Battlefield 3

Discussion in 'Igre i konzole' started by Vedo, Feb 4, 2011.

  1. Juka

    Juka Komšija

    Imas sok od mene za taj info(mustuluk) da se desavanje iz igre zbiva u Sarajevu :smt007
     
  2. Triforce

    Triforce Aktivista

    Drama... Jedva čekam više detalja 8D
     
  3. Pelikan

    Pelikan Veteran foruma

    Vama je dobro sto nas idalje smatraju ratnom zonom :lol:
     
  4. Juka

    Juka Komšija

    eno sad, pa jesmo li se svi smijali kad mickey rourke u the expendables spomenu ratnu Bosnu i vatrenu vodu '' ŠLJI'VU '', ne treba sve toliko crno gledat, ipak je igra u pitanju i da bude misija/ mapa, sumnjam da ce licit icim na Sarajevo sem naziva!!!
     
  5. Esh

    Esh HWB

    Pa nema jos nekih detalja, mozda su alieni u pitanju :)
     
  6. Triforce

    Triforce Aktivista

    Sudeći po ovome ( valjda ) u Sarajevu će se odigrat neki događaj koji će pokrenut sve to :/ Kakva ratna zona ( ti si valjda mislio na ovaj nedavni rat xd )


    P.S. ˇ Dabome da poznato zvuči [​IMG] ...
     
  7. Pelikan

    Pelikan Veteran foruma

    Kako to samo poznato zvuci :lol:
     
  8. Juka

    Juka Komšija

  9. Stryker

    Stryker Komšija

    Žalosno je koliko nas svijet povezuje sa ratom, nemirima, Irakom, Iranom, Afganistanom. Mnogi na zapadu i ne znaju gdje je Sarajevo, pa im je sasvim logičan odgovor da je to negdje na granici sa Irakom, Iranom ili sl.

    Još je žalosnije što se mi sami dićimo svojom krvavom prošlošću, ratom i ratnim stradanjima, konfliktima sa komšijama a što vjerno prikazujemo u svojim filmovima, serijama i drugim ostvarenjima. Na tim stvarima ne možemo graditi svoj identitet, ako uopšte i idemo u tom smjeru. Bez dobrog identiteta nema ni povoljnog imidža, a dokaz za to je upravo ova igra.
     
  10. JaLa

    JaLa Komšija

    Ma ovo vidjeli koliko je nas kupilo Bad Company 2, pa odmah ubacili BiH u igru :D
     
  11. Blowfish

    Blowfish Aktivista

    Nemoj u moje ime govoriti ziv bio. Generaliziras i strance i bosance.

    Bio je rat, EA je to iskoristio i to je to. Nema nista lose u tome. Cak mi je drago da se Sarajevo spominje u igri (ako je istina) i mislim da ce Zagreb i Beograd biti ljubomorni zbog toga. :D
     
  12. perke

    perke Aktivista

     
    Last edited by a moderator: Aug 2, 2017
  13. Triforce

    Triforce Aktivista

    Neznam ali 70% ljudi koje sam sreo na netu su znali za Bosnu i znali da ovde nema rata ( a ovih 30% nije nikad čulo za nas *facepalm* ). Ugl. nikad nisam naletio na nekog ( dobro jesam jednom naletio na neko djete iz britanije sto ima 12 godina pa me pitao jel ovde rat :lol: ) ko misli da je ovde rat. Mnogi nas smatraju tipicnom europsko-istocnom zemljom. Ono na fazon "mah istocna evropa, rusi ". Stereotip čini čuda.

    Nedavno sam naletio na lika sa istocne obale Amerike... Frajer zna vise o Bosni nego naša današnja omladina ( a zna i o svijetu generalno bruku ). Nisam vjerovao da ljudi kao on postoje :D

    Ali eto... Čekam vise informacija u vezi ove price :D
     
  14. sumeir

    sumeir Komšija

    Ako nebude trola,tramvaja i golfova neće valjati ništa :)
     
  15. Pelikan

    Pelikan Veteran foruma

    Vala svaki treci stranac me pita kako vam je tamo, jel jos rat, dojadilo mi govorit odakle sam. I ako ce vec uradit nadam se da ce liciti na Sarajevo, kao sto sumeir rece, nista bez tramvaja :D
     
  16. EL NINO CFC

    EL NINO CFC Veteran foruma

    hehe, mene tko god pita, odakle sam, ja kazem iz Bosne naravno, on suti ko zaliven onda :p
     
  17. Vedo

    Vedo Moderator

  18. Stryker

    Stryker Komšija

    Izgleda de je ovo onaj sistem "Njihov Pero je ukrao 10 miliona, a naš Mujo samo milion". Zašto ne bi Bosna i Hecegovina i Sarajevo bili pozitivno korišteni u igrama, filmovima itd. ?

    Zašto nemamo ni jedan film koji na romantičan ili barem humorističan način prikazuje historiju naše zemlje, njezine kraljeve, kraljice, banove, prirodne i kulturne ljepote ? Zašto ne naprave igru, barem to bila iz Tomb Raider serijala a čija će se radnja odvijati u dolini bosanskih piramida ?

    Ne, treba se narednih 100 godina izvlačiti na rat i na osnovu toga očekivati da će nam svijet davati sadaku.
     
  19. sgtPepper

    sgtPepper Overclocker

    Tomb Raider u dolini piramida :lol:

    Mene samo zanima scenarij kako su to BiH stavili u 2014 kao početak konflikta u igri ? 1914 - početak WWI sa ubistvom Franza Ferdinanda u Sarajevu, 100 godina posliije početak WWIII opet u BiH, samo u tome vidim neku vezu :D
     
  20. RaP

    RaP Komšija

    Ma ja inace kod nas je bas mirna situacija citavo region je isto bure baruta, nimalo me necudi to sto su stavili BiH u igru, a kao sto rece mobster 1914-2014 nebi rekao da je neka slucajnost.