Play station 3

Discussion in 'Igre i konzole' started by Adi_k, Jul 7, 2010.

  1. Adi_k

    Adi_k Aktivista

    Planiram kupiti playstation 3, pa me interesuje gdje bih mogao najjeftinije proci, naravno da kupim nov, sa garanciom?
     
  2. Esh

    Esh HWB

    GMC je jedini uvoznik, a PS3 imas jos u vecini hw shopova i ovih lanaca sto prodaju tehniku. Na tebi je da se malo potrudis, obidjes radnje i probas naci neki deal gdje ces dobiti i dvije besplatne igre. Mozes krenuti sa provjerom od GMC-a, CT Shopa itd.
     
  3. Neo Bahamut Zero

    Neo Bahamut Zero Veteran foruma

    Bolje sacekaj malo, jer ce se jako brzo pojaviti jos tisi i hladniji model (CECH-2500) sa 160GB ili 320GB diskom po cijeni starijih modela.
     
  4. Stihoklepac

    Stihoklepac Moderator

    polovni sa garancijom na piku i marketu idu za 350km
     
  5. Adi_k

    Adi_k Aktivista

    ja sam nasao nov za 490 km .. isplati se ?
     
  6. Neo Bahamut Zero

    Neo Bahamut Zero Veteran foruma

    Isplati se ako je Slim 120GB u pitanju. Fat bas i ne.
     
  7. mc_82

    mc_82 Aktivista

    nisam baš upućen, koja je to prodavnica gmc??
     
  8. Esh

    Esh HWB

    Kolodvorska 11A, Sentada trzni centar, blizu hitne.
     
  9. Neo Bahamut Zero

    Neo Bahamut Zero Veteran foruma

    Ocekuj visoke cijene i neljubazno osoblje btw.
     
  10. mc_82

    mc_82 Aktivista

    hhahahaha..ok. tnx
     
  11. gilla

    gilla Aktivista

    Često listam oglase i jedina ovakva ponuda bila je za popravljani ako se ne varam.
    Sa garancijom za te pare nećeš naći sigurno.

    Uglavnom i ja tražim poznaniku ps3 i vjeruj što se tiče shopova ja bar nisam ništa nalazio u nekim granicama normale, 750,800 čak i 900 kod nekih.

    Na slim od 500 zaboravi u shopovima, čak i fat nećeš naći za te pare. Jedina solucija ti je da čekaš i često provjeravaš oglase pa ako šta naleti npr. sa 8 mjeseci garancije i sl. za nekih 500,600.
    Fatove po oglasima možeš naći za 400,500 a slimove 600, 700.
     
  12. mickovic

    mickovic Novi član

    Sta mislite sto je bolje sony 3 ili nitendo wii?
    Ne znam za koji da se odlucim...
     
  13. Vedo

    Vedo Moderator

  14. Neo Bahamut Zero

    Neo Bahamut Zero Veteran foruma

    Ako si tanak s lovom, onda PS3 sigurno nije za tebe.
     
  15. Haker

    Haker Veteran foruma

    Još otkako je konzola mogla pokrenut više od jedne igre, igre su bile te koje su ih prodavale, tako da vidiš kakve su igre i kupiš šta ti se igra.
     
  16. Venom

    Venom Aktivista

    Ozivljavam ovu prestaru temu da ne bi novu otvarao. Uglavnom odlucio sam se za kupovinu PS3 konzole. Isao sam u neke radnje, ali cijene su bas astronomske. Npr. u comtrade-u PS3 slim 320GB + Move starter paket 970KM. Mislim stvarno je pretjerano. Ono sto meni treba je PS3 slim sa max 160GB HDD-a i 2 Joystick-a. Ako se moze koja igra dobiti u bundle-u ne bi bilo nimalo lose. (Hint GT5 :mrgreen:) Sto se tice mog nacina kupovine, najvjervatnije bi uzimao preko kartice na rate, jer ne mogu da izdvojim odjednom tu neku sumu oko 800KM, ili koliko vec.
    Ako neko ima neke informacije za kupovinu konzole u nekoj radnju u Sarajevu bio bih mu zahvalan, iako mozda zvucim bezobrazno, jer realno mogu obici sam sve radnje koje znam i odluciti sta cu kupiti, ali jednostavno otkad sam se zaposlio stvarno nemam vremena. Tako da mi je necija informacija trenutno, hajmo reci, zlata vrijedna :)
    Hvala unaprijed kome god :D
     
  17. Venom

    Venom Aktivista

    Niko nista?
     
  18. Pelikan

    Pelikan Veteran foruma

    Mislim da neces ni nac za neku podnosljivu cijenu. Ja kad sam malo razgledao da uzmem cijene su astronomske bile, a tamo gdje je kao malo jeftinije, nema garancije, a s obzirom da sam se jednom oprzio kad sam uzeo bez garancije odustao sam od kupovine do daljnjeg. Ja ti ne preporucujem da uzimas polovno, a ni kod Nine i ostalih koji ne daju garanciju. Jednostavno ova generacija konzola i nije pouzdana.
     
  19. suppa_FMB

    suppa_FMB Komšija

    U pravu je Pelikan, ako ti se npr. na PS3 desi YLOD nema sanse da mozes popraviti konzolu trajno jer obicno rade 7 do 10 dana i opet ispuste dusu.
     
  20. ---

    --- Aktivista

    mislis na slim?
    posto i ja razmatram kupovinu ps3, a nisam bas u toku.