Gdje uzeti mobitel u Tuzli.

Discussion in 'TV, Hi-Fi, telefoni, tableti, satovi, IoT oprema' started by farukA, Jul 12, 2010.

  1. farukA

    farukA Novi član

    Interesuje me gdje je najsigurnije uzeti mobitel u Tuzli. Danas se sve kopira pa tako neznas ni sta je dobro a sta lose jbg., Zanima me telefon Nokia N85, zelim vase misljenje o telefonu i ako neko zna gdje je dobro uzeti takav telefon.. Hvala vam.
     
  2. Piroman

    Piroman Komšija

    Imao je jaran jedan N85, doduse samo mjesec dana, ali kaze da ga je odlicno sluzio! Samo sto je mob. i generalno N-serija slajdera samo za one koji su malo "oprezniji", inace idi na N79, koji je identican N85, samo sto je monoblok :wink:
     
  3. farukA

    farukA Novi član

    Ma znam al n79 nisam uspio da nadjem..najvise me interesuje gdje je sigurno uzet mobilni telefon a da je u Tuzli..
     
  4. apdejt

    apdejt Overclocker

    Choper TC Sjenjak
    AS Mobitel TC Slatina
    Vanta svugdje po gradu dje se trenutno nalazi
    Graca Stupine B7-8 ne znam tacan broj
    da ne nabrajam vise ...
     
  5. farukA

    farukA Novi član

    De mi reci tacnu adresu ovog Choper-a, ako znas.., u AS mobitelu sam pronasao telefon, da li je neko uzimao ovdje telefon i kakva su uskustva.. hvala
     
  6. apdejt

    apdejt Overclocker

    Pozdani svi koje sam naveo.

    Choper = Roaming tc sjenjak
     
  7. dmr

    dmr Veteran foruma

    Koliko sam ja vidio u AS mobitelu su daleko najpovoljniji. Tip i zena koji su gazde govore ekavicu pa pretpostavljam da je sve to uvezeno iz Bg pa otud i povoljnije cijene.
     
  8. apdejt

    apdejt Overclocker

  9. dmr

    dmr Veteran foruma

    Kada sam kupovao LG KP502 je kod svih u Tz bio 320KM dok je u AS mob bio 250KM.
     
  10. Eldorado

    Eldorado Komšija

    i koja od ovih radnji bi trebala imat iphone u ponudi :D ?

    tj koja je radnja najbolja sa izborom modela
     
  11. metallac

    metallac Aktivista

    Misliš na onaj precjenjeni JaTelefon što nema signala :smt005
     
  12. Eldorado

    Eldorado Komšija

    ma iphone 4g ne bi toliko keša da platim :D radije uzet za te pare golfa 1 :wink:
    možda ako uspijem naletit na 3g il 3gs

    kontam otići do TZ al eto ne znam gdje imaju takve ponude