Battlefield 3

Discussion in 'Igre i konzole' started by Vedo, Feb 4, 2011.

  1. Blowfish

    Blowfish Aktivista

    Za ove sto se zale na negativno prestavljanje BiH u BF3, znate kako se kaze, bad publicity is better than no publicity.
     
  2. RaP

    RaP Komšija

    Halo pa BF3 je ratna igra, u CoD MW2 je razorena citava bijela kuca itd. u hHmefrontu amerikance ubijaju na ulicama njihovih gradova i sve je normala i sad je negdje problem radi ovoga, bezveze ako se mene pita
     
  3. Esh

    Esh HWB

    Moje misljenje je da se radi o "zanimljivosti" i da tu prica prestaje buduci da ne vidim narocit smisao inace u raspravi na temu izbora "lokacije" za igre, pa i same price, negativaca itd.
     
  4. Esh

    Esh HWB

    Wake Island:

    [​IMG]
     
  5. perke

    perke Aktivista


    najjaca bf mapa svih vremena (jedina koja se pojavljuje u sva 3 glavna dijela :D ), ovo ce biti epic rokanje na novom engine-u
     
  6. Zeleni

    Zeleni Network Ninja

    hahaha, wake island u moderno vrijeme :) Joj kad se sjetim bete 1942, i wake islanda :)

    Wake Island je isto bila "home map" tima Team Norway na CB nations cup :) Kako sam kulturno skinuo wingwalk sestorice finaca dok su pokusavali iskociti na ovaj aerodrom :) Neke tamo 2003 :) Kako je to mocna igra.
     
  7. Esh

    Esh HWB

  8. ColdFire

    ColdFire Overclocker

    Wake Island ide samo uz pre order . Isparvi te me ako grijesm :lol:
     
  9. Zeleni

    Zeleni Network Ninja

    Imam preorder od marta, ako mi ga ne daju, znam gdje rade, sidjem u garazu i krenem gume sijeci ;)
     
  10. kolinsb

    kolinsb Veteran foruma

    ja ne preorderujem nish vishe dok ne probam crackovanu verziju, i predjem par etapa u SP-u (opekoh se sa Homefront.. nije odron, ali nije ni blizu onog sa trailera)
     
  11. Esh

    Esh HWB

  12. Zeleni

    Zeleni Network Ninja

    LOL Homefront, nigdje veze, gdje ces porediti to s ovim. Ali dobro ti igras i black ops, tako da me nista ne iznenadjuje :p
     
  13. kolinsb

    kolinsb Veteran foruma

    pa o cemu ti pricas ba? hoces da kazes da svaki BF valja? pa mnogima HC igracima BF2 nastavka, BFBC2 se doslovno gadi. prema tome, nemam poima sta pokusavas reci???? da igram i BO, i HF, i COD4, I Truck Simulator, i mnogo toga, pa sta? :) bitno mi je da ne igram WOW :lol: :lol: :lol: a vidjet ces da previse ocekujete od BF3. ne prave se vise igre za gamere, nego za pare (i vidjet' ces da ces svaki dlc placati). kao sto vise nema peleta, maradone, susica da igraju za raju, sad Ronaldo i ostala ekipa igra za milione. nije to isto.
     
  14. perke

    perke Aktivista

    novi EA Pwned je EPIC... chick with the gun, BF istorijat, nove scene iz igre... what's not to like?

     
    Last edited by a moderator: Aug 2, 2017
  15. Juka

    Juka Komšija

    pa zar nije logicno da im se gadi kad uopste nije nasljednik BF2ce,dakle oni ce imat pravo da sude tek kad izadje BF3!!!
     
  16. RaP

    RaP Komšija

    Usvakom slucaju HC je lame igra pretvori se u zbunj i kampaj. Ali kao sto juka rece BF3 je nastavak BF2.
    I kako god okrenes BFBC2 je bolji i od Cod4, MW 1,2 a za truck simulator neznam :). Ali ja se opet radujem BF trici
    kako mi se svijda ovo poredjenje mape iz BF2 prema BF3, a i jedva cekam ovaj novi engine da vidimo prave mogucnosti.
    A ovaj glavni level dizajner mape bas se vidi da je covjek ostavio pola zivota za racunarom praveci mape
    Svaki put kad cujem muziku iz BF-a nekako se najezim :)
     
  17. kolinsb

    kolinsb Veteran foruma

    opet krenula ista prica. i ti poceo mijesati pojmove. COD4, MW1.2 nisu GORI od nekog BF-a, samo se tebi BF VISE SVIDJA!!!!!! tu je stvar ukusa. pa stotine hiljada ljudi igraju i COD i BF. da niko ne igra COD, a svi igraju BF onda bi ti imao pravo reci da COD ne valja, jer to dokazuju one hiljade gamera koji ga ne igraju, a igraju BF. ja necu reci da WOW ne valja, jer ga igraju milioni, ali se meni ne svidja, i zato ga ne igram. sve i jedna igra mi je bolja od WOW-a... kapishi :) meni samo nije jasno, kako igraci, koji gejmaju duze od mene, i imaju vise iskustva od mene, mogu porediti igru u kojoj timski rad (squad) nema smisla sa igrom u kojoj svaki igrac igra za sebe. od samog nastanka i jedne i druge igre, koncepti su bili razliciti. sasvim je logicno da onaj ko voli igrati timski, ce reci da mu je rushanje u codu glupo, a i obrnuto. jednom zeleni rece, pa ti u codu samo trcis i ubijas. a sta ti radis u bf-u? brojis zvjezde?? :lol:
     
  18. Vedo

    Vedo Moderator

    ozivljavas kolege, dajes im ammo, popravljas vozila, bacas motion mine-ove, sa comrades-ima se vozis u tenku / helicu itd ;)
     
  19. kolinsb

    kolinsb Veteran foruma

    ok, e meni je to dosadno. sta cemo sad? ja sam glup? moron? nemam poima? ne znam sta valja?........????
    e to isto radis u ARMA. pa sto je ne igras??????
     
  20. Juka

    Juka Komšija

    Ne shvatam nervozu, mjesecni ciklus ili??? Gle tema je BF3 a ne BFBC2,Homefront i slicno, ako nemate neke informacije informativno/edukativnog karaktera (sto se tice same igre) onda licne utiske zadrzite za sebe!!!!
    BTW: fin klipic Perke, hvala za share :wink: