

    FeyzA Aktivista

    A Messi ? :mrgreen:
     
  10. Esh

    Esh HWB

    Ko bi rekao prije 3 mjeseca da ce Bayern igrati u finalu sa Barcelonom :D
     
  11. Alibegovic

    Alibegovic Veteran foruma

    Coek dobro igra, sinoc nakanta Arsenala, sta je sa njim?


    Kakav sex od gola, Robbena, tako se igra. :smt003


    Kako je samo mocan Bayern, pa to je strahota.
     
  12. hurmash1ca

    hurmash1ca Moderator

    Tuga velika, tuga prevelika :(

    GLORY GLORY
     
  13. Stevie_Ray

    Stevie_Ray Veteran foruma

    Bas bih volio u finalu gledat Inter i Lyon. Ili da makar Barcelona ispadne.
     
  14. ColdFire

    ColdFire Overclocker

    arsenal nije dobio UTD 5 utakmica ja mislim ... ili mi se čini :D
     
  15. Alibegovic

    Alibegovic Veteran foruma

    Nije, bolji je United, kako ce ga dobit.

    Nego kako je Bayern samo mocan nisam znao, pa razvalise manchu u po trafforda, kakva predstava
    uvijek sam ih smatrao losom ekipom, ali kako su samo samljeli manchester pa to je za plakat. Nisu mogli
    prdnut. Malo im dali nade a onda ih stesali do jaja. Pa Runi je nocas ispao smjesan, glumi Fabregasa. :smt005
     
  16. ColdFire

    ColdFire Overclocker

    tipican arsenalov navijac . nasladjuje se ispadanjem UTD-a :lol: razvalili , 3-2 ???
     
  17. Alibegovic

    Alibegovic Veteran foruma

    Ma silovanje, pokazivanje nemoci domace ekipe, kako god ti se svidja.
     
  18. ColdFire

    ColdFire Overclocker

    ajde trolaj gdje drugo :D
     
  19. Alibegovic

    Alibegovic Veteran foruma

    [​IMG]

    Ovo mora da boli. :smt003
     
  20. selvin

    selvin Moderator

    Ja koliko sam vidio, ManUTD je pobijedio :D A nije izvlacio kod kuce remi nekim cudnim golovima kao Arsenal :D