PSP thread ?

Discussion in 'Igre i konzole' started by Neo Bahamut Zero, Sep 19, 2007.

?

uvodjenje PSP sticky topica?

  1. - Da -

    23 vote(s)
    69.7%
  2. - Ne -

    10 vote(s)
    30.3%
  1. Neo Bahamut Zero

    Neo Bahamut Zero Veteran foruma

    Nek se izjasne oni koji imaju PSP (ili ga planiraju nabaviti) i zeljeli bi vidjeti topic sa up-to-date novostima i dobrim igrama...
     
  2. Haker

    Haker Veteran foruma

    Neka ga, treba i DS topic otvorit.
     
  3. ming

    ming Veteran foruma

    Ja bih dodao opciju, posjedovao par dana :D

    Baha, jel izsao Crisis Core?
     
  4. Pelikan

    Pelikan Veteran foruma

  5. Neo Bahamut Zero

    Neo Bahamut Zero Veteran foruma

    Govori se o Martu kao mjesecu za izdavanje CC-a na zapadu. A pocetkom Marta izlazi i God of War. Milina.
    Inace tehnicki, Crisis Core nadmasuje vecinu PS2 naslova, a osim toga vrlo je zabavna, sa odlicnim battle sistemom, genijalnom pricom. Napunili su UMD skoro do kraja. Sve je fenomenalno (jedini prigovor je na duzinu same igre), samo se nadam da nece usrati glasove u tranziciji. Cekam Slim da igram na tv-u... :smt003
     
  6. neko

    neko Aktivista

    nisam u toku...jel' se moze kupiti negdje psp?
    znate li koja je cijena?
    iii jos jedno pitanje...ako ga dobijem iz SAD-a da li to moze predstavljati probleme?(struja i ta neka cuda)
    pozz
     
  7. Neo Bahamut Zero

    Neo Bahamut Zero Veteran foruma

    cijena ti je od 400-420 (debeli) do nekih 530KM (slim) za nove konzole kod nas, sto je ipak previse. ako ga dovuces iz usa, nece biti nikakvih problema, posto je adapter univerzalni. moraces uzeti samo drugi kabl za struju ili us>eu utikac, ali to je vrlo mala investicija. i naravno moraces instalirati custom firmware ako hoces kopije sa sticka da igras. kad ga dobijes javi mi se pa cu ti odraditi to za malu cijenu.
     
  8. neko

    neko Aktivista

    ako ga dobijem...hvala;)
     
  9. Haker

    Haker Veteran foruma

    Treba mi mala pomoć. Naime imam FF tactics, na file-u piše EU, ali može samo engleski, a meni treba verzija gdje ima i njemači. Dakle ako neko ima torent da je siguran da je na njemu ima i njemački dobro bi došlo.
     
  10. ming

    ming Veteran foruma

    Nema FFT na njemackom jeziku.
     
  11. Haker

    Haker Veteran foruma

  12. Neo Bahamut Zero

    Neo Bahamut Zero Veteran foruma

    Kad imas na izbor vise jezika onda pise EU, Multi5 ili Multi3.
    Svabe prodaju na svom amazonu igru, ali to ne znaci da je sama igra na njemackom. Dosad nisam inace vidio niti jednu njemacku verziju, bilo za PSP, bilo za PSone.
     
  13. Haker

    Haker Veteran foruma

    Švabe su toliko maloumne da sve što se prodaje na njihovom tržištu mora biti i na njihovom jeziku. Killzon je čak i sinhronizovan na njemački :lol:
    Eh da,nije za mene nego za jarana :x
     
  14. Vedo

    Vedo Moderator

  15. ColdFire

    ColdFire Overclocker

    Sta ovo cudo vrti ? ( od igara , psp ili se ide na ove mobile furke )
     
  16. selvin

    selvin Moderator

  17. Vedo

    Vedo Moderator

    trebalo bi biti ala PSPGo + phone :) Ja ovo aBd uzimam, ovo se cini iPhone killer, Android + PSP = kud ces bolje :)
     
  18. Esh

    Esh HWB

    Ja se igram na Windows Phone 7, tako da nisam ja :D
     
  19. chrono

    chrono Novi član


    Sve sto ima ''killer'' u nazivu je osudjeno na propast :lol:

    Ne vjerujem da ce ova skalamerija od konzole biti ista uspjesnija od nGagea, prvo tu je andriod sto vjerovatno vodi da ce se sve te igre portati na ostale android telefone, druga stvar je sto na androidu piraterija cvijeta, tako da ne vidim upustanje za nekakvo posebno razvijanje igara. Zar im psp Go nije bio jasna poruka da nesta moraju mjenjat ako zele biti uspjesni sa portable konzolama.
     
  20. selvin

    selvin Moderator

    Reci da se salis :D Nije valjda da nisi cuo za izraz "iPhone killer" :D