BH Telecom ADSL, Moja TV i Mobile - oficijelni thread

Discussion in 'Internet provideri, umrežavanje i web servisi' started by VR6, Dec 27, 2007.

  1. selvin

    selvin Moderator

    Re: BIHnet ADSL - oficijalni thread [Super Bitchin' Mode]

    Ipak mislim da nisu ni oni toliko retardirani da nakon toliko vremena ne poboljsaju uslugu ako se korisnici zale. Zato se i zove testna faza i zato i postoji.
     
  2. klempo

    klempo Novi član

    Re: BIHnet ADSL - oficijalni thread [Super Bitchin' Mode]

    pa gdje si ti babo Atife? :smt004

    kazem ti, pratim Tv program u velikoj mjeri, pogotovu utakmice, i ne mogu reci da sam primijetio to sto ti navodis. Nije mi 50" Tv, ali jeste 42" pa ne znam igra li to neku ulogu :D

    u svakom slucaju, kao sto vec rekoh, nisam prezadovoljan uslugom, ali nisam ni nezadovoljan. Takodjer, mnogo ljudi se zali na podrsku, bio sam u situaciji nekoliko puta da ih moram pozvati, i moram reci da su svaki put maksimalno izlazili u susret, cak i nakon uklonjenog kvara ne zatvaraju nalog odmah, nego sacekaju nekoliko dana i svaki dan zovu da provjere je li sve u redu. Znam, znam, i meni da je neko pricao ne bih mu vjerovao, ali fakat jeste tako. To su neka moja iskustva, vjerujem da ima i drugacijih.

    Pozdrav
     
  3. SamiRX-8

    SamiRX-8 Komšija

    Re: BIHnet ADSL - oficijalni thread [Super Bitchin' Mode]

    http://en.wikipedia.org/wiki/Zap_time

    Te kockice slobodno baci u vodu.
     
  4. Magnifico

    Magnifico Novi član

  5. Esh

    Esh HWB

    Re: BIHnet ADSL - oficijalni thread [Super Bitchin' Mode]

    Link: https://hardwarebase.net/vijesti/4747/bh ... net-pakete
     
    Last edited: Feb 11, 2018
  6. BoLa

    BoLa Aktivista

    Re: BIHnet ADSL - oficijalni thread [Super Bitchin' Mode]

    Pa et. Nije lose. Al je telemach opet bolji. Ovdje me flat dodje 45km za 4Mbita a isto to na Telemachu me dodje 25Km...
     
  7. hamo pipa

    hamo pipa Komšija

    Re: BIHnet ADSL - oficijalni thread [Super Bitchin' Mode]

    Ova najava nije losa, al ono sto me sad "kopka" jeste sta ce biti sa ponudom interneta kroz MOJA TV? Ima li tu kakvih "insajderskih" informacija :)
     
  8. Esh

    Esh HWB

    Re: BIHnet ADSL - oficijalni thread [Super Bitchin' Mode]

    Ono sto sam ja cuo da ce tu Internet podici sa 1Mbit na 2Mbit, te da ce se dodatak IPTV-a za bilo koji paket placati desetak KM.
     
  9. XTRage

    XTRage Veteran foruma

    Re: BIHnet ADSL - oficijalni thread [Super Bitchin' Mode]

    Super, bilo je i vrijeme :)

    Samo da ne useru sa stabilnoscu :mrgreen:
     
  10. Alibegovic

    Alibegovic Veteran foruma

    Re: BIHnet ADSL - oficijalni thread [Super Bitchin' Mode]

    A nek i ja dobijem taj flat konacno. haha
     
  11. Predator2003

    Predator2003 Aktivista

    Re: BIHnet ADSL - oficijalni thread [Super Bitchin' Mode]

    Ja pozitivno iznenadjen. Nisam od cigana ocekivao prije 2020. flat na svim paketima i sa normalnim brzinama. Tako da je ovo odlicno. Ovo su im prve razumne i znacajne promjene po pitanju limita.
     
  12. hamo pipa

    hamo pipa Komšija

    Re: BIHnet ADSL - oficijalni thread [Super Bitchin' Mode]

    Pa nije ni to lose. S obzirom na ove nove informacije dosao sam u dilemu da ih nazovem i kazem da mi obustave zahtjev za prikljucak Moja TV s obzirom da je proslo 35+ dana a zahtjev sam podnio najvise zbog interneta, televizija mi je bila sporedna.
    Napokon "slatke muke" :)
     
  13. Alibegovic

    Alibegovic Veteran foruma

    Re: BIHnet ADSL - oficijalni thread [Super Bitchin' Mode]

    Ma jarane gasi tu televiziju i zbavi satelit + ADSL :)
     
  14. Esh

    Esh HWB

    Re: BIHnet ADSL - oficijalni thread [Super Bitchin' Mode]

    U ovom trenutku je najveci problem ova neozbiljnost po pitanju postavljanja cijena na web. Moze se recimo pretpostaviti da ce ovaj ADSL 1G paket kostati nekih 10-12 KM, no recimo ostaje nepoznato koliko ce kostati ovi 6 Mbit i 10 Mbit paketi? Vjerovatno negdje u rangu 70 i 90 KM, pa onda pitanje sta se desava sa IPTV kombinacijama? Sta dobivaju poslovni korisnici?
     
  15. zdici

    zdici Aktivista

    Re: BIHnet ADSL - oficijalni thread [Super Bitchin' Mode]

    Pozdravljam ovu odluku BH Telecoma..ovo ce biti fino..ajd iduce godine cemo se radovati ako bog da vecim brzinama download/upload ove godine sretni sa flatom :) samo bojim se da nece doci do nestabilnosti Interneta sto se tice veceg pinga :( koji se u posljednje vrijeme odrazava bar kod mene a i u drugih koliko vidim !!
     
  16. selvin

    selvin Moderator

    Re: BIHnet ADSL - oficijalni thread [Super Bitchin' Mode]

    Gdje je Triforce? :D Hoce li se vratit na Bihnet? :D Mene jedino to zanima.
     
  17. irhadkul

    irhadkul Komšija

    Re: BIHnet ADSL - oficijalni thread [Super Bitchin' Mode]

    napokon cu da ispunim sebi zelju.od 1 marta pocinjem da skidam internet(zelja svakog bosanca)
     
  18. kolinsb

    kolinsb Veteran foruma

    Re: BIHnet ADSL - oficijalni thread [Super Bitchin' Mode]

    sigurno jos ni oni u menadzmentu bhtelecoma jos uvijek nisu definisali te cijene, ali su standardno izasli s najavom u javnost, da ne bi izgubili kojeg korisnika. sjecate se da je slicno bilo i sa NjihovaTV. neke stvari nisu bile do kraja definisane na samom pocetku....
     
  19. Alibegovic

    Alibegovic Veteran foruma

    Re: BIHnet ADSL - oficijalni thread [Super Bitchin' Mode]

    Ja ću skidat dok se ne zapali modem. :smt005
     
  20. Alibegovic

    Alibegovic Veteran foruma

    Re: BIHnet ADSL - oficijalni thread [Super Bitchin' Mode]

    Ali nisu takođe stavili i najvažnije obavještenje:

    Šta i kako će meni naplatit ako Bog da kad profuram fair limit? :smt005