Battlefield 3

Discussion in 'Igre i konzole' started by Vedo, Feb 4, 2011.

  1. dino73n

    dino73n Veteran foruma

    Tebi fali i procesorske snage jer 460ka bi trebala to malo bolje,igrao sam ja betu na GTX260 OC verzija na ultra bez AA i AF i HBO pa islo 45-60 na 16/10 al da bi se dozivio puni sjaj igre treba jaca grafa. Evo 5870 sve na ultra sa HBO i 2xAA ne moze da drzi konstatno 60 fps.
     
  2. jimmy

    jimmy Novi član

    Ugodno me iznenadila aktivacija jutros, taman par rundi uz kafu, za sada odusevljen. :)
     
  3. bhd

    bhd Veteran foruma


    to znaci da se moze vec danas igraT sa naseg regiona?
     
  4. jimmy

    jimmy Novi član

    Moze. :smt003
     
  5. forzamilan

    forzamilan Veteran foruma

    Ja još čekam key sa gamecards.eu, lafo kažu u toku dana ću dobiti testiraju keyeve bla bla a ja već skinuo bf3, evo sad ću instalirat :|

    Još mi crnjak, jaran bio u Njemačkoj prije mjesec dana kaže dobio na poklon neki paketić piše BF3 i knjižica, kaže otvorio ima key kaže dati ću ti jer njemu preslaba konfa ne treba mu WTF???
     
  6. bhd

    bhd Veteran foruma

    Re: Re: Battlefield 3

    To je mapa karkne igricasto je dobio keyeve noke mpgao dobit.a gamecards inace za minut posalju bar meni...

    Sent from my HTC Desire S using Tapatalk
     
  7. dino73n

    dino73n Veteran foruma

    Re: Re: Battlefield 3

    De ti nama ovo ponovo napisi pa da i mi znamo sta si htio rec :D
     
  8. Pelikan

    Pelikan Veteran foruma

    Gamecards salje odma, samo prvi put te nazovu, pitaju par informacija, cisto da potvrde da je sve ok i odma dodje na mail. Da nisu i oni ostali bez kljuceva :)
     
  9. Sena

    Sena Veteran foruma

    De ljudi malo sabura na ovoj temi, ne mogu vise da pohvatam ko sta kaze. :mrgreen:
    Zestoka je BF3 euforija u tjeku.
     
  10. forzamilan

    forzamilan Veteran foruma

    Piše na stranici da su out of stock, jučer kad sam naručio imali su na stanju. Poslao im sad mail da pitam kad će doći. Uglavnom sad su me zajebali i nikad više. Evo sad im ni support ne radi nabijem ih. Mogu li nekako cancel order?
     
  11. dino73n

    dino73n Veteran foruma

    Sistem "beri gljive oko svoje njive" je najpouzdaniji. Da bi ustedio cenera uvalio si se u probleme. Kod nas na piku kod pouzdanih ljudi 59km obicna verzija i 75km LE.
     
  12. bhd

    bhd Veteran foruma

    I kod mog suplayera sa ebaya je nestalo, sinoc smo probali da uzmemo jedan dodatni kljuc :d al bar smo se mi usrecili :D 70 kermi boxed verzija :)
     
  13. Juka

    Juka Komšija

    da napomenem Limeited edicija :wink:
     
  14. KingT

    KingT Veteran foruma

    Dajem 80KM za boxed BF3 Limited Edition.. :smt005
     
  15. anel007

    anel007 Komšija

    prodam ti ovo dan-dva dok mi postar donese .... just kidding :mrgreen: :mrgreen:
     
  16. bhd

    bhd Veteran foruma


    mogu ti ja narucit, a kutiju kad dobijes :)

    edit* sad kad malo bolje vidim, nema vishe na ebay jeftinih sve rasprodato :D
     
  17. kolinsb

    kolinsb Veteran foruma

    evo da se nadovezem na ovo. GTX 580 800/2070MHz drzi 65-75 FPS. nekad bude i vise, ali manje ne. sve na ultra, AA i AF 4x. reza 1920x1080. gpu zakucan na 100%. cpu 35-45%
     
  18. Shenron

    Shenron Komšija

    Odigrao SP. Mislio sam da nista nemoze biti gore i sa vise skripti od Black Opsa :cry:
    Na pocetku sve super, ali kada pocne misija Night Shift sve postane biti jako skriptirano i dosadno :(
    I naravno glup kraj.
     
  19. bhd

    bhd Veteran foruma


    This application cannot be used until the official release date has been reached. Please wait until the official release date and restart the application at that time. Click 'Exit' to abort the process.

    Please visit the support website to get more information: http://support.ea.com

    Your release date will be: Friday, October 28, 2011, 01:00

    znaci nista do sutra navece: )
     
  20. dino73n

    dino73n Veteran foruma

    Valjda do veceras,kod mene radi sve OK. Jutros probao,nije mi se ranije skinula igra.