BH Telecom ADSL, Moja TV i Mobile - oficijelni thread

Discussion in 'Internet provideri, umrežavanje i web servisi' started by VR6, Dec 27, 2007.

  1. Piroman

    Piroman Komšija

    E naziv je za 10, oplakah! :smt005
     
  2. dzeri

    dzeri Aktivista

    Uspjeli su mi srediti liniju nakon 2 mjeseca natezanja, a sad je red da predjem na kakav fin flat. Ima li ko iskustva sa ovim online zahtjevima? Jel to radi il moras ko cojek otici na salterhanu?
     
  3. dmr

    dmr Veteran foruma

    Samo zovnes 1444
     
  4. dzeri

    dzeri Aktivista

    Hm, nisam znao da mozes i telefonom. Je li u pitanju neko brzo prebacivanje na veci paket ili i dalje moras cekati par dana dok to dodje na red pa se neko smiluje da te prebaci?
     
  5. dmr

    dmr Veteran foruma

    E to ne znam, nazovi pa se pitaj.
     
  6. dmr

    dmr Veteran foruma

    Zna li ko kakva je situacija sa slijedecom situacijom :). Prijavio se 4 maja za ADSL i tek danas mi dosli i prikljucili, hocu li morat placat cijeli maj? Pito ovog momka sto je dolazio kaze ma platit ces nesto malo :)
     
  7. wudu

    wudu Aktivista

    Mislim da nećeš platiti za cijeli mjesec. Samo ne znam kako oni to sad obračunavaju.
     
  8. dmr

    dmr Veteran foruma

    OK dobro je ako tako bude, cini mi se da je neko bas ovdje napisao kako je morao platiti cijeli mjesec.
     
  9. dino73n

    dino73n Veteran foruma

    I meni se cini da neces platiti citav mjesec.Nego kakvi su utisci onako na prvu i kakav si modem/ruter dobio?
     
  10. dmr

    dmr Veteran foruma

    TP-LINK modem. A na prvu OK.
    [​IMG]
    To je to, normala za ADSL? Recimo sada mi ja na LOL-u varira od 0,5-1 Mbit :D

    EDIT: Evo i rezultat sa LOL-a
    [​IMG]
     
  11. SamiRX-8

    SamiRX-8 Komšija

    I da dobiješ za čitav maj račun, samo odeš lagano za službeni ulaz i riješiš to brzo žalbom, imaš na ugovoru datum kada si potpisao ;)
     
  12. dmr

    dmr Veteran foruma

    OK thx. I konto sam odmah kako cu se zaliti ako dobijem racun za cijeli mjesec :)
     
  13. Stihoklepac

    Stihoklepac Moderator

    imas na korisnickom portalu forma za reklamaciju racuna (online) ili na salter pa u red
     
  14. dino73n

    dino73n Veteran foruma

    Prijavi mojuTV na jedan mjesec da probas i onda odjavi i imaces ovakvu vezu.

    [​IMG]
     
  15. SamiRX-8

    SamiRX-8 Komšija

    Imao sam i ja skoro godinu dana greškom 4mbita flat na MojaTV, i tokom prvih radova na DSLAM-u, veselje je nestalo :)
     
  16. dmr

    dmr Veteran foruma

    Ma taj mali boost mi nista ne znaci, samo da bude stabilno ovih 1,75Mb, a tv ne gledam gotovo nikako, a i skupo to ba :)
     
  17. dino73n

    dino73n Veteran foruma

    Boost i nije tako mali,bar ne sto se tice uploada,koristenje skype je dosta ugodnije sa vecim uploadom.A i nije nesto skupa televizija,sad placas 29km sam net a za dodatnih 12 imas i kvalitetnu digitalnu TV sa dosta kanala.Istina neki kanali su bezveze al dosta ih je dobrih ali eto kako rekoh ako ti se to ne svidi otkazi odmah slijedeci mjesec a veza ti ostane jaca.
     
  18. dmr

    dmr Veteran foruma

    Nije mi upload toliko bitan, ne koristim skype gotovo nikako. A sta to pojeftinila moja tv? Ono nekad kad smo racunali bilo preko 60KM s porezom?!
     
  19. dino73n

    dino73n Veteran foruma

    Sad je MojaTV NET(2048/512) paket 35km+pdv definitivno se isplati.Za cijenu analogne kablovske dobijes digitalnu TV.
     
  20. Stevie_Ray

    Stevie_Ray Veteran foruma

    Ne isplati se ako imas 2+ televizora...