Battlefield 3

Discussion in 'Igre i konzole' started by Vedo, Feb 4, 2011.

  1. forzamilan

    forzamilan Veteran foruma

    Ma jašta je nego WH, odmah sam to i napisao a i propisno smo mu se sjetili bliže porodice. Ali popio je bar 7-8 headshotova sa snajperom, džaba mu cheat kad je noob :D


    Bitno da su banovali one igrače koji su iskorištavali onaj exploit a čiteri manje više :roll:
     
  2. Sena

    Sena Veteran foruma

    Uvijek je bilo cheatera.
     
  3. Piroman

    Piroman Komšija

    Odradio sve i radi savršeno, zahvaljujem! :smt002

    Odigrao prošlu noć (čitavu naravno :mrgreen: ), sve super, iako mi se je počeo javljati stari problem zamrzavanja i to zbog ove realtek zvučne; tj. dođe do freeze-a slike, pojavi se loop zvuka (krči cijelo vrijeme) i ja moram resetovat' komp! Ovo se javljalo i u CoD 2, evo našao i ubacio staru "Sound blaster Live! Ct4830" zvučnu, driver-e nekako sredio nekim "kx project" mixer-om, realtek hd audio u device manager-u na "disable" i nadam se najboljem! :?

    Inače, nik je Fatalni_Djemo, divimo se preko nišana! :wink:
     
  4. NAILS

    NAILS Moderator

    Zna li neko koja se optika ponasa kao cobra na f2000.. znaci da je X1:

    [​IMG]

    Kontao sam da je Reflex RDS ali je i on X3. Ako ima punoo grati da je batalim dok se ne ustelim. Do cobre imam jos nekih 180 kolova ali m ise ne da igrati onako bez optike ili sa ovim "povecalima".
     
  5. Juka

    Juka Komšija

    9ta po redu meni optimalna, koristim na f2000 i m416!!!
     
  6. NAILS

    NAILS Moderator

    Da li je x1 ili ? Vidim da nista ne pise. Imam jos nekih 20 killova do nje pa cu probati.
     
  7. Juka

    Juka Komšija

    Nisam siguran, ali ima idealnu koncanicu, ove ostale hollow point prekrupne pa po covjeka prekriju i tesko bude aimat glavu!
     
  8. KingT

    KingT Veteran foruma

    Ja koristim Holographic (HOLO) najaca X1 optika..

    Sve sam probao,Kobru RDS, Refex RDS, Pika-S (Holo) i ostali crap ali je Holographic (HOLO) beton..

    I da to je ova 9-ta sto spominje Juka..

    Od jacih optika koristim M145 (x3.4) ..
     
  9. NAILS

    NAILS Moderator

    Do mene je. Ipak je ova Reflex RDS obicna optika kao cobra. Ne sjecam se kakav je holo. Na M416 koristim cobru a nekada i onaj X6 gdje od 343 killa, sa X6 imam 125. . Dosta dobra i mirna puska. jedino mislim da pravi nesto slabiju stetu.
     
  10. Sp3x

    Sp3x Aktivista

    ovo ce vam mozda zvucati kao glupo pitanje, ali meni bitno...
    ima li bf3 predefinirane tipke za odredjene radnje, znaci fiksni key bind koji se ne moze mjenjat?
    konkretno me zanima skakanje na desnu tipku misa,meele na space, zoom (aim down the sight ili kako se u bfu zove) na e. ima jos da ne navodim sve.
    da ne bacim bezveze pare na igru ako ne mogu poslozit kontrole kako hocu
     
  11. forzamilan

    forzamilan Veteran foruma

    Naravno da nema, štimaš sebi kontrole kako ti je volja.
     
  12. NAILS

    NAILS Moderator

    Jel' se spasi ono sto se igralo ako pukne igra ? Ocito ne.

    Sad' mi zakuca i izadje..

    [​IMG]

    EDIT:

    Ili ovo:

    [​IMG]
     
  13. Juka

    Juka Komšija

    Momci iz bosanskih baraba prihvatili poziv da udju malo da ozivimo hwb server, pa ako je ko u mogucnosti, pridruzite im se!
     
  14. Patton2410

    Patton2410 Veteran foruma

    Ja licno skoro na svim puskama koristim Reflex (RSD). Ima isto skoro ponasanje kao i Cobra (RSD). Recoil nije uopste los. Nema pomjeranja nisana kad si zumiran, naravno dok ne zapucas. Nisu losi ni IRNV (IR 1x) i Holographic (HOLO), mada ja ih licno ne koristim nesto puno.

    Puno je lakse kontrolisati recoil pusaka sa ovim nisanima. Jel stavis neki sa zumom, pa cak i onim manjim od 3.4, ili 4x (ACOG ili PSO-1), daleko je teze imati neku preciznost. Barem meni licno. Kad sam prestao koristiti ove zadnje navedene nisane, moja preciznost je se povecala sa 14% na 17%, i raste i dalje.

    Ima sad bug, kad otkljucs sebi FAMAS pusku, sto je dosla sa B2K, ona dodje sa zumom od 12x. I tako ja otkljuca FAMAS, i odmah uzeo da je oprobam, kad na njoj taj zum. hahahaha. ludilo. morao sam dok me nisu ubili samo pucati iz kuka. :D Jer sa 12x kad zumiras, totalno si imobiliran, hem nista nevidis sto je iole blizu.
     
  15. NAILS

    NAILS Moderator

    De ljudi uletite.. troje nas a serveru.
     
  16. Patton2410

    Patton2410 Veteran foruma

    Aimbot, ili legitiman hitac?

    [youtube]http://www.youtube.com/watch?v=aeai8D5GP2Y&feature=related[/youtube]
     
  17. Juka

    Juka Komšija

    ja ne mogu sad,ali cu kasnije, jbg saljem svima ko je online poruke da udju!
     
  18. NAILS

    NAILS Moderator

    Patton2410 - Sa M416 odlicno ide x6.. cak i iz blizine dobro gadja. Moze sigurno i x12, i ima da se otkljuca ali za DICE "uposlenik". Samo treba imati osjecaja sa pojedinacnim pucanjem.

    Inace, server je mislim sada prazan. Ja i Dino ostali zadnji. Igrali žmire.
     
  19. Patton2410

    Patton2410 Veteran foruma

    Ja licno nemogu koristiti , x4-x6 pa na dalje efektno, a uvijek pucam sa burst shots, sa po 3-4 metka. Preciznost za tim zumovima mi je uzasna, i recoil je nepodnosljiv. Doduse kod nas na PS3 daleko je veci recoil na puskama (pretjerano velik), nego kod vas na PC-u. Ovo je cinjenica, koju su potvrdili mnogi koji igraju na vise platformi simultano. Zaista na PS3 sa iducim patchom moraju i to malo nerf. Osjetljivost je prevelika, i jos recoil kad uzmes u obzir. Osjetljivost je takva, da skoro nema razlike kada pucas sa hip, pa imas veliku pokretljivost, ili kad zumiras oruzje, pa onda pucas. Veoma malo se uspori kretanje nisana kada je zumirana puska. Ide na sve strane, i onda kad imas jos x4 ... nigdje te nema.
     
  20. Mujka

    Mujka Komšija

    Pa svi 1337 skillz igraci nema veze koji fps
    preferiraju da sensitivity bude toliki(sto manji :smt003 ) da kad predjes citavu podlogu da se okrenes za 360stepeni
    i naravno da se disablea mouse acceleration i u igri ako je moguce i u windowsu ( nije dovoljno samo u cp to odradit)
    tako da kad naucis pucat sa nekom puskom pocnu ti govorit da imas aimbot XD