HWB Battlefield 3 server Administracija

Discussion in 'Igre i konzole' started by Zeleni, Oct 14, 2011.

  1. dmr

    dmr Veteran foruma

    i presjeci skroz battlefield3 naziv, kao da je metak polomio taj dio slova.
     
  2. NAILS

    NAILS Moderator

    forzamilan - Tnx. Inace, bilo bi mislim cool staviti crvenu trojku i ako sam isao na boje HWb-a.. istina, ispale su dosta tamije. jedini problem jeste sto bi se moralo raditi iz poceka jer sam morao zaljepiti tekst za sliku. Mislim.. nije bas da sam morao ali je tako u zadnjem stanju. Mozda pokusam preko svekaga ukopiti crvenu trojku pa postavim kada odradim.

    dmr - nece druze ispasti dobro jer neces znati sta pise bez tih dijelova. Mislim da je ovo limit izmedju ostecenja i prepoznatljivosti slova.
     
  3. Juka

    Juka Komšija

    stavi crvenu trojku,inace su sve boje ko na HWB, bas bi ta trica bila za razbijanje monotonije!!!
     
  4. NAILS

    NAILS Moderator

    Sa'cu probati nabaciti preko crvenu pa da vidimo. Da ne radim od nule.
     
  5. NAILS

    NAILS Moderator

    Evo..

    [​IMG]

    EDIT: Ili ovako da nije drecavo:

    [​IMG]
     
  6. forzamilan

    forzamilan Veteran foruma

    Meni je ovaj 2. sad super jedino :D ne kontam sta je ovo skroz desno ove šare?

    EDIT: jesmo picajzle 8)
     
  7. dmr

    dmr Veteran foruma

    prelomi makar onu tricu ili dio :D
     
  8. NAILS

    NAILS Moderator

    Heh.. desno je urušena zgrada. Probam nekakao otkinuti trojku pa da vidim kakao ce biti.
     
  9. forzamilan

    forzamilan Veteran foruma

    Ajde desno nabaci nesto od Illusiona skroz desno ove avione ili zgrade posto je ta tvoja zgrada jedva vidljiva i nije jasna, naravno ako se autor ne buni :D

    Ove avione lijevo ili desno sa zgradom.

    [​IMG]
     
  10. NAILS

    NAILS Moderator

    Ok. Stavim te avione samo mi se ova lomljava trojke nikako ne svidja pa nesto kombinujem.
     
  11. iLLusion

    iLLusion Aktivista

    Nema problema, samo naprijed. :wink:

    Evo nešto jednostavniji banner od prethodnog.

    [​IMG]

    btw.
    BF3 Fansite Kit se može skinuti ovdje ---> http://planetbattlefield.gamespy.com/Vi ... ail&id=119
    Možda nekome pomogne. :)
     
  12. NAILS

    NAILS Moderator

    Mmmmmmm.. vako ?

    [​IMG]
     
  13. syss

    syss Veteran foruma

    imho... battlefiled bijelo, trojka crveno, dolje sve plavo.
     
  14. dmr

    dmr Veteran foruma

    Meni je bolje. A sta mislis da pojacas trag metka, evo ja bezveze nabrzinu u ACDSee uradio a ti bolje dotjeraj u PSu. Jedino jos odnos slova imena igre i HWB ne znam kako bi vise odgovaralo, mozda sto neko rece jos veca slova HWB a manja BTF3, al eto dogovorte se :)

    [​IMG]
     
  15. sumeir

    sumeir Komšija

    Ovo gore gdje idu zgrade, probati ubaciti nebodere sa Alipašinog polja ili još bolje sa Aerodromskog ali one ratne fotografije,svakako će biti u Sarajevu. :)
     
  16. NAILS

    NAILS Moderator

    Za sad' od mene ovoliko.. editovao desnu stranu jer metak ide na mig:

    [​IMG]

    dmr - Ne znam da li si igrao BFBC2 ali ima momenat kada sniper gadja i ostane trag metka. Mislim da sam ga djelimicno skinuo osim sto nisam isao tim dimom preko slova... ali sam ih malo zakrivio.

    sumeir - Sacekat cu da izadje igra i uzmeme iz nje slike posto bi malo odudarale/bile ostre realne slike. Kao sto sam rekao. MAli je prostor da se sve vidi.. i hwb tekst i BF3 tekst pa slike i jos metak i njegov trag. Mozda dodam jos nesto ili pokusam neki drugi nacin. Probati kombinaciju koju syss predlozi.
     
  17. syss

    syss Veteran foruma

    pa zna se pravilo 3 boje, mislim da bi ovo moje bilo i najefektivnije... probaj za sebe ovako bezveze, pa vidi ;)
     
  18. NAILS

    NAILS Moderator

    Probam sutra,, trebao davno leci.. hehe. Malo mi "gadno" da sve dole bude plavo jer je i pozadina takva. Stopit ce se pa se nece "ni primjetiti". Ima onih sivkastih tamnih slika pa modza na njih probati.
     
  19. syss

    syss Veteran foruma

    pa upravo to dolje nije ni bitno, tj. to treba biti popratna pojava

    bijelo i crveno je igra ;)
     
  20. NAILS

    NAILS Moderator

    Ma i ja misli. Neka bude citljivo ali ne da ubada u oci. Medjutim oni hoce da se istice tekst ispod BF3 naslova. Ne kazem da ga ne treba biti.. ali mislim da je trenutna velicina u odnosu na BF3 naslov sasvim zadovoljavajuca.

    Kao sto sam rekao, probat cu na drugim pozadinama.. one koje su manje plavkaste.