FIFA Mega Thread

Discussion in 'Igre i konzole' started by Adi_k, Sep 17, 2006.

Tags:
  1. MadbaLL

    MadbaLL Overclocker

  2. MadbaLL

    MadbaLL Overclocker

    award winner ;):

     
    Last edited by a moderator: Aug 2, 2017
  3. jeretik

    jeretik Komšija

    Najbolja fudbalska igra na svijetu je Football Manager, da malo kontriram ovim levatima iz videa. Fifa i PES, iako zabavne, trebaju neki teški reboot kako bi makar malo počele ličiti na pravi fudbal.
     
  4. LopeZ

    LopeZ Novi član

    Da FM još ima licence za lige i klubove kao što ima EA sports bio bi najbolja igra. Ovako FIFA vodi.
     
  5. suppa_FMB

    suppa_FMB Komšija

    Ja svake godine skinem patcheve za FM najmanje 3 gb teske (face igraca, dresove, imena takmicenja). Najbolja i najprodavanija igra u prosloj godini je bio manager. :)
     
  6. LopeZ

    LopeZ Novi član

    Znam suppa, znam. I ja skidam, i dalje ... :D
     
  7. FearLess

    FearLess Aktivista

    Kakve licence, ne cini to jednu igru dobrom.
    FM je jednostavno visi nivo u odnosu na FIFA-u i PES!
     
  8. LopeZ

    LopeZ Novi član

    Meni je najbolja. Ali oficijelno ne može biti priznata baš zbog tih licenci, a FIFA ima sve. Znaš valjda kada u FM-u gledaš timove, možda ih stotinjak ima original grbove, jednako toliko slika igrača ima. Za sve valja skidati facepack-ove, grbove, dresove i ostalu grafiku. A realno gledano, FM ima sve, samo što je 3D smeće, ali i to će vremenom nadoći.
     
  9. Alibegovic

    Alibegovic Veteran foruma

    Kad izlazi FIFA?
     
  10. ne0.

    ne0. Novi član

    US on 27th September and worldwide on 30th September.
     
  11. dino73n

    dino73n Veteran foruma

    I ko si ti druze na kraju? Neki smart bot il sta već? Vidim dosta engleskog na bosanskom forumu i slabog domaceg pisma. :D
     
  12. ne0.

    ne0. Novi član

    Ja sam Bosanac,a ovo je datum je bio copy-paste,pa je eng. ! :lol:
     
  13. Alibegovic

    Alibegovic Veteran foruma

    Odgovaras ko smart bot :)
     
  14. dino73n

    dino73n Veteran foruma

    Eto super,jos mi reci kako zove nase najpopularnije jelo u lepini pa da budem siguran 100% :lol:

    Pozzz
     
  15. MadbaLL

    MadbaLL Overclocker

  16. gilla

    gilla Aktivista

    Najbolje je subjektivno ali odakle ti to da je fm najprodavanija igra?? :roll: I kad je već riječ o dotičnim fifa 11 je dosegnula 15 miliona komada.
     
  17. suppa_FMB

    suppa_FMB Komšija

    Nisam ja izmislio tu informaciju :

    http://www.pcgamer.com/2011/01/21/footb ... -for-2010/

    :wink:
     
  18. Pasha

    Pasha Komšija

    Najprodavanija na PC-u kako kažu. Kada se uzmu u obzir sve platforme, nema ga na mapi.
     
  19. suppa_FMB

    suppa_FMB Komšija

    Ubjedjen sam bio da sam negdje stavio da je najprodavanija igra za PC. Strasan je i ovo uspjeh nema sta, po meni najrealnija simulacija ikad napravljena.
     
  20. gilla

    gilla Aktivista

    Doduše riječ je o retail edicijama ne i digital ali uspjeh nema šta. Malo me začudilo da je ispred wowa i starcrafta.