8800 GT ili GTS 250?

Discussion in 'Procesori, RAM, matične ploče i grafičke kartice' started by Hansel, Oct 25, 2010.

  1. dj_vux

    dj_vux Aktivista

    Pozdrav forumasi, ja sam od Hansela dobio zadatak da se javim u njegovo ime posto on zasad nije u mogucnosti.

    Uzeo je danas Zotac GTS250 ECO i u paketu je dobio 8pin na 2x6pin adapter sto je problem posto on ima samo jedan 6pin kabal iz napojne. Kako skontah, to se da rijesiti jos jednim molex na 6pin adapterom. Posto isti nisam uspio naci na stranicama Geneleca i Ingela, Hansel me zamolio da priupitam zna li neko gdje se u Tuzli taj adapter moze uzeti.

    Dakle, treba mu ovo, cisto da ne bude zabune:
    [​IMG]

    Pa eto, ako neko zna gdje se ima kupiti neka kaze (i spasi Hansela od igranja flipera po carsiji sutra). :D
     
  2. Bio_Sam_Zmijanac

    Bio_Sam_Zmijanac Veteran foruma

    imas u Ingelu, nema ga na stranici ali ima kod njih a ja imam negdje jedan u cosku sobe
     
  3. Ludimedi

    Ludimedi Aktivista


    a koja je verzija te 8800 gts jel 640 ili 320mb, jel dolazilo do zamucivanja slike na vecim rezz, i jos samo kako si je "pekao"??
     
    Last edited by a moderator: Feb 11, 2018
  4. Hansel

    Hansel Komšija

    Koja patnja u vraga...

    Kao sto je moj prijatelj dj_vux napisao, jucer sam kupio pomenutu Zotac GTS250 Eco (prethodna dilema izmedju Zotac-ove i Gainward-ove pa na preporuku doga odlucio se za Zotac).

    Bio sam danas u Ingelu i ''dobio'' sam ove kablove. Navodnici zbog toga sto su mi ljudi, svaka im cast, poklonili kablove. Ne radi se sad o tome sto, je li, nisam potrosio novac (svakako su po 2 KM), nego o jednom lijepom gestu. I ljudi koji rade tu su veoma upuceni i bez puno komplikovanja znali su sta mi treba. Iskreno, bilo me stid sto ne kupih kod njih Ganiward-ovu, ali eto, ova Zotac-ova je malo brza, razumjet ce to oni. A i bice prilike za daljne poslovanje, svakako cu uskoro uzeti LCD pa cu definitivno kod njih.

    Hvala svima na savjetima, uputama, podrsci i svim onima koji su vjerovali u mene do posljednjeg momenta :D

    Sutra slijedi Fallout New Vegas. :wink:

    Edit: Jucer sam bas pozalio sto vas nisam poslusao ovdje prije jedno godinu dana kada sam pitao za napojnu gdje mi je neko umjesto ove Fortron 400W PNF predlozio neznatno skuplju (istog proizvodjaca ali neka druga oznaka - saga mislim) sa vise moleks-a. Ovako sam se bas napatio kombinirajuci jer sam morao odvojiti 4 moleksa posebno za graficku. Iako je jedan spojen na DVD, ali on se svakako rijetko koristi pa nece biti problema, testirao sam vec.
     
  5. Zlatan

    Zlatan Komšija

    nek je sa srećom sa grafom..btw joj kad je ova 8800 gt izašla pa i ova 4850 i još se drže pravo dobro... svaka čast!
     
  6. Hansel

    Hansel Komšija

    Hehe...Hvala Zlatane...