Kladionica

Discussion in 'Generalna diskusija' started by FeyzA, Sep 23, 2007.

  1. FeyzA

    FeyzA Aktivista

    u 2 dana

    prvi - 3 ista, drugi - 2 ista

    [​IMG]
     
  2. FeyzA

    FeyzA Aktivista

    Propala mi veza za HWB nagradnu igru, al' moralo je negdje puci. :D

    [​IMG]
     
  3. Esh

    Esh HWB

    FeyzA je sponzor slijedeceg HWB community sastanka :)
     
  4. h2o

    h2o Aktivista

    Evo jedan za danas, pa cemo vidjeti sta ce biti...

    [​IMG]
     
  5. Esh

    Esh HWB

    Uh, pa bas ti je agresivna postavkama s ovim X-ovima :)
     
  6. Hansel

    Hansel Komšija

    Iako se vise nikako ne kladim vec neko vrijeme, opet cu reci da je i najbolji nacin kladjenja upravo ovaj kod h2o. Nabacaj svasta i daj marku i dobijes dobro i jeste, padnes, jebes marku.

    A ne ko ja (sto ste svi vidjeli u vise navrata), odigram par ''zicera'' tipa domacin daje gol i nekog velikog favorita i ulozim 100 KM...Te par sati nakon toga budem tanji za 100 KM. :D
     
  7. FeyzA

    FeyzA Aktivista

    Šteta. Bučan za 0-1 u Mostaru :mrgreen:
     
  8. h2o

    h2o Aktivista

    Hajde ovaj Atletico sto sam fulio, to me i ne iznenadjuje puno, ali Bordeaux...

    [​IMG]
     
  9. XTRage

    XTRage Veteran foruma

    Drag mi je Ivica ali da je barem sinoc promasio onu sansu za prvi gol bio bi mi jos drazi :D

    [​IMG]
     
  10. Hansel

    Hansel Komšija

    Na jednom listicu mi utakmica Barcelone i Intera nosi ukupno kvotu 5. Na istom listicu igrao prolaz Intera, vise od 5.5 zutih kartona i da ce Inter postici preko 3.5 kornera. :D
     
  11. Hansel

    Hansel Komšija

    He...Za gore spomenuti (moj) post. Dva dana mi se vrti tiket u dzepu i zaboravio da ga bacim. I sada ga nadjoh i prije nego ga bacim slucajno pogleda jos jednom i skonta da sam tu greskom igrao keca odnosno da Inter nece postici preko tri kornera (sto i nije - bilo je ukupno 2 na njihovoj strani). Provjerim na stranici kladionice i fakat 1 prolazni tip. Tako da mi je taj listic jos uvijek u igri (iako su tu utakmice do nedjelje - vecinom ziceri). Zamisli bacio listic i na kraju ispade da je dobio :D

    A tu sam na osnovu ove utakmice skinuo kvotu 5 jer sam na istom listicu igrao i prolaz Intera 1.6, zbroj zutih kartona preko 5.5 1,8 i da ce Inter postici manje od 4 kornera 1.7 :)

    I na kraju ce me za vikend sjebati neki zicer tipa Schalke daje gol kod kuce protiv Werdera ili nesto slicno...
     
  12. FeyzA

    FeyzA Aktivista

    I sjeba te neki zicer tipa Schalke daje gol... Ne znaju igrati kad im treba, mada ni Werder nije bio zalogaj za titulu :D

    Evo, bilo je nekih dobitaka, nisam ranije postao.. a i ovaj neprezaljeni

    [​IMG]

    [​IMG]

    [​IMG]

    Ovu je Orlando dobio 9 razlike, nije zaokruzena.

    Za sutra bih preporucio:

    Di Mauro (h+4.5) - Wawrinka 2 hendikep u korist Wawrinke kv 1.90
    M. Cilic - M. Berrer 1 kv 1.40
    Sweeting - Baker 1 kv 1.30
    Orlando - Atlanta(h+8,5) 1 hendikep u korist Orlanda kv 1.90
    LA Lakers - Utah 1 kv 1.40

    Ukupna kvota 9,2 :)
     
  13. FeyzA

    FeyzA Aktivista

    Jos Sweeting nekad u toku dana :mrgreen:
     
  14. Hansel

    Hansel Komšija

    Od sad cu ti slati pare i kladi se za mene... :)

    Edit: Hm...Kad malo razmislim, lakse je da mi napises parove pa mogu i sam uplatiti.... :mrgreen:
     
  15. FeyzA

    FeyzA Aktivista

    Evo ako mozes uplati online :D

    Jorge Wilstermann - Oriente Petrolero 1 ( gosti bi trebali igrati sa rezervama, tek dva ili tri igraca iz prvog tima , domacim treba pobjeda za trece mjesto a ujedno i play-off dok su gosti to kao drugoplasirana ekipa osigurali ) @ 2.00 , pocinje u 2:00am (Bolivija 1.)

    Grasshopper - Zurich 1 ( domaci sa pobjedom u ovoj utakmici idu na finih +11 bodova u odnosu na Luzern i tako bi osigurali trece mjesto koje vodi u Europa Ligu, gosti jednostavno igraju jednu od najlosijih sezona ikad. Vrijedi napomenuti i da je Grasshopper jedina ekipa koja je nakantala Basel sa cak 4:0 u pretproslom kolu, kada su bili domacini a to im je ujedno bila 11 uzastopna pobjeda kod kuce ) :D @ 1.90 , sutra u 19:45
     
  16. Hansel

    Hansel Komšija

    E Grasshopper sam vec igrao. Raduje me sto si i ti, znaci ima sanse :D . Igrao sam i konacni pobjedu Intera u ovom njihovom kupu.
     
  17. FeyzA

    FeyzA Aktivista

    Xamax - Sion 2 @ 2.30

    J. Jankovic - V.Williams 2 @ 1.95

    Orlando - Atlanta (+9.5) 1 @ 1.90 (Howard ce da napravi razliku ispod kosa ,tj. tamo gdje je Atlanta najlosija.. a ruku na srce igraju katastrofalno u gostima) :mrgreen:

    i da Sweeting je gore dobio 2:0 , tako da su oni tipovi prosli. :D
     
  18. Hansel

    Hansel Komšija

    Svaka cast. Ja jucer odigram bzze nesto bez puno taktiziranja i za malo da ubodem.

    [​IMG]

    Mislim da i nije los sistem odigrati ovako par ludjackih tiketa pa se negdje mozda i ubode...
     
  19. Mujka

    Mujka Komšija

    dobro jutro kolumbo :D

    samo malo vise ulozi i to je to
     
  20. hurmash1ca

    hurmash1ca Moderator

    Mislim da "zamalo" cini 60% fonda rijeci prosjecnih kladionicara :lol: