Battlefield Bad Company 2

Discussion in 'Igre i konzole' started by Ado1983, Dec 28, 2009.

  1. colg

    colg Aktivista

    Comp mi je sljedeci:

    Windows 7
    i7 920
    6.00 Gb DDR3
    Nvidia GTX 275
    Motherboard Gigabyte GA-EX58-UD3R
    Powe Supply Corsairr TX 650W

    Nista nisam clockao, skinuo sam najnovije realtek HD drivere. Citao sam na EA forumima da nesto igra nije compatabilna sa realtek zvucnim karticama i da to dovodi do problema.
     
  2. Vedo

    Vedo Moderator

    Kod mene je takodjer Realtek integrisana na 2 PC'a i na oba nikad igra nije zaledila. Doduse, obje su ASUS ploce.
     
  3. RaP

    RaP Komšija

    Evo sad najnoviji problem sad izbacva iz igre zbog gubitka nekih PB paketa error losing key packets error 9003,jebote ova igra moze da se kresa na 101 nacin
     
  4. Blowfish

    Blowfish Aktivista

    Pingtest.net pogledaj mozda onaj packet loss ima veze sa tim key paketima. :D
     
  5. Juka

    Juka Komšija

    zrelo rapi za fresh format!!! Jbg jos to nisi oprobao!
     
  6. Predator2003

    Predator2003 Aktivista

    I kod mene isti problem od juce kada je valjda izasao novi update, a vidim i kod jos dosta ljudi, ali ipak ne sviju....nidje veze. Probao i sa manuelnim updatom PBa, ponovnom instalacijom PBa, u firewallu sve ok sa dozvolama i sa pbsvc svi testovi ok prodju, na desetak servera na pingtest.net probao i nema gubitaka paketa, ali djabe....nakon 5-6 min izbaci kad prvi put udjem na server a onda svaki naredni put odmah i ispod min. Nisam probao sa reinstallom igre ali vidim na netu da ne pomaze ni to.
     
  7. Juka

    Juka Komšija

    Pokusaj ovo, meni je trajno pomoglo!
     
  8. Predator2003

    Predator2003 Aktivista

    Hvala, sad cu da probam sa ovim. :)

    edit: Uradio sve ovako, i dalje isti problem. :/
     
  9. selvin

    selvin Moderator

    Naravno da ima, posalje paket a server ga ne dobije ili obrnuto. Posto je udp protokol za game servere, taj paket se ne salje ponovo, jer udp nema pouzdanog prenosa. Tako da ako je loss veliki, dobijes kick.
     
  10. colg

    colg Aktivista

    Da vas pitam koliki vam je ping na serverima, meni ne moze da padne ispod 110.
     
  11. Vedo

    Vedo Moderator

    130-150 svima, cak i Zelenom je tu negdje, a decko ima 100 Mbit konekciju. Normala je to.

    Btw, veceras nas sve jednog po jednog kickova Punkbuster iz igre, potrebno je uraditi manuelni update nj. za BF
     
  12. RaP

    RaP Komšija

    Ma reinstalirao XX puta PB, manuelno update izvrsio i nista opet kaze isto
    Evo pokusao sa ping testom i kaze da nemoze da testira gubitak paketa.
    Na http://www.whatsmyip.org/ping/ imam 100% gubljenje paketa svasta
     
  13. Zeleni

    Zeleni Network Ninja

    Ako ne jebu EA login serveri, onda jebe pank buster. Koliku lovu uzimaju na licencama za igre, mogli su barem server park apgrejdat.
     
  14. Predator2003

    Predator2003 Aktivista

    Kod mene od danas radi nakon brisanja PB foldera i ponovne instalacije PB-a, dok juce nakon kompletnog uklanjanja igre i ponovne instalacije nije radilo. Juce poslao i ticket supportu, fino napisao sta sam sve pokusao i koliko puta sa rucnim update-om i lik odgovori "uradi rucni update PB".....
     
  15. Juka

    Juka Komšija

    U medjuvremenu je izasao update za PB,tako da bi vecini trebalo rijesit problem sa freezom igre!
     
  16. RaP

    RaP Komšija

    Evo izgleda da je ovaj update PB rijesio problem odigrao sam 3 partije bez izbacivanja :)
     
  17. Triforce

    Triforce Aktivista

    Haj super riješili smo se whine-anja.
     
  18. kolinsb

    kolinsb Veteran foruma

    ma djabe to, kad ima drugih problema. vidio si i sam sinoc ccccc pika 4 puta pogadjam sa 2000 sacmom s par metara, i ubija me pistoljem cccccc
     
  19. Juka

    Juka Komšija

    Nije mi se jednom desilo, ali ipak krivim naseg providera i malo veci ping nasprem druge raje na serverima, jbg do nas je sto lagamo!!! A zamisli da nam je ping priblizan kao ostatku , pa bilo bi bas deranja na sve strane, a nisam jednom sa pingom od 200ms bio ace pin ili medju prvih 5 na mapi dok je ostatak imao ping do max 80ms!!!
     
  20. Triforce

    Triforce Aktivista

    Jos da meni FPS ne pada ispod 40 :|

    Oj da [​IMG]

    Lika sacmom sa ledja roknem i jos ga 3-4 puta iz 1911 draufnem ( sa 2-3 metra ) i lik me hladnokrvno ubije :S

    Ali zato sam digo 4 lika sa C4 prije nego sam quito [​IMG]