GTA San Andreas na PC

Discussion in 'Igre i konzole' started by AhmeT, Aug 9, 2004.

Thread Status:
Not open for further replies.
  1. Sleeper

    Sleeper Komšija

    Ja imam Star Ocean:The Second Story(ili ti trazish neki drugi dio?)
     
  2. einlanzer

    einlanzer Aktivista

    valjda je ta,znam samo da je ova za PS1
     
  3. Lerok

    Lerok Novi član

    Sto niko ne spominje ffx ba nije da sam ovisnik o grafici
    ali je stvarno za x :D što se tiče gta igrao sam ga sve dok mi se laser nije sredio a onda sam ga lijepo očistio i nakon 10 dana intezivnog igranja opet se isprljao fakat mi je gta proklet, dušu na srce hehe :lol:
     
  4. Neo Bahamut Zero

    Neo Bahamut Zero Veteran foruma

    FFX je jako dobra igra, ali sam uvijek vise volio FF VI, VII i IX. A GTA igre se na PS2 i ne trebaju igrati ako nemas HDD, jer su previse zahtjevne za laser, a i nervira LOD koji se javlja ako je laser dotrajao.
     
  5. Sleeper

    Sleeper Komšija

    Ova je za PS1 pa valjda je to to?
     
  6. einlanzer

    einlanzer Aktivista

    pa to je to sigurno :smt002
     
  7. fatalista

    fatalista Novi član

    Ew nabavio san andreas sve je udure samo su zvuk trebalo bolje uradit al sta je tu je...aight aight....eh ako je ko igro pa da mi pomogne zapeo sam na djelu kad morash plesat i gadjat ono lijevo desno gore dole.....to je uzasno dosadno a nikako nemogu 2500 da nakupim...imal neki laksi nacin da se to uradi??
    ajd peace :!:
     
  8. fatalista

    fatalista Novi član

    btw na tom dijelu mi fps padne na deset!zasto?!inace je fps uredu....
     
  9. Neo Bahamut Zero

    Neo Bahamut Zero Veteran foruma

    to je ako se ne varam kad moras ukrasti dj kombi. nema laksi nacin. moras otplesati i gotovo. nije uopce tesko - ja iz drugog puta presao. i grafika i zvuk su strasno neoptimizirani za pc, tako da ima ljudi sa jako dobrim konfiguracijama koji uopce zvuka nemaju. ko moze nek igra na Xbox-u.
     
  10. fatalista

    fatalista Novi član

  11. AhmeT

    AhmeT Overclocker

    evo i ja sam nabavio igru

    i save lijepo se instalira

    zatim ja pokrenu igru i krenuse eax-ova i nvidijina sranja pa onda logo-i od rockstara pa onda credits (i usput muzika je COOOOl) i nakon toga najbolji dio: IZADJE IZ IGRE (JSGHAHDSAHhjgfsdafasdfasdfdsafasdfasdfasdg) uvijek tako

    nabavicu novi pc
     
  12. Neo Bahamut Zero

    Neo Bahamut Zero Veteran foruma

    nabavi Xbox pa igraj ko covjek. :)
     
  13. fatalista

    fatalista Novi član

    Respekt ljudima za beat na pocetku igre to sam zaboravio spomenut!!!
     
  14. einlanzer

    einlanzer Aktivista

    ma dajte ba,igra i nije toliko loša,gledajte malo na vedriju stranu,sve mogućnosti koje imate u GTASA,ipak je to napredak od Vice city-a,a i grafički bolja je puno nego na PS2-ici.
     
  15. ming

    ming Veteran foruma

    graficki ista samo imash vecu rezoluciju AA/AF
     
  16. einlanzer

    einlanzer Aktivista

    pa eto,i to je bolje nego na ps2
     
  17. Neo Bahamut Zero

    Neo Bahamut Zero Veteran foruma

    Kad imas HDD i Component kabl i nije puno bolje ya know. A bolje mi je igrati na 46" nego na 19" 8)
     
  18. einlanzer

    einlanzer Aktivista

    kako god hoćeš
     
  19. Neo Bahamut Zero

    Neo Bahamut Zero Veteran foruma

    Vidim da si skeptican. Igrao sam sve tri verzije igre i znam kako se koja ponasa i izgleda, tako da se ne razbacujes previse s tim skolskim opaskama. :?
     
  20. Dr.Overclock

    Dr.Overclock Aktivista

    Igra nije loša samo mjuza=smeche, nema Vrock. Zato su ubacili Track player samo još neznam kako ga naštimat. Pa ako neko zna u koji folder da stavim MP3-ce nek napiše.
     
Thread Status:
Not open for further replies.