World of Warcraft

Discussion in 'Igre i konzole' started by Gandalf The White, Jan 29, 2005.

  1. BoLa

    BoLa Aktivista

    Iskreno, The World of Warcraft movie bi sigurno bio odlican da ga naprave blizzardovci kao full time CGI movie :)

    Meni se ovaj CGI svidja, vidim poznata mjesta u WoWU upravo onako kako sam ih zamisljao :)
     
  2. extibo

    extibo Komšija

  3. Esh

    Esh HWB

    Digitalna narudzba: http://gadget.ba/view/499/blizzard-prim ... -cataclysm
     
  4. Hellscream

    Hellscream Novi član

    Da li je nekome (ovdje) slučajno poznata informacija o tome hoce li Comtrade (ili neka druga sarajevska firma) nabavljati kataklizmu u nekom razumnom roku (ne usudjujem se ocekivat midnight release sale) :D ili smo osudjeni na kupovinu digitalnog kljuca ako zelimo igrati prije proljeca ^^
     
  5. Pelikan

    Pelikan Veteran foruma

    Poslije faila s WOTLK-om ne zelim da rizikujem :D A i jeftino je fakat online uzet. Kod nas ce vjerovatno bit fino zacijenjena.
     
  6. chrono

    chrono Novi član

    Online kupovina je najbolje rjesenje, 35€. Spreman si online vec prvu minutu launcha. Bas nesta ne vjerujem da ce lokalni biznismeni ponuditi ispod 100km. Jedino ako se palis na snifanje kutije.
     
  7. BoLa

    BoLa Aktivista

    Slazem se da je online kupovina kod Blizzarda daleko najpovoljnije rjesenje. Cak ne morate nikakav key ukucavati jednostavno account se odma nadogradi. Stvarno predobro. Kad se sjetim epic Faila zvanog " WOTLK prodaja u BiH" ovo je prekrasno.

    Elem, svaka cast za Blizzard sta reci. Svakako bih savjetovao kupovinu preko Blizzard storea jebi ga, sigurnije je nego kupovat key na nekim ljevim sajtovima koji je malo jeftniji :)
     
  8. Zeleni

    Zeleni Network Ninja

    10-15 eura nije malo za jednu igru. 35 eura na blizz sajtu je previse. Ja sam preorder za 22 eura.
     
  9. Hellscream

    Hellscream Novi član

    Nije mi do kutije, nego do downloada :D Ne znam koliko će se morati ukupno svući i koliko ću dodatnih markica morat isplatit telekomu :D
     
  10. Pelikan

    Pelikan Veteran foruma

    Dostavljaju u BiH? :D Bas bi volio i kutiju, kad imam i ove 3 :)
     
  11. Kingpin

    Kingpin Aktivista

    ja cu sa blitzard.eu, odma prevelika je peglancija sa ostalim opcijama
     
  12. BoLa

    BoLa Aktivista

    Ja sam uzeo Cata cim je postao dostupan digitalno. Odma ti se pocne downloadat. Za sada je samo dodatnih 700MB skinuo. Nece previse biti razlike izmedju Cata i 4.0.3 jer smo vecinu klijenta skinuli sa 4.0.1 koji je bio 5,5GB....
     
  13. crazyjoeno1

    crazyjoeno1 Aktivista

    Za sve ljude koji su u sarajevu obavjestenje da ce se nova ekspanzija za world of warcraft prodavati tacno u ponoc 6.12.2010 u cd shopu matrix kod bosanskog kulturnog centra

    For the horde!!!!
     
  14. BoLa

    BoLa Aktivista

    Re: World of warcraft cataclysm ponocna prodaja u sarajevu

    zna li se cijena?
     
  15. Dog_Father

    Dog_Father Moderator

    Re: World of warcraft cataclysm ponocna prodaja u sarajevu

    My guess jedno 135KM. Pre order FTW
     
  16. Zeleni

    Zeleni Network Ninja

    Re: World of warcraft cataclysm ponocna prodaja u sarajevu

    135 ? nisu zdravi :) Sve preko 25 eura je previse :)

    Doduse i ja sam preorder, za 27€
     
  17. Dog_Father

    Dog_Father Moderator

    Re: World of warcraft cataclysm ponocna prodaja u sarajevu

    Pa WotLK je jos uvijek 75KM ako samo dobro vidio, tako da je ocekivati nizu cijenu od 120-130KM isto kao ocekivati da dobijes na lotu.
     
  18. chrono

    chrono Novi član

    Re: World of warcraft cataclysm ponocna prodaja u sarajevu

    Ukopaste frajeru biznis, a nije ni ponocka bila.
     
  19. bhd

    bhd Veteran foruma

    Re: World of warcraft cataclysm ponocna prodaja u sarajevu

    sjo, odrashe nas :) lijepi internet gamecards.eu i slicno :p
     
  20. bhd

    bhd Veteran foruma

    Re: World of warcraft cataclysm ponocna prodaja u sarajevu

    €26.45 evo koliko kosta :)))