Galaxy S vs. Iphone 3gs

Discussion in 'TV, Hi-Fi, telefoni, tableti, satovi, IoT oprema' started by pac, Oct 28, 2010.

  1. Zeleni

    Zeleni Network Ninja

    Ne prozivas mene, ali tvrdis nesto sto ja mislim da nije tacno. Forum je jebiga, sta hoces da sjedim i klimam glavom ;)

    Nema veze jel sadasnje ili proslo vrijeme, cinjenica je da ce nova verzija iphona doci vec u martu, i opet ce nesto revolucionarno biti ? hah.
    Zalosno je da apple neche da napravi telefon koji ima sve, nego dodaju funkciju po funkciju u svakoj novoj verziji, neke od tih postoje vec vise godina, i sada su odjednom revolucionarne na iphone. Bjez ba.

    Kakav android player ?
     
  2. chrono

    chrono Novi član

    Necu se natezati u nedogled, cemu ta retardacija. Ti kazes da je bolji, ja ne neka na tome ostane.
     
  3. mobsterc

    mobsterc Overclocker

    Prosto je nevjerovatno sta je cika stevica uspio da napravi...
     
  4. Zeleni

    Zeleni Network Ninja

    Ljudi se registruju na forumu i onda sjede i mashu usima, nije mi zanimljivo ba :)
     
  5. dzeri

    dzeri Aktivista

    Ohladite malo, sta vam je, udarajte se argumentima, nemojte ko Pinokio dizat nos ako se neko ne slaze s vama. Moja perspektiva i iskustvo:

    Generalne tehnicke specifikacije (RAM, CPU, etc): izjednaceno (bez obzira sto Galaxy ima "jaci" CPU, ali 3G S posebno sa iOS 4 letiii, igre takodjer)
    Ekran (dijagonala, boje, reza): Galaxy S
    Interfejs: iPhone 3G S
    Jednostavno koristenja: iPhone 3G S
    Autonomija: tu negdje
    Market za aplikacije: iPhone 3G S
    Izbor aplikacija (kolicina): iPhone 3G S
    Legalna kupovina aplikacija: fiju-fiju oba
    Customizacija (ja papanske rijeci): Galaxy S
     
  6. Zeleni

    Zeleni Network Ninja

    Ne kontam opet udarate po interfejsu. Po cemu je ios interfejs bolji od androida ?
     
  7. Vedo

    Vedo Moderator

    valjda zato sto je USA idiot-proof xD
     
  8. fremen567

    fremen567 Guest

    Iako ja volim android........ nisi pogrijesi sto si kupio 3GS,.... imao sam priliku zezat sa sa galaxy S i citat o tom tel. i stvarno za telefon koji kosta kolko kosta i koji je top android tel. od Samsunga stvarno zapanjuje kolko telefon koci i smrzava se s obzirom na hardver koji posjeduje....
    Kod iphone je to mnogo vise optimizirano i fakat je bolji ugodjaj ..... a sad sve je stvar ukusa... ja licno vise volim android i koristim tel sa androidom i naravno custom ROM....trenutni Cyanogen 6.1 koji fakat razvaljuje i ko god ima android sto podrzava ovaj ROM.... instalirajte obavezno necete se pokajat :)
     
  9. Haker

    Haker Veteran foruma

    Da u sadašnjem vremenu kad ti treba kondom da navučeš na telefon da ne izgubi signal.
     
  10. JaLa

    JaLa Komšija

    Meni je dosta kada na vecini internet stranica vidim this for iPhone, that for iPhone... (FaceBook, Google itd itd)
    :D