Kladionica

Discussion in 'Generalna diskusija' started by FeyzA, Sep 23, 2007.

  1. Alibegovic

    Alibegovic Veteran foruma

    Zato kad bih se tako kladio, isao bih na manje dobitke, kao sto radim na betlive sms kladjenju, pa kamaram saldo, i kad mi chefne dignem 20, 30, 50 maraka sa racuna.
     
  2. Hansel

    Hansel Komšija

    Aha, to je vec drugo. Zato je meni bilo cudno jer ja igram na velike pare i rijetko dobijam, ali kada dobijem, onda to bude solidna cifra pa mi se zato ne ostavljaju pare kod njih :)
     
  3. XTRage

    XTRage Veteran foruma

  4. XTRage

    XTRage Veteran foruma

    Preporuka za besplatnih 37 eura na William Hill-u. Odete na http://www.pokerstrategy.com/ , registrujete se i rijesite kviz i odabrete William Hill kao mjesto na koje zelite pare (ne smijete imati WH account ranije).
    Onda uradite sve po uputstvu i nakon 24 sata imate 37 eura na WH Pokeru, onda to lijepo prebacite na glavni WH wallet i imate 37 eura za kladjenje :)
     
  5. XTRage

    XTRage Veteran foruma

    Real popusio crveni, kvota na "remi = povrat uloga" skocila na 1.36, jos da sam imao muda opaliti keca na 2.90, uvijek se izvuku kroz iglene usi :roll:
    Gotovo 50€ bez potrosene feninge :D

    [​IMG]
     
  6. Alibegovic

    Alibegovic Veteran foruma

    Hvala buraz, evo proso sam kviz, jos da lovu nabacim :)
     
  7. XTRage

    XTRage Veteran foruma

    NP ;)
    Samo jos zaboravih naglasiti da obratite paznju na ukucavanje bonus koda kod registracije na WH, nadam se da nisi preletio...
     
  8. Alibegovic

    Alibegovic Veteran foruma

    Nisam, ukucao sam. :) Pratio sam upute.
     
  9. Alibegovic

    Alibegovic Veteran foruma

    Jesu li ti prebacili lovu? Koji si im ti dokument skenirao za potvrdu IDa? Ja licnu, jel dovoljno?
     
  10. Gogeta

    Gogeta Aktivista

    Kakvi su uslovi za isplatu ?
     
  11. Alibegovic

    Alibegovic Veteran foruma

    Ja ne znam, ali sa slicnim promo situacijama na npr. bet-at-home, morao si tu lovu cini mi se bar 3 puta obrnuti i imati minimum 30 eur tada za isplatu.

    Vidjet cu kakva je situacija sa WH po ovom pitanju kad dobijem ovaj depozit.
     
  12. XTRage

    XTRage Veteran foruma

    Samo prednju stranu vozacke ja sam poslao i odradjeno je sve bez problema.

    Za isplatu javim sutra kad potvrdim moneybookers, odradio bih danas ali nemam centa do sutra :D
     
  13. Alibegovic

    Alibegovic Veteran foruma

    Ej, jesi li mogao prebacit sa Pokera na obicni saldo na WH kladionici? Ili moras poker igrat?
     
  14. XTRage

    XTRage Veteran foruma

    Ne moras igrati poker, samo se logujes na web stranici i prebacis u glavni wallet, moze i iz poker aplikacije cini mi se...
     
  15. Alibegovic

    Alibegovic Veteran foruma

    Da, ali krsi li to pravila pokerstrategy, kada krenem da isplatim?
     
  16. XTRage

    XTRage Veteran foruma

    WH ti daje pare, PS je samo platforma za privlacenje novih igraca.

    Znaci WH je nadlezni, ako isplate bez ulaganja super, ako ne onda uloziti na sigurice i ispuniti eventualni uslov i to je to...
     
  17. Alibegovic

    Alibegovic Veteran foruma

    Da, tako sam i mislio.

    Nego radi li ovaj refferal program zaista tako kako kazu na PokerStrategy? Imam jedno 100 prijatelja koji ce se odmah uclaniti preko mog ref url-a :)
     
  18. XTRage

    XTRage Veteran foruma

    Radi ali da dobijes ista morali bi igrati poker, zato nisam ni nabacivao ovdje svoj referal jer je ipak tema kladionica :)
    Za 10 dolara po igracu ti treba 15 tih nekih poena, 1$ rake je 5 poena, e sad nemam pojma koliko treba igrati da se dodje do tih 15 poena...
     
  19. Alibegovic

    Alibegovic Veteran foruma

    Leglo besplatnih 37 EUR na racun. :lol:
    [​IMG]
     
  20. XTRage

    XTRage Veteran foruma

    Uff withdraw je mission impossible, treba 50 dolara potrositi na rake/tournament fee ili biti igrac par mjeseci.

    Ko igra poker ovo mu se isplati ali ja ovo ne budem ganjao...