All about (my) Car/Cars !!!

Discussion in 'Generalna diskusija' started by Juka, Feb 19, 2011.

Tags:
  1. syss

    syss Veteran foruma

    iskreno... ne.

    pretjerali su isto kao i sa prvom serijom boxera i elfera koji su imali ona spojena svjetla... odozada su se ugledali u britance i njihov master dizajn, što nije baš bajno rezultirali (imho), ali naprijed su se previše odmakli od korijena kojim trebaju se vratiti (imho).

    uzeo bih astona ili jaguara in a heart beat za te pare.
     
  2. p4ja

    p4ja Komšija

    targa je najbolji model porsha
     
  3. syss

    syss Veteran foruma

    targa je oblik karoserije, a ne model ;)
     
  4. apdejt

    apdejt Overclocker

    Po meni najbolji dizajn

    [​IMG]
     
  5. Reventon

    Reventon Veteran foruma

    Neznam, meni opet Lamorghini ima ponajbolji dizajn. Sva auta jos od prvog 350GT iz 1963 pa do najnovijeg Aventadora, svaki je unikat za sebe.
     
  6. p4ja

    p4ja Komšija

    911,bio jedan u sarajevu davno ga vidio,bas crn ovako... strasno ,i po meni je ovaj najbolji model
     
  7. extibo

    extibo Komšija

    Diablo.
     
  8. hamo pipa

    hamo pipa Komšija

    Kad vec stavljamo ko sta voli da se i ja prijavim. Po meni dizajn stoljeca (naravno da sam pristrasan i ne zelim da ulazim u rasprave) :smt003

    [​IMG]

    [​IMG]

    [​IMG]
     
  9. apdejt

    apdejt Overclocker

  10. hamo pipa

    hamo pipa Komšija

    Da, SM je radjen u kooperaciji sa Maseratijem ali Ajkula je meni vrh za to stoljece.
     
  11. dino73n

    dino73n Veteran foruma

    Ajkula tih godina imala dva od cetiri fara koja prate okretanje volana i "skrecu" u krivnu sto je tek od skoro krenulo u BMW/MERC kompanijama i dalje.
     
  12. p4ja

    p4ja Komšija

    pokido si sa ovom prijatelju.koja elegancija jadna ti majka,ovo sad kad vidis na cesti ko space ship jbt.kad su oni covjece hidrauliku radili...al iskara ih svabo nazalost
     
  13. Juka

    Juka Komšija

    Bila je dugo preko puta ac halilovic u Barama, trula visnja, cak sam jednom ostavio broj da me kontaktira lik ako je na prodaju ali se nikad nije javio niti je vise auto tu!
     
  14. NeTRa1der

    NeTRa1der Komšija

    Autopraonica koja radi dubinsko hemijsko čišćenje interijera vozila, u Sarajevu?

    Znam samo za "Autoshop Maja"...
     
  15. GW

    GW Moderator

    I ja sam se pitao šta bi sa tim autom. Dosta puta sam ga vidio, i onda ga odjednom nema više. :)
     
  16. hamo pipa

    hamo pipa Komšija

    Mozda je ova http://www.pik.ba/artikal/657479/citroen-ds-ajkula/ al je cijena paprena, cisto sumnjam da ce je prodati za te pare.
     
  17. Juka

    Juka Komšija

    Jos dok sam radio u Bosnalijeku, bas svaki dan sam prolazio i balio kraj auta, malo je bio i zapusten po pitanju higijiene i hidraulika sva ispuhala kao i gume, bas sam se bio nadao da ce lik zvati!!!
    Ali aBd kakvih visak para, bas odavno planiram uzet njeg i reno 4, pa malo poraditi, usminkati i onda za vikenda da se ima provozati!

    Ista je boja, ali se ne sjecam da je ova imala bijeli krov, i zapustenije je djelovala,osim ako lik nije restauriro!!! i 20K KM malo poskupo :shock:
     
  18. Reventon

    Reventon Veteran foruma

    Restaurirani oldtimeri vremenom dobijaju na vrijednosti ali ovaj je pretjerao :) Ovaj porshe sto ga je apdejt stavio je bio nov 30K njemackih maraka, sada su dobro ocuvani modeli i 30K eura.
     
  19. hamo pipa

    hamo pipa Komšija

    Ma jasta je vec skupo. Ko hoce za sebe da sredi kupi ovako nesto http://suchen.mobile.de/fahrzeuge/s...ext=false&negativeFeatures=EXPORT&tabNumber=1 mada je i ovo skupo za nas standard i polahko je sredjiva za svoju dusu.
     
  20. Pelikan

    Pelikan Veteran foruma

    Bio u garazi jedan takav do prije par godina, djed ga dao nekim siromasima da mu ne uzima prostor :D