BH Telecom ADSL, Moja TV i Mobile - oficijelni thread

Discussion in 'Internet provideri, umrežavanje i web servisi' started by VR6, Dec 27, 2007.

  1. hamo pipa

    hamo pipa Komšija

    Re: BIHnet ADSL - oficijalni thread [Super Bitchin' Mode]

    MA desavat ce se svasta, haman je telekom malo "napadnut", evo probajte sada otvoriti link :)
    http://www.bhtelecom.ba

     
  2. Bio_Sam_Zmijanac

    Bio_Sam_Zmijanac Veteran foruma

    Re: BIHnet ADSL - oficijalni thread [Super Bitchin' Mode]

    Nije ni cudo sto nam je IP range Blacklistan
     
  3. forzamilan

    forzamilan Veteran foruma

    dobro malo smo otišli u ot ali kad skontam malo i nismo previše. sigurno je da je ovo tempirano s razlogom, izbori će vrlo brzo a kampanja će biti prljavija nego ikada ali daleko od toga da članak nije tačan...

    btw negdje sam čuo da od 2011. pretplata za fiksni ide na 13KM...
     
  4. metallac

    metallac Aktivista

    Re: BIHnet ADSL - oficijalni thread [Super Bitchin' Mode]

    Mene bi ovo sramota bilo pokazati... preko 100 mbps download, a 0.30 mbps upload :smt005 :lol:
     
  5. Piroman

    Piroman Komšija

    Re: BIHnet ADSL - oficijalni thread [Super Bitchin' Mode]

    Pusti bolan, valja se steliti u photoshopu :smt003
     
  6. jeretik

    jeretik Komšija

    Pa dobro, mogu oni povecavati, na kraju ce od penzionera uzimati koji ne znaju za alternativu, ha ja.
     
  7. JaLa

    JaLa Komšija

    Ako neko ima AIRABA-u neka javi ili napravi temu da vidimo sta i kako se tamo desava :)
    Ima onih koji su zainteresovani :)
     
  8. termiTz

    termiTz Novi član

    Pozdrav, da li je neko uspio ovaj billion natjerati da radi u routed modu. ako jeste moze li objasnjenje. naime imam 2 kompa i sad samo jedan moze biti na netu jer su navodno nedozvoljene simultane konekcije na mojoj tv
     
  9. GW

    GW Moderator

    Pusti se tih "navodno" priča. Probaj preko njihove stranice povećati broj ili zovi 1422. Ako nijedno ne upali, možeš dodati još jedan ruter i preko njega umrežiti sve računare.
     
  10. termiTz

    termiTz Novi član

    ma probao sam to sve buraz al ne pije vode. kako to da uradim preko dodatnog routera. imam onaj paradigmov stari telecomov :S
     
  11. GW

    GW Moderator

    Samo prikopčaš paradigm na neki od LAN portova na billion router-u, resetuješ paradigm-a, upišeš username i pass od konekcije i to je to.
     
  12. Stihoklepac

    Stihoklepac Moderator

    koji port paradigm-a?
     
  13. GW

    GW Moderator

    Dobro si. Zaboravih da on ima RJ-11 port. :D

    termiTZ, treba ti neki router sa RJ-45 WAN portom. Ovaj Paradigm sa RJ-11 portom ne može.
     
  14. termiTz

    termiTz Novi član

    ne znam ja sta to znaci, ako mozes malo detaljnije da objasnis :(
     
  15. GW

    GW Moderator

    Ne može ti taj router koji imaš.
    Treba ti ovakav:
    [​IMG]
     
  16. termiTz

    termiTz Novi član

    ok brate, hvala ti puno :D
     
  17. sow-pro

    sow-pro Aktivista

    Re: BIHnet ADSL - oficijalni thread [Super Bitchin' Mode]

    hahahahahahahahah ma nije photoshopu nego mi neku noc net poludio :D
     
  18. bhd

    bhd Veteran foruma

  19. Predator2003

    Predator2003 Aktivista

    Re: BIHnet ADSL - oficijalni thread [Super Bitchin' Mode]

    Uopste to ne pise niti se misli na to, nego da su usvojili da je broadband internet osnovno ljudsko pravo i da su se obavezali da ce omoguciti svakom domacinstvu da ima ako hoce pristup internetu brzinom od makar 1Mbit, a to sto su cijene za taj 1Mbit sigurno pravo niske, pa nema razloga i zasto ne bi svako imalo, je druga stvar ali ce se naravno placat.
     
  20. NAILS

    NAILS Moderator

    Re: BIHnet ADSL - oficijalni thread [Super Bitchin' Mode]

    Bio sam na 15G i spustio se na 8G paket. Sada bih se opet vratio na 15G ili 20G.. kako se vec zove. Da li cu dodatno platiti ovaj prelazak ? Zvao sam podršu ali svi operateri zauzeti.