Sport - internacionalni

Discussion in 'Generalna diskusija' started by Alibegovic, Oct 30, 2008.

  1. robinho

    robinho Novi član

    hahahha...vidio sam ovo na nekom portalu :D
    Lik je stvarno kreten,ako mogu tako da ga nazovem. Ne samo da je samo sebe doveo u takvu situaciju nego uopste ne postuje svoje klubske koleke i kao da se i sa njima zeza. Pa tro je bila 100%, trebao je to da zakuca.
    ALi kao što je već netko napisao, prima mjesečnu platu, boli glava, pa onda može da liječi tako svoje komplekse. Ja bi to odma na neku pozajmicu u 5 ligu Engleske,pa da vidi.
     
  2. suppa_FMB

    suppa_FMB Komšija

    Kazu kad vozi auto uvijek na sjedistu pored sebe drzi razbacane pare jer parkira na sred ceste i placa odmah drotovima kaznu na licu mjesta.
     
  3. ne0.

    ne0. Novi član

    Kralj ! :lol:
     
    Last edited by a moderator: Aug 2, 2017
  4. forzamilan

    forzamilan Veteran foruma

    Mislim da sam već spomenuo ovdje jednom ali eto opet ću. Jednom ga je policija u Engleskoj zaustavila i vidjela da na suvozačevom sjedištu ima veliku sumu novca, par desetina hiljada funti nisam siguran. Na pitanje policajca šta će ti tolike pare na sjedištu, kaže Balotelli zato što mogu 8)
    Čak je i Berlusconi rekao da dok se god bude ovako ponašao neće nikad zaigrati za Milan.

    BTW počeo Audi cup, Barca-Internacional a kasnije Milan-Bayern.
     
  5. NeTRa1der

    NeTRa1der Komšija

    Finale Audi kupa FCB vs. FCB. Prava poslastica sutra navece :)
     
  6. Alibegovic

    Alibegovic Veteran foruma

    I ona BarcaB koja nije mogla dobit Hajduka razmontirala lako Bayerna, onaj Thiago Alcantara (spelling?!?) ce bit igracina, cak se spominje da bi mogao put Arsenala u razmjenu za Cesca...

    Sent from my GT-I5700 using Tapatalk
     
  7. senad_986

    senad_986 Komšija

    Nista od te razmjene jer je nedavno potpisao novi ugovor. Realno, pored njeg, Inieste i Xavija, Cesc bi bio visak za ovu sezonu.
     
  8. ColdFire

    ColdFire Overclocker

    Ma oni bi Fiberglasa za 20-25 miliona :lol:
    Kun dosao u City . Tevez , Dzeko , Mario , Kun :lol:
     
  9. Alibegovic

    Alibegovic Veteran foruma

    Ako kloc Dzeko vrijedi 30, Fibreglas vrijedi 130.
     
  10. Esh

    Esh HWB

    Nema veze, City je k'o Real :)
     
  11. LopeZ

    LopeZ Novi član

  12. forzamilan

    forzamilan Veteran foruma

    Je li Balotelli slavio gol protiv Intera? :D

    BTW i Džeko ga metnu 8)
     
  13. LopeZ

    LopeZ Novi član

  14. ColdFire

    ColdFire Overclocker

    pa inter je prosle sezone primio preko 60 golova :lol: Silva je igracina
     
  15. gilla

    gilla Aktivista

    Kakav god Silva igrač bio izveli su ekipu koja će igrati LP protiv dječurlije intera uz nekoliko prvotimaca, gdje je većina zamjenjena.
     
  16. Esh

    Esh HWB

    Subota, 14h, Super Kup Italije: Milan - Inter @ FTV.
     
  17. Zlatan

    Zlatan Komšija

    neki dan neko je ovde komentariso da je ronaldo-brazilac najbolji igrač fudbala svih vremena...ja pomislih 'jao otkud ti to majke ti'... al ništa nisam reko..kad neki dan gledam na youtube snimke njegovih igara iz barcelone i svaka čast jest bio majstor....nisam ono vidio kod maradone...možda je čovjek u pravu....
     
  18. KingT

    KingT Veteran foruma

    Barca gets owned.. :smt005 :smt005 :smt005 1:4 ..

    [youtube]http://www.youtube.com/watch?v=aX1D9z1NIaE&feature=player_embedded#at=146[/youtube]
     
  19. ColdFire

    ColdFire Overclocker

    [youtube]http://www.youtube.com/watch?v=dwIpFPIB-ek&feature=player_embedded[/youtube]

    :lol:
     
  20. forzamilan

    forzamilan Veteran foruma

    [​IMG]

    Usput oprostila se legenda Uniteda Paul Scholes i u oproštajnoj utakmici pred 75 000 navijača na Old Traffordu postigao golčinu protiv New York Cosmosa.

    [​IMG]