Panasonic daje jamstvo 5 godina na NeoPDP modele!

Discussion in 'TV, Hi-Fi, telefoni, tableti, satovi, IoT oprema' started by Nani, Nov 14, 2009.

  1. Nani

    Nani Komšija

    Servis ce reci zadnju :D
     
  2. Neo Bahamut Zero

    Neo Bahamut Zero Veteran foruma

    Jos dokaza da ne treba sve govoriti servisu. N.je.ao bih ja mnogo puta novcano da sam servisima govorio pravo stanje i sta je sve bilo. Sto bi u narodu rekli - naravoucenije: govoriti samo minimalno.
     
  3. Nani

    Nani Komšija

    Nisu oni sisa veslali, rade tamo strucnjaci koji su se nagledali problema i problema. Ocekujem replicu kao nema strucnjaka i kako su sve lopovi i zabusanti :D
     
  4. JVC

    JVC Overclocker

    Nisu lopovi, ali nemogu skontati kojim je redosljedom sta crklo ako neko neprogovori i prizna, sto ce reci najbolje se praviti lud ono ja upalio i zapali se samo od sebe.
     
  5. snajper007

    snajper007 Novi član

    Ja sam uzeo TV za evropsko prvenstvo 37/plasma,dva dana prije prvenstva mi stigao,finale na njemu nisam gledao.Momci iz VTC-a su došli po njega odvezli ga bio je gore oko mjesec dana,na kraju sam dobio nov TV i produženu garanciju za tih mjesec,naravno sve o njihovom trošku.Nisu mi rekli šta je bilo,doduše ja nisam niti pitao.
     
  6. Vedo

    Vedo Moderator

    dobio je tip nazad tv, kostala ga je 100 KM popravka, nisu mu dali novi TV.
     
  7. Nani

    Nani Komšija

    Da ne serem puno al moze skakat od srece jer mu je cijela ploca od 500km bila sprzena.
     
  8. Vedo

    Vedo Moderator

    pitao bi te ja dal bi ti skakao od srece da ti je vrisnuo TV nakon 10 dana + da imas sprzenu grafu & TV + da su ti uzeli 100 KM + da nisi dobio nov TV.
    sad suhva spojit TV sa bilo cim. Napominjem da su mu instalacije 100% ok, dolazio mu majstor 2x i provjeravao instalacije + imao tip u istoj sobi vec par godina PC i katodni TV i nikad nista.
    al kad skontas da su isto tako mogli mu rec "do tebe je, steta 500 KM pa hoces -neces", dobro je.. :roll:
     
  9. Nani

    Nani Komšija

    Neka janje onim u Ljubuskom posalje, bezveze bilo sta dalje komentarisat.
     
  10. kundak

    kundak Novi član

    pozdrav imam jednu molbu , vidim stalno spominjete vt comerc kako je najpovoljniji sto se tice tv imam namjeru da dole razgulim ako je tako ako imate informaciju koji bi tv trebao kupiti za nekih 1800 km koliko imam na raspolaganju unaprjed hvala