Battlefield Bad Company 2

Discussion in 'Igre i konzole' started by Ado1983, Dec 28, 2009.

  1. Predator2003

    Predator2003 Aktivista

    I ja sam opet imao problema sa PBom i gubitkom paketa, ovaj put 9005 error, rucni update i ponovna instalacija nisu pomagali, nego sam rijesio problem tek kada sam se sjetio da uklonim ProcessLasso koji mi je ostao jos od foldanja instalisan i radio u pozadini i valjda gasio PB tj. PunkBusterB.exe najvjerovatnije.

    Koliko sam ja skontao citanjem po nekim forumima, da s vremena na vrijeme zajebu sa updateom i da PB uzima nesto vise procesorskog vremena ili memorije i onda ako ima kakav program da vrsi 'optimizaciju' procesa moze da dodje do blokiranja PBa.

    Ne znam, vjerovatno kod tebe to nije slucaj, ali eto kod mene je to bio razlog.
     
  2. RaP

    RaP Komšija

    Evo izvrsio sam update drivera atijevih ali nije omoglo, zatim update JAVE i onda je problem donekle rijesen opet e izbaci ali sada mozda nakon5-6 odigranih partija
     
  3. Juka

    Juka Komšija

    Clean install of Win7 maybe :roll:
     
  4. RaP

    RaP Komšija

    Neka moze jos malo :)
     
  5. dino73n

    dino73n Veteran foruma

    A jesi li pokusao sa fazonom zvucne karte i smanjenjem kvalitete zvuka na 16bit i 44,1kHz.
     
  6. zalizani

    zalizani Aktivista

    Meni je pomoglo, to sto svaki put zaustavim TuneUpUtilitiesService64 kad zelim da igram.
     
  7. RaP

    RaP Komšija

    Jasta neradi taj fol barem kod mene ali eto sad nemamnikakvih problema updat jave i to je to
     
  8. chenta

    chenta Aktivista

    jesu li se vama resetovali rankovi na 1, evo gomila ljudi se zali nesto se zeznulo sa serverima, meni se sa 20 vratilo na 1 i svo oruzje zaklucano opet....
     
  9. Vedo

    Vedo Moderator

    Veceras igrali i bilo svima sve ok :/
     
  10. Triforce

    Triforce Aktivista

    Ma to je bug. Samo relog uradis ili reset igre... Nebi trebalo ostat ali ako ostane i dalje samo sačekaš :/
     
  11. EL NINO CFC

    EL NINO CFC Veteran foruma

    ne zelim da otvaram novu temu, kazu da ce se otvarati Electronic Arts u Bosni? znate li vi ista o tome :D
     
  12. Esh

    Esh HWB

    Sta znaci otvarati, ured, predstavnistvo, razvoj, prodaja?
     
  13. RaP

    RaP Komšija

    Sta ce otvarati i mene to interesuje ? Ako imas kakve informacije objavi :)
     
  14. Juka

    Juka Komšija

    angazovat ce HAris Game Studio da pravi novi BF :D
     
  15. EL NINO CFC

    EL NINO CFC Veteran foruma

    Najveći distributer video igara Electronic Arts (EA) namjerava otvoriti svoj studio u Bosni i Hercegovini, tačnije Sarajevu.

    Naš izvor blizak EA-u tvrdi kako EA već duže vrijeme posmatra veliki dio tržišta i pažljivo bira gdje će otvoriti svoj slijedeći od mnogobrojnih studia u svijetu koji bi ispunjavao njihove potrebe i uslove.

    Bosna i Hercegovina im se čini kao idealno i interesantno tržište a jedan od razloga je jeftina i dostupna radna snaga, povoljna geografska pozicija i mladi perspektivni ljudi, po njima idealna lokacija u BiH bi bila Sarajevo koje je veoma perspktivno mjesto u koje dolazi sve više velikih firmi i ulaganja . Pored BiH i Sarajeva još neke lokacija im dolaze u obzir, a to su Hrvatska i Bugarska koje su ipak manje vjerovatne, tvrdi naš izvor. Takođe nam je rečeno da su se iz EA već raspitivali kod zaduženih u vlasti za dozvole i ostale potrebe za rad u našoj zemlji.

    EA, pored Amerike svoja sjedišta ima još u Njemačkoj, Rumuniji, Japanu, Kini, Indiji i mnogim drugim zemljama svijeta. Izdali su mnoge hitove među kojima su Battlefield serijal, FIFA, Burnout, Crysis, NFS i mnogi drugi
     
  16. Vedo

    Vedo Moderator

    Daj izvor!! (nadam se da nije Sa-X :mrgreen: )

    E ovo je vec dream job :smt007
     
  17. sumeir

    sumeir Komšija

  18. Vedo

    Vedo Moderator

    Iako bi volio, al ovo je 99% patka iz par razloga:

    1. svi game studiji jos uvijek masovno otpustaju zaposlene, kresanje troskova na svaki moguci nacin

    2. registracija firme u BiH je prava nocna mora, koja traje i po par mjeseci (dok npr. u Kanadi ujutru regas firmu a vec sutra mozes poceti da radis)

    3. nepostojanje nit jedne skole / univerziteta za 3D & design u nasoj zemlji, a i programiranje nije bas zastupljeno (programiranje vezano za igre). Tako da nema logike da ovdje mogu naci podoban kadar.

    Ovo nema veze za BF BC2, pa hajd' da ne spamamo vise temu, kad i ako bude kakva ofishl najava o otvaranju, onda cemo otvoriti novu temu ;)
     
  19. EL NINO CFC

    EL NINO CFC Veteran foruma

    nada poslednja umire :mrgreen:

    nisam zelio otvarati novu temu, pa sam ovde napisao, jer je BF "izdao" EA :D
     
  20. RaP

    RaP Komšija

    Vecina 3d-dizajnera, level dizajenera nije nikad pohadjala nikakvu skolu jednostavno ako covjek ima "slifa" za to sve ostalo ide glatko.
    Dok prva tacka donekle a pod 2 se definitivno slazem :mrgreen: