Battlefield 3

Discussion in 'Igre i konzole' started by Vedo, Feb 4, 2011.

  1. crazyjoeno1

    crazyjoeno1 Aktivista

    Hide my Ip program stavis indoneziju i upalis international time zone i moze proci bez ikakvih problema ;)
     
  2. r4z0r

    r4z0r Aktivista

    Procitao sam dosta toga iz ove teme , par stranica za pre-order .. ima li ikakva box verzija ispod 60 km , da je sigurna kupovina ?
    Razmisljam o kupovini , igra je fenomenalna .. imam piratsku , nije to to .. ^^
     
  3. dmr

    dmr Veteran foruma

    Evo probah i "nove" drivere i dodaju jos 5-10fps-a :D Sada pici uglavnom oko 60 fpsa (5fps-a +/-) sa 2xAA na 1920x1200 i zauzece gpu-a je non stop 100% a ne 99% ko prije :). Preporuka za sve koji vec nisu stavili ove drivere. http://support.amd.com/us/kbarticles/Pa ... verV2.aspx
     
  4. forzamilan

    forzamilan Veteran foruma

    Znači generalno fps je bolji nego na beti?
     
  5. Pelikan

    Pelikan Veteran foruma

    Za ovo koristenje proxy-a i VPN za rani ulazak, bio je prije par dana clanak gdje su rekli da ce dijeliti banove za to :)
     
  6. dmr

    dmr Veteran foruma

    Da bolji je nego na caspian border, ali cini mi se i razumljivo jer u SP jos nisam naisao na tako veliku mapu.
     
  7. kolinsb

    kolinsb Veteran foruma

    znam da su rekli dijeli banove za igranje na crackovanim serverima sa 128 igraca i sl. :D a ovo nisam nigdje procitao za raniji ulazak na servere.
     
  8. dzeri

    dzeri Aktivista

    Mislim da je prevelik rizik kupovati rusku verziju igre (koja je tamo u maloprodaji bukvalno 3x jeftinija nego EU), pa aktivirati kroz VPN i slicno, pogotovo ako na Originu imate jos igara.
     
  9. bhd

    bhd Veteran foruma

  10. forzamilan

    forzamilan Veteran foruma

    Evo ja naručio sa http://gamecards.eu čekam key u inbox pa šta bude 25eur nema jeftinije pošto je onaj base host lego, ostali bez keyeva, support shit niko ne odgovara na mail, paypal ne radi.
    Ova sa gamecards je Ruska verzija, standardna, samo ne vidim tu ništa ilegalno zašto bi bio rizik?
     
  11. bhd

    bhd Veteran foruma


    gamecards ti je provjeren, dobit ces key za par minuta..
     
  12. igor.g

    igor.g Komšija

  13. jimmy

    jimmy Novi član

    EA je izjavio "Not Recommended" za VPN fazone..meni nije upalilo tako da se valja strpiti jos sutra. :)
     
  14. Juka

    Juka Komšija

    Ako je po ovom, znaci mi veceras iza 12 ilti ga 0:01 mozemo igrati!
     
  15. Reventon

    Reventon Veteran foruma

    Jel neko igra kampanju, dosao sam do misije "The great destroyer" i cini mi se da ima bug, nemogu dalje. :)
     
  16. dino73n

    dino73n Veteran foruma

    Evo situacije u kojoj mozes naci odgovor.

     
  17. forzamilan

    forzamilan Veteran foruma

    Nakon što sam uplatio pare via paypal dobio sam email u kojem GameCards traži moj broj telefona i vrijeme u koje me mogu nazvati. Pošaljem im mail, dobijem odgovor da su me pokušali nazvati ali da nisam bio dostupan :D i odem na help support javi se nekakvi James traži broj uplate, nazove me za par minuta traži email, adresu i kaže ide key uskoro.
     
  18. Triforce

    Triforce Aktivista

    Sve je to super, ali jesil' ti poselamio Džejmsa ?
     
  19. forzamilan

    forzamilan Veteran foruma

    To ću kad dobijem key xD
     
  20. Reventon

    Reventon Veteran foruma

    Na netu se i drugi zale na taj bug, i to se samo odnosi na PC verziju. U pitanju je predzadnja misija, nebih da spojlam, svakako vec znam kako ce se zavrsiti pa mi i neznaci puno