Mobitel Servis u Tuzli

Discussion in 'TV, Hi-Fi, telefoni, tableti, satovi, IoT oprema' started by Bio_Sam_Zmijanac, Jun 8, 2010.

  1. Bio_Sam_Zmijanac

    Bio_Sam_Zmijanac Veteran foruma

    Naime imam K850i prije 7 dana je pao sa stola ali je radio i onda juce jednom u dzepu ja ga nasao ugasena objektiv kamere otvoren....
    Odnio do AS mobiltela oni kazu da pc nece da ucita nista a oni ne rade te popravke takve..

    Zanima me ima li kakav dobar serviser mobitela ili elektronicar da mi ovo vidi sta se desilo...
    jer telefon godinu koristim prosao je svasta...ali ga zelim osposobiti...

    treba mi dobar iskusan serviser

    neka preporuka bi mi dosla odlicno hvala :)
     
  2. ColdFire

    ColdFire Overclocker

    B9 , ne znam tacno koji je ulaz . kazu da je lik regulara
     
  3. Reznor

    Reznor Overclocker

    EM ELLY trzni centar Sjenjak, sidjes stepenicama gdje je onaj veliki parking i ides samo pravo.
     
  4. forzamilan

    forzamilan Veteran foruma

    Tale de malo prekopaj forum mislim da je neko spominjao neki dobar servis i to baš u Tuzli, meni se čini da je to bilo ove godine nisam siguran.

    BTW Ico me pretekao :D
     
  5. Bio_Sam_Zmijanac

    Bio_Sam_Zmijanac Veteran foruma

    Cuo sam za tog na Sjenjaku da razvaljuje, pogledam hvala puno :)
     
  6. apdejt

    apdejt Overclocker

    Nemoj nigdje drugo ici.
     
  7. Bio_Sam_Zmijanac

    Bio_Sam_Zmijanac Veteran foruma

    dvije preporuke dovoljne
    danas sam odnio pa cemo vidjeti
     
  8. wacko

    wacko Aktivista

    ja sam kod njih popravljo telefon i stvarno su regulara
     
  9. NaturaLi

    NaturaLi Guest

    Ćao. Meni je bila zapala memorijska kartica i nekako smo je izvukli. Ali sada imam problem da mi mobitel ne prepoznaje kartice više. Znate li da li se to može popraviti i kojem servisu mobitela u Tuzli da se obratim :?:
     
  10. irhadkul

    irhadkul Komšija

    em elly sta god ti treba.Vec je napisano gdje su samo procitaj topic.
     
  11. Antoniooo

    Antoniooo Guest

    vako imam lg secret kf750 on ima touch navigation i njemu radi taj tuuch samo mu lampice nerade na touchu mozel se to napraviti i koji servis je najbolji u tuzli za lg
     
  12. irhadkul

    irhadkul Komšija

    tacnije zovu se em ely.Brcanska malta,na donjem spratu u trznom.Sa onog parkinga pozadi se moze uci.
     
  13. Antoniooo

    Antoniooo Guest

    koliko je popravka sta mislis jel skup serviser
     
  14. Bio_Sam_Zmijanac

    Bio_Sam_Zmijanac Veteran foruma

    Imas i dobar servis u merkatoru gore na spratu..
     
  15. irhadkul

    irhadkul Komšija

    Kako ja znam nikog nije do sad "opeljusio".Mislim da su momci uredni 100%.Imas isto i "šarvela",on ti je dolje na so'nom trgu iza m-telovog centra.Za ova dva servisa mogu sigurati a za ostale ne znam.P.S u "as" mobitel niposto(moje iskustvo).
     
  16. Reznor

    Reznor Overclocker

    Elly ti moze reci koliko bi te kostalo ako se uopce moze popraviti. Rade ljudi intervencije od zamjena pa do radova na ploci telefona. Po mom misljenju to ne bi trebala biti skupa opravka. Imas i Nedima koji radi u jednoj od onih par ducana kod OS Novi Grad (ex Braca Ribar) prije bijelog mosta kad ides prema Ellyju, a cini mi se da cak i s njima suradjuje.
     
  17. Bio_Sam_Zmijanac

    Bio_Sam_Zmijanac Veteran foruma

    Ima li jos kakvih servisa mobitela u Tuzli, suprugi puklo staklo. Jel i dalje ovo aktuelno.
     
  18. IdeMedoSumom

    IdeMedoSumom Aktivista

    Je li K850i još uvijek živ? :p
     
  19. Bio_Sam_Zmijanac

    Bio_Sam_Zmijanac Veteran foruma

    I dalje ima bolju kameru nego ovi moderni fonovi. :D Nije ba, davno mu klanjana dzenaza.
     
  20. Reventon

    Reventon Veteran foruma

    Kod stadiona nova zgrada, tu sam cuo za servis da je solidan. A u Bingo City centru ima univerzalno, ne znam jel oni servisiraju.
    Imas i Graca na stupinama, B9.