PiP za Gaming PC konfiguraciju?

Discussion in 'Računari i komponente' started by Vendetta995, Apr 6, 2011.

  1. Vendetta995

    Vendetta995 Guest

    Prodajem kuciste, monitor, misa i tastaturu ! Detaljnije informacije u nastavku teksta !!!!

    Maticna ploca: M4A88TD-M EVO/USB3 Uz plocu dobijate njenu kutiju, CD sa driverima, uputstvo i sve ostale stvari koje dolaze uz nju !!! POD GARANCIJOM JE JOS GODINU I PO DANA !!!

    Graficka karta: EAH4850/HTDI/1G !!! Jaca je od obicne (Gigabyte, Sapphire itd) 4850 po tome sto je ASUS fabricki pojacao njen cip, hladjenje i protok podataka. Karta se moze jos vise clock-ovati ako zelite !!!

    Processor: AMD Athlon II x4 630 @2.8 GHz ----- OC 3.1 GHz Overclocking moguc do 4.5 GHz i vise uz bolje hladjenje !!!!!

    Monitor: LG Flatron Wide 19" 16:10

    RAM: 3GB (1x2 + 1x1) Kingston DDR3 @1333 MHz

    DVD-RW

    Bluetoth Adapter

    Sistemi: Windows XP 32-bit
    Original Wndows 7 x64 Enterprise koji kosta 300 $ !!!!


    Koliko je realna cijena za ovu konfiguraciju ?????

    HVala unaprijed :D :D :D
     
  2. Konjislav

    Konjislav Komšija

    Ne bih da flejmam ovu temu, ali mislim da ti niko nece kupiti taj kompjuter sa orginal windowsom od 300$, nego ce radije kupiti taj isti kompjuter bez windowsa i onda ce platiti 10-20KM prijatelju da mu instalira obicni (krekovani sa pijace) windows. Cisto da imas na umu, da ne ocekujes da ces prodat taj windows, jer ako si ga dobio pa ga sad prodajes, neces nista izgubit kada ga ne prodas, a ako si ga ti kupio pa ga sada prodajes, onda halali pare, ili u najgorem slucaju ne ocekuj da ces vratiti te pare nego da ces ga prodati puno manje (jer trenutno sad se moze dobiti za manje pare).
     
  3. Ninja

    Ninja Komšija

    Još Enterprise verzija koju uopšte ne mogu kupiti obični korisnici. Upitno je koliko je legalna ta licenca.
     
  4. Vendetta995

    Vendetta995 Guest

    @Konjislav, ja ne ocekujem da cu vratiti te pare i ne racunam ih u ovu cijenu, jer znam da to dosta ljudi ne cijeni pa ga poklanjam uz komp :))
    @Ninja, licenca je 101% legalna, jer je moj ocuh kupio ka vlasnik firme pa je kupio nekoliko desetina licenci, pa je meni poklonio jednu :))))
     
  5. forzamilan

    forzamilan Veteran foruma

    Ploča do 200KM nova u radnji
    Proc oko 200KM nov u radnji
    Grafa polovna oko 140KM ako ima garanciju možda i više.
    Monitor 140KM?
    Ram 50-60KM
    DVD-RW 20KM
    BT?? Sića neka :)


    Za licencirani OS ti ne bi znao, jel se to jede? :D
     
  6. Bimbrlok

    Bimbrlok Aktivista

    Koliki je hdd?

    Imam jendog prijatelja koji ima namjeru da uzima pc pa eto skontaj cijenu pa mi javi a ja cu dalje sa njim da vidim.

    I nisi napisao svoju lokaciju