Ronis High-end audio/video komponente

Discussion in 'TV, Hi-Fi, telefoni, tableti, satovi, IoT oprema' started by Nani, Feb 23, 2009.

  1. syss

    syss Veteran foruma

    moraš shvatiti da svi ti psuedo-surround zvučnici rade na principu refleksija, što znači da imaš puno više problema sa smještajem, a da ne pričam kako svaka neravnina na putu stvara probleme.

    mislim pričam napamet, nisam čitao recenzije, ali zdrav razum nalaže da to bude tako.

    imho rađe kupi kvalitetniji micro-sat-sub sistem i okači ga na zid.
     
  2. Nani

    Nani Komšija

    Upravo to syss ili da odradi integraciju u zid sa nekim wall zvucnicima.
     
  3. River

    River Novi član

    Hvala na sugestijama, ali opcija da kopam po zidovima mi nije na kraj pameti, tek sam prije manje od dvije godine zavrsio sa gradjevinskim radovima i jezim se i od pomisli da nesto tako radim. E, sad, da sam bio pametan kao sto nisam i razmisljao o kablovima tokom gradnje bila bi druga prica. Ovako mi valja naci rjesenje u datoj situaciji.

    Kako mi je u stvari audio vazniji nego video, mozda je najbolje da idem na neke dobre stereo zvucnike. Sta mislite?
     
  4. syss

    syss Veteran foruma

    jel ti treba stereo ili kućno kino?

    mislim možeš ti ne kopat po zidovima i provući kablove kroz kanalice i to će i dalje oke izgledati, a monitore našarafiš na zid.
     
  5. River

    River Novi član

    Zapravo, idealno bi bilo oboje, ali ako trebam reci sta bi vise koristio onda je to stereo.

    Zato i gledam ove opcije poput Kef-a gore da ne moram ici sa dva odvojena sistema.
     
  6. mardi

    mardi Novi član

     
  7. dzeri

    dzeri Aktivista

    Jesi li gledao na ronis web sajtu imaju li to? Nani ti je na prvoj stranici ovog threada napisao kako se formira krajnja cijena.
     
  8. kundak

    kundak Novi član

    pozdrav :smt006 neznam dali jos imaju ove akcije kupovine u ronisu ,ako imaju zagrijan sam da kupim napokon tv plazmu panasonic tx-42g20e i dreambox 800hd hvala :smt006 ...