BiH sport - diskusije

Discussion in 'Generalna diskusija' started by Esh, Oct 9, 2008.

  1. Alibegovic

    Alibegovic Veteran foruma

    Sutra prijenos skokova iz Mostara na srpskoj tv B92, interesantno, najavljuju ga danas kao svjetski sportski događaj.

    Sent from my GT-I5700 using Tapatalk
     
  2. Esh

    Esh HWB

    Ima i na TV1.
     
  3. ColdFire

    ColdFire Overclocker

    Grupa A je :lol:
    mi zavrsavamo 3-4 . ne vidim po cemu smo bolji od slovackog udbala :lol: Hamsik vodi citav klub ... ne vidim koji to od nasih igraca trenutno radi
     
  4. forzamilan

    forzamilan Veteran foruma

    Pa ne bi se baš složio da Hamsik vodi čitav klub. Veliki doprinos daju Lavezzi i trenutno prvi strijelac lige Cavani.
     
  5. LopeZ

    LopeZ Novi član

    Džaba care, Hamšik je kapacitet, a u reprezentaciji je Tito. Sve ide preko njega.

    Da Bog da da i ovaj put uspijemo proći ...
     
  6. Alibegovic

    Alibegovic Veteran foruma

    Gledam Juventusov novi stadion, pa to je nešto prelijepo. Ovako nešto nama treba reprezentaciji.
    Relativno malen stadion, a tako funkcionalan.

    [​IMG]
    [​IMG]
    [​IMG]
    [​IMG]
    [​IMG][/quote]
     
  7. Esh

    Esh HWB

    Ako sta bude od novog stadiona na Grbavici, taman.
     
  8. KingT

    KingT Veteran foruma

    Kapacitet: 41.000 sjedecih mijesta .. :smt007 :smt007 :smt007

    @ Alibegovic:

    E puste zelje.. :evil:

    [youtube]http://www.youtube.com/watch?v=_eNcoyfNoN8&feature=player_embedded#at=89[/youtube]
     
  9. Alibegovic

    Alibegovic Veteran foruma

    Dižu mi više tlak sa onim "Naš najveći stadion" frazama kad god se nešto igra na Koševu, a ko da
    igramo na nekoj ledini. Da Bog da, da se Grbavica napravi na ovaj fazon, bar 30tak hiljada mjesta,
    da to liči na nešto. Silni milioni koji se tu spominju dovoljni su da se naprave 3 juventusova stadiona :)
     
  10. Esh

    Esh HWB

    Problem je u tome sto se ne moze napraviti stadion za reprezentaciju kako ti zamisljas, vec stadion mora biti komercijalno isplativ tokom cijele godine. Osim odlucujucih utakmica i velikih imena, kad je na Kosevu bilo iznad 15k?

    Nit je ova drzava velika, niti ima tog zanimanja za fudbal, posebno ligaski, pa mislim da treba ciljati na stadione sa kapacitetom do 15-tak hiljada.
     
  11. Alibegovic

    Alibegovic Veteran foruma

    Sve to stoji, ali jedni makedonci za reprezentaciju u Skoplju grade (ili je zavrsen, nisam u toku) ovo:

    [​IMG]


    A jedni tako bogati rumuni su u bukurestu napravili ovo:

    [​IMG]

    Interesuje me ima li Dinamo Bukurest ekonomsku isplativost stadiona od 51.000 mjesta tokom cijele godine, ili ovi gore makedonci, ko vec igra na tom stadionu?
     
    Last edited by a moderator: Aug 2, 2017
  12. Esh

    Esh HWB

    Pa nek grade, najlakse se zaduziti da se napravi nesto sto nece biti iskoristeno (al' nek ima), a ima ko i vracati, je l' tako? Nedavno sam procitao da je pocela diskusija o skracivanju lige na 12 klubova kod nas, pa se nadam da ce ovaj odbor sa Osimom to uspjeti izvesti do kraja mandata.
     
  13. Esh

    Esh HWB

    Izgleda da bi Zeljo mogao proci gore nego prosle godine :)
     
  14. forzamilan

    forzamilan Veteran foruma

    Očekivano aka balkanski mentalitet.
     
  15. Alibegovic

    Alibegovic Veteran foruma

    Ja mislio gledam kriket. Jel ovo Dinamo dresden igra na kosevu? :lol:
     
  16. Pasha

    Pasha Komšija

    Šta očekivati nego poraz od deset puta jačeg, imućnijeg i organizovanijeg protivnika ?! Ja sam zadovoljan što smo izbacili mnogo jačeg Šerifa i tako donijeli neke bodove na konto BiH. Predivno je biti navijač kluba iz grada u kojem si odrastao i kluba koji te više puta obradovao u životu. Lijepo je odrastati na Grbavici a ne uz TV. :D

    [youtube]http://www.youtube.com/watch?v=RxWwXlSs1nI&feature=related[/youtube]


    Volim te Željo! :mrgreen:
     
  17. Bio_Sam_Zmijanac

    Bio_Sam_Zmijanac Veteran foruma

    Nakon 70 godina red je da i Juventus dobije stadion
     
  18. KingT

    KingT Veteran foruma

    A ostali talijanski klubovi ce cekati jos 70god.. :lol: :lol: :lol:

    EDIT: Vec prodato 23.000 sezonskih karata sto je veoma dobro za Seriju A (i Juventus,56% vise u odnosu na proslu god)..
     
  19. Bio_Sam_Zmijanac

    Bio_Sam_Zmijanac Veteran foruma

    100 minimum :smt005
     
  20. ColdFire

    ColdFire Overclocker

    Fin stadion Juveta :D Pravo English , tribine blizu trave :D

    Mi stadion necemo nikad dobit . Jedino da napravimo kakvu arenu sa pokretnim krovom . Pa da se igra , fuca , kosarka , tennis , rukomet itd da bi nekako bilo rentabilno . I nabacat kakvih velnes centara i klubova da se skupljaju sminkeri :lol: