Crysis [All about]

Discussion in 'Igre i konzole' started by kugla, Mar 12, 2009.

  1. KingT

    KingT Veteran foruma

    Ma daj,cak mislim da su SSovi uradjeni sa DX9 + Extreme vs BF mod (DX11 + Ultra),nema sanse da je ovako ocita razlika..

    Na njegovim SSovima sa original Crysis 2 igra izgleda uzasno (sto bas i nije slucaj u stvarnosti)..
     
  2. Sena

    Sena Veteran foruma

    Mere biti nemam crysis 2 pa da probam.
     
  3. KingT

    KingT Veteran foruma

    Ma i bolje ti je sto nemas C2.. :wink:

    Cekaj BF3.. :smt005 :smt005
     
  4. Pionir

    Pionir Overclocker

    Dobar ti je dao savjet, Sena.

    To ti je kao da je tebi 35 godina, imaš ženu od 30 godina koja se dobro drži, ofarba se ona al eto, može proći, jeli tako :wink: ...(ekvivalent C2),

    a na drugoj strani, neka "mlada" od 20 godina (BF3) :smt003 :smt005
     
  5. LopeZ

    LopeZ Novi član

    Probaj, jašta ćeš. Možda ti se baš dopadne.
     
  6. Pasha

    Pasha Komšija

    Hajde dobro što su se pojavili vidovnjaci na HWB-u, pa znaju kakve će ocjene BF3 dobiti, nego što čovjek koji odgovara od ove igre upravo je najaktivniji na ovoj temi. Kakva lolčina. :lol:
     
  7. KingT

    KingT Veteran foruma

    Hahaha pa mora neko kad je igra bezze.. :smt005 :smt005 :smt005

    Koliko je igra dobra govori i refresh teme 1nom mjesecno.. :lol: :lol:

    A i multiplayer dead,nekoliko servera aktivnih..

    A za BF3 zivi bili pa vidjeli..:wink:
     
  8. dmr

    dmr Veteran foruma

    I to od strane tebe :mrgreen:
     
  9. Pionir

    Pionir Overclocker

    BF bc2 na HWB forumu ima 90 stranica, dok BF 3 na HWB forumu do sada ima 18 stranica...

    zadnji post na BF bc 2, Posted: July 27th, 2011, 8:57 pm :

    dok, pomisao da se sve rušio oko tebe i da vlada opšti haos je itekako zanimljivo...

    ...činjenice govore same za sebe i ne treba niko biti vidovit...

    C2 je Sci-fi FPS, dok je BF je modern shooter, pa se to ne može to porediti...

    Crysis 2 bi svako ko igra FPS trebao odigrati iz više (mnogo) razloga...a najbitniji od tih je da nema baš mnogo igara, a koje se opet sa druge strane odigraju za nekoliko sati (vikend)...

    a neko ko napiše 700 postova za 6 mjeseci sigurno nije budala, i sigurno nije svih 700 stalo u 23 stranice...
     
  10. Sena

    Sena Veteran foruma

    Tale
    A multi kulti gpu sranja su čisto trošenje novca, puna su bugova i brzo zastarijevaju i tu su čisto radi nekog testiranja ili kur*enja.
    Tek sad ovo vidjeh. CFX je takav ali SLI nije ni slucajno. Samo da znas ubuduce.
     
  11. Sena

    Sena Veteran foruma

    Dobih ja original crysis 2 djabe pa oproba sa ovim dx 11 modom i high res textures. Generealno fino ide 50 fps pa do 100 fps, zna past ispod 30 fps ali je to rjetko. Ali izgleda dobro, veoma dobro, iako igra ima glitcheva i bugova drama.
     
  12. KingT

    KingT Veteran foruma

    Jbo Crysis 2 ja ga imam odkad je izasao..

    Igras li MP?

    XXJebacXX je moj nick pa ako me vidis javi.. :smt005

    P.S.: Hajd ba sto lazes da si ga dobio djabe kada si ga kupio na pik-u .. :lol: :lol:
     
  13. Sena

    Sena Veteran foruma

    Ono je bila zamjena, tako da me doslo djabe. A za MP vidim, jer sam tanak sa vremenom sada.
    P.S. : Kad igram crysis 2 u sobi se umire od vrucine. :smt005 :smt005
     
  14. KingT

    KingT Veteran foruma

    Pa nije zamjena = djabe..

    Djabe je kada ti neko nesto pokloni..

    A i MP je glup ko k.. ,cheatera na sve strane,bugova i sranja..

    A i kad koristis cloking iznad glave ti stoji nick tako da te opet snajpaju ko sir,vece gluposti nisam vidio..

    Al opet imam 1.43 K/D ratio .. :smt005
     
  15. Sena

    Sena Veteran foruma

    KZ2 mi je kupio prasinu i lik mi ponudio CoD Black Ops ili C2. Bolje i C2 nego Black Ops. A to je :smt005 :smt005 da ti nick stoji kad cloacking ukljucis.
     
  16. Bio_Sam_Zmijanac

    Bio_Sam_Zmijanac Veteran foruma

    pa možda treba i za nick cloacking uključiti [​IMG]
     
  17. WhiteNinja

    WhiteNinja Aktivista

    Crysis 2 sam prešao skoro, mene što se tiče igra je izvrsna, muzika izvrsna, priča nije baš nešto dorađena ali šta je tu je. Jako interesantan naslov sve u svemu.
     
  18. Sena

    Sena Veteran foruma

    Evo i ja je igram, legla i meni pravo. Ima fenomenalnih epic scena.
     
  19. WhiteNinja

    WhiteNinja Aktivista

    Da nije muzika ovako dobro urađena meni se lično ova igra nebi dopala ali, početak i ona sablasna muzika u igri je jednostavno breathtaking. :D
     
  20. Sena

    Sena Veteran foruma

    Zavrsi je i ja prije par dana, ostavila je dobar utisak na mene, sa graficke strane, generalno bolje izgleda od Crysis-a iz 2007, ali ne i od Crysis Warhead-a, naravno Metro 2033 i dalje ostaje kralj i smatram ga vizualno najboljom igrom koja postoji na planeti.