GTA V

Discussion in 'Igre i konzole' started by Vedo, Oct 25, 2011.

  1. Pelikan

    Pelikan Veteran foruma

    Meni izgleda graficki puno detaljnije od cetvorke, a i animaciju su dosta realnije. U svakom slucaju, jedva cekam :D
     
  2. immolation

    immolation Novi član

    ma dosta bogatije izgleda, puno vihse detalja, a vidim i vind efekat su ubacili :D (tende, drvece, trava), al najvishe mi bi drago kad vidjoh onaj convertible sto sklapa krov :D jer je ocito bio inspirisan, raznim modovima sa IV :D A po meni nije uopce lose sto su zadrzali onaj betonski engine.
     
  3. Majesco

    Majesco Aktivista

    GTA San Andreas u novom ruhu :smt003 , otvoreni prostor je mnogo bolje od grada gdje nema ni jedne travke.
     
  4. Vedo

    Vedo Moderator

    Drago mi je da su one sunsete maznuli iz RDR, prelijepo izgledaju :smt007 A moja procjena je da cemo voditi 4 glavna lika, cije se price nekako preplicu, ala kao sto je bilo u Heavy Rainu
     
  5. Beeblebrox

    Beeblebrox Aktivista

    Ne bi ni mene začudilo, s obzriom da su do sad uvijek u premijernom traileru jasno prikazali glavnog lika. Mada se ovaj srednjevječni pojavljuje nekoliko puta (najviše u traileru, čini mi se), pa mi on djeluje kao glavni lik.
     
  6. Beeblebrox

    Beeblebrox Aktivista

    Dakle, samo Los Santos i okolina, ništa od drugih gradova. Izvor: http://www.rockstargames.com/newswire/a ... ement.html
     
  7. r4z0r

    r4z0r Aktivista

    Back to the old school .. nista od nigerskog zivota vidim , ali eto opet uloga nekog mafioze. :p ^^
    btw. Po mom misljenju prica ce pratiti lika srednjih godina , crne kose .. u vili na Vinewoodu se vidi kako gleda grad , te pri izlasku iz onog kombija on ide prvi i vodi za sobom "hygiene engeniere" sa AK-47 .
     
  8. suppa_FMB

    suppa_FMB Komšija

    Izvinjavam se ako sam fulio negdje ali zna li se makar okvirni datum izlaska igre?
     
  9. Beeblebrox

    Beeblebrox Aktivista

    Nisu još ništa spominjali za datum izlaska, mada pretpostavljam da je igra najmanje godinu dana udaljena od izlaska.

    @r4z0r - ima ga još kasnije, kad vozi auto prema kameri :)
     
  10. Esh

    Esh HWB

    Kao sto rece Beeblebrox, ovaj period naredne godine za izlazak izgleda razumno, no siguran sam da ce na to pitanje odgovor dati E3 2012, jer ce tada biti jasno u kakvom je "stanju" igra.
     
  11. Beeblebrox

    Beeblebrox Aktivista

  12. Zer0

    Zer0 Aktivista

    Sve za 5, ali je li moguce da nece biti pustinjskih predjela...bas steta ako je tako...