Haker Veteran foruma

Odavno je gotovo. Button je fantastično vozio.

7. XTRage

Ne bi bilo da je gangsta sa cvjeticima danas smanjio na 72.

A Button je kanta, pola pobjeda mu je nakon srece u ovakvim glupim uslovima a pola u bolidu sekundu brzem od svih ostalih.

Briatore u Button-u: "...slow as a concrete block."

8. Haker

Samo što je ovu utrku bio brži od gangste.

9. XTRage

Ne znam koju si utrku gledao :D

Gangsta ga je ubijao 0,5-1s po krugu kako je htjeo, 10 sekundi razmaka je napravio u 10-15 krugova i onda to odrzavao do spina.

Da ga nisu zajebali stavivsi mu super-soft (kao i Ferrari, nesto novo :roll: ) prosetao bi se do 25 bodova.

10. Reventon

Reventon Veteran foruma

Prvo je sam sebe zeznuo kad se okrenuo, gdje je dobio i kaznu za isto, pa su ga zeznuli kad su mu stavili intermediate gume a cesta suha (tu je sve bilo gotovo), da bi se vratio po soft.

11. Stevie_Ray

Da, nije moglo gore proci, jedino da je ispao iz utrke. A Vettel je opet povecao prednost u odnosu na sve koji bi mu i teoretski mogli priprijetiti.

12. Haker

Naravno, istu utrku. Button je na početku dosta izgubio iza Vettela. kasnije je držao isti tempo, da bi pred kraj stinta on skidao, plus pred kraj je pravio brža vremena sa tvrđom gumom, plus što Hamilton uništi gume nakon pet krugova. U ovoj utrci se jasno vidilo koliko Hamiltonu ova guma ne odgovara, plus što je demonstrirao lijepo sve svoje mane.

Na kraju da je bio bolji pobjedio bi.

13. Stevie_Ray

Pa u tom i jest fol, Button je bio brzi sa soft gumama u odlicnom stanju, dok je Hamilton imao potrosene supersoftice. Hamilton mu je po krugu bjezao 0.5s do 1s kako XTRage napisa, normalno da ce se trosit gume kad vozi drasticno brze od bilo koga.

Racunaj da je Hamilton izgubio nekoliko sekundi sto se izvrtio, imao jedno pogresno zaustavljanje na intermedijima, vozio kratko na intermedijima (i tu izgubio nekoliko sekundi), i jos i odradio kaznu prolaska kroz box. 4. mjesto je fantastican rezultat.

14. Haker

Četvrto mjesto je luzerski rezultat kada imaš pobjedu u rukama i izvrtiš se kao zadnji debil. Nije bio brži pola sec. sem u početnim krugovima, kasniee ispuše kao balon. Predpostavljam da ste gledali live timing.

15. Stevie_Ray

16. nFare

DRS 2004-te :lol:

Last edited by a moderator: Aug 2, 2017
  17. Stevie_Ray

Koliko god je tog covjeka pratila nesreca dok je bio u McLarenu, toliko je imao srece kad je 2007. osvojio titulu. :D