Kladionica

Discussion in 'Generalna diskusija' started by FeyzA, Sep 23, 2007.

  1. becke

    becke Aktivista

    Stavljacu ja od sutra sta igram, ali ja igram manje parova na vece uplate.
    Kako god moze se iskoristiti u kombinacijama za narodni, ako nista.
     
  2. Esh

    Esh HWB

    Samo kazem da je interesantno kad neko postavi s vremena na vrijeme pa se nesto prokomentarise, u suprotnom ne bas.
     
  3. forzamilan

    forzamilan Veteran foruma

    samo da se javim da onaj jaran propo ko žeton kada je klada u pitanju, tu i tamo nešto ubode ali u najboljem slučaju je na 0.
     
  4. becke

    becke Aktivista

    Sve je to fino dok ide, svako moze imati fin niz, ali mora se znati kad je dosta sa uplatama svaki dan.
    Ljudi se zalijecu pa forsiraju da uplate 6-7 tiketa sedmicno.
    Bolje uplatiti dva tiketa pa proci jedan i biti na nuli, nego od tih sedam dobiti dva ili tri, pa biti u minusu (bar ovako kako ja igram a to su kvote 1.90-3.00).
    Jednostavno, ne treba se kladiti ako nisi bar 90% ubijedjen da ce par proci (osim u slucaju narodnih tiketa, sto manje-vise svi i igraju).
     
  5. forzamilan

    forzamilan Veteran foruma

    ma ja sam ko srednjoškolac skoro sve pare trošio na kladionicu i one poker aparate. onda sam skontao da od tog nema ništa. bio sam 'ekspert' za hokej, pretežito češki dok je jaro bio zadužen za DEL, bilo je para dosta one godine kada je bio lock out u nhl-u kada su se one bezvezne ekipe iz europe pojačale amerima i kanađanima. najgore mi je bilo što sam znao do 5-6h ujutro vjesit na netu čekajući onaj jedan famozni par iz nba lige. ako dobijem veselje ako promašim onda sam nikakav cijeli dan em nenaspavan em nervozan tako da sada kladivo bacim uz kahvicu i to možda jednom, dvaput mjesečno 2-3KM i to je to. tu hljeba definitivno nema na duže staze nek priča ko šta hoće.
     
  6. dino73n

    dino73n Veteran foruma

    Ko kaze da nema hljeba u kladionicama......pitaj vlasnike kladionica ima li hljeba :wink:
     
  7. Alibegovic

    Alibegovic Veteran foruma

    Ja nikad u zivotu nisam popunjavao tiket takticki da znam unaprijed sta cu igrati taj dan, vec za tablom kladionice ili na kafi uz ponudu popunim to za 3 minute.
     
  8. Alibegovic

    Alibegovic Veteran foruma

    Još jedan jad i čemer.
    :x

    [​IMG]

    [​IMG]
     
  9. Hansel

    Hansel Komšija

    Pa ne bi bilo lose kada bi recimo prije nego pocinju utakmice stavili par parova za koje smatramo da bi prosli pa napisemo realnu procjenu (ali na osnovu nekog iskustva a ne suplja) kolike su sanse za prolaz tog tipa npr. 7/10, 8/10 (da se razumijemo). Kada bi vikendom (a ne mora biti obavezno vikend) par iskusnijih igraca postavilo svojih 5-6 tipova danas, tako bi imali najmanje 10-15 mogucih prolaznih tipova i onda zajednica analiza i procjena svih nas (za sve te tipove) i mogli bi od tih 10-15 izvuci nekih 5-6 sigurica da nas samo senzacija zezne, pa da se ne mozemo zaliti jedni drugima :)

    Mislim da bi tako sa vremena na vrijeme uboli nesto...:)
     
  10. XTRage

    XTRage Veteran foruma

    Koji sam ja baksuz, cekao ispod 5,5 golova za 280 eura :(

    [​IMG]
     
  11. XTRage

    XTRage Veteran foruma

    Sve ostale bile zavrsile i onda ove nesrece dva gola zabise :(

    [​IMG]
     
  12. Hansel

    Hansel Komšija

    Nema nista gore ako ti ta utakmica ostala zadnja na listicu i jos pogotovo kada se desi ono sto nije trebalo pred sami kraj. Vjeruj mi, znam kakav je osjecaj, doslovno.
     
  13. XTRage

    XTRage Veteran foruma

    Preglup, ova je kasnila 3-4 minute za ostalima, sve bile zavrsile i kontas valjda te nece zajebati imas jos jedan gol fore i onda pojedes go*** :(
     
  14. h2o

    h2o Aktivista

    Evo jedan hrabri listic. :)

    [​IMG]
     
  15. efo

    efo Komšija

    jel dobitak jedno 100k :D
     
  16. h2o

    h2o Aktivista

    Kvota je bila 1200+. Ali eto, 3 od 5 nije lose, jos da golman Panathinaikosa nije imao los dan bilo bi 4 od 5. :D
     
  17. efo

    efo Komšija

    Takve stvari samo u sisteme ubacat
     
  18. Hansel

    Hansel Komšija

    Negdje je neko spomenuo da je cilj teme dati pokoji savjet za eventualno kladjenje prije nego se utakmice odigraju.
    Tako da bi moj najtopliji i siguran sam, najispravniji sajvet glasio da se uopste ne kladite vikendom. Pogotovo na ove jace-poznatije lige.

    Vikendom uvijek neko iznenadjenje pa i kada pokusas zaobici neke zicere-mine, opet ih bude previse.

    Da budem precizniji, ne igrati na pobjednike iako su apsolutni ili blazi favoriti. Skoro sam promijenio stil igranja i sada doslovno igram ''igru na srecu'' sa nekom malom procjenom i statistikom.

    Evo npr zadnje sto sam ubo' prije neke dvije sedmice...

    [​IMG]

    I to odigrao brzinski bez puno razmisljanja (on line - remi depozit -zgodna navlakusa).

    Poslije toga nisam nista pogodio jer kreten opet poceo ganjati procjene-sigurice...Prema tome, od sada cu opet samo ovako i vise nema padanja zbog malih kvota. Odigras bez puno pametovanja i bez puno ocekivanja, pa bude bude. Ako padnes makar se neces nervirati i razocarati.
     
  19. Alibegovic

    Alibegovic Veteran foruma

    Kako kod remi klad fercera ovo depozitno kladjenje, kad isplacujem moram li svaki dobitni tiket odmah ici i isplatiti, ili mogu kamarat saldo pa nakon godinu dana dic lovu.
     
  20. Hansel

    Hansel Komšija

    Ne vjerujem da mozes cekati godinu dana...Inace u mnogim kladionicama je pravilo da se dobitni tiket, ukoliko se vlasnik ne javi u toku tri sedmice, ponisti.

    Sumnjam da je ovdje tako jer ti i dalje na svom account-u imas taj dobitak i isplatni kod. Vjerovatno mozes cekati i duze od mjesec dana, ali na kraju krajeva, zasto bi. Kad dobijem, svoj novac podignem u naredna 2-3 dana. Nek je kod mene, sigurnije je :D