Battlefield 3

Discussion in 'Igre i konzole' started by Vedo, Feb 4, 2011.

  1. AggressoR

    AggressoR Aktivista

    upravo

    samo moras biti brz, jer uvijek ima najmanje 4-5 koji cekaju avion
     
  2. NAILS

    NAILS Moderator

    Ma mene samo cudi kako smo mi plazili po pisti. Kako je spawn "prosao" tamo. To je bilo medju prvim partijama pa sam mislio da je neki bug jer je bila blokada kretanja oko piste.

    Biti ce da je to najvjerovatnije ..da uletim u avion kada je free ali eto. Mislio sam da se moze pokupiti kada je free "pješke" kao tenk.
     
  3. EL NINO CFC

    EL NINO CFC Veteran foruma

    sigurno si spawno na prijatelja iz squada, koji je takodje cekao prijevoz :D
     
  4. perke

    perke Aktivista

    je li neko vidio ovako nesto ranije

    server: Zockerstrich Deutschland MIXED
     
  5. Sena

    Sena Veteran foruma

    Ne daju nam ni da BF3 igramo. :mrgreen:
     
  6. EL NINO CFC

    EL NINO CFC Veteran foruma

    nije to nista, ja sam cak bio banovan, kaze da igram na svom serveru
     
  7. NAILS

    NAILS Moderator

    Jednom se desilo na BC2 a takodjer na istoimenoj igri se desavalo i likovima iz srbije. Za slucaj sa BF3 ne znam.

    EL NINHO CFC - Može biti da sam isao na kolegu.
     
  8. Patton2410

    Patton2410 Veteran foruma

    Mozes pokupiti avion "pjeske" kao tenk. Nemoras uvijek spawn na njega. Pokusaj jednom kad budes vidjeo da je avion free, a ti spawn vec u bazu ... otidji do njega, i udji. Ja sam bezbroj puta tako uzeo avion. I u rush, i u conquest. Samo nekad u rush, na pocetku partije, pogotovo ako si odbrana, nemas pristup pisti, dok ne dodjete do zadnje baze.

    A nekad znas spawn na pistu, ako si kliknuo da spaw u avion, a neko bio brzi od tebe, pa onda tebe spawn na pistu, a tog brzeg (na misu) ubaci u avion. ili kao sto neko rece, mozda si spawn na team mate-a.
     
  9. NAILS

    NAILS Moderator

    Na Kharg Island.. kada igras odbranu, ne mozes pjšice doci do piste niti pješice mozes otici sa iste. Isti slucaj je mislim na CB kada s iodbrana. Pista je u zanjoj bazi. Jedino ga moze pokupiti kada igras Kharg Island napad i kada igras CB napad. Takodjer na firestorm, ne mozes pješice ni u napadu ni u odbrani doci do aviona.. koliko sam vidio.

    No.. .da se dohvatim prakse i aviona, morat cu ipak igrati CQ koji mi se bas ne igra. A svakako vidim da avion nema mnogo udjela u rush modu osim sto ganjas druge avione. Vise odradi helikopter i pješadija.

    A i generalno mi se ne svidja avion. Ocito treba gamepad ili podloga od A0 formata. Mozda se poigrati sa ubrzanjem kursora.. da bude miran kada ciljas a da za manje-brže pomicanje vise smota avion.
     
  10. bhd

    bhd Veteran foruma

    Pff kako ko:)

    Sent from my HTC Desire S using Tapatalk
     
  11. NAILS

    NAILS Moderator

    Heheh.. nemam plaho minutaze u avionu ...valjda zbog rush moda.. ali, jel' ima neki fol da ga zaokrenes brze a da ne mlataram stalno sa misem i da ujedno bude miran nišan kada ciljas ?
     
  12. kolinsb

    kolinsb Veteran foruma

    ima naravno. smiris ruke, a po mogucnosti kupis kakav normalan Joystick, ne one igracke od Geniusa/Gigatecha..... :D
     
  13. Patton2410

    Patton2410 Veteran foruma

    U CB, rush, kad si defender, ja garantujem da u zadnjoj bazi mozes doci pjehe do aviona, jer je pista odmah kraj onog hangara u kojem je onaj jedan m-com. Doduse garantujem na PS3, ali nebi trebalo da ima velike razlike u Rush, izmedju dvije platforme.

    Na Kharg, ja isto mislim da nikako nemozes doci do aviona pjeske kad si defender u Rushu. Jer je pista skroz iza onih brda, gdje bude RU baza kad igras CQ. Mada, mozda i moze, ali nisam nikad probao, jer je pravo daleko od m-coma.
     
  14. NAILS

    NAILS Moderator

    Na CB moze ali bas to, kada je zadnja baza. Ali tada vec debelo gubis tako da.. nema neke fajde. Na Kharg Island je ogracen prostor oko piste. Znaci ako se spawnas na pisu, ne mozes sa nje otici. Imas ogranicen prostor kretanja. Isto tako ne mozes ni doci do nje.

    A ovo za kontrolu aviona cu bas jednom probati vjezbati sa misonjom ako drugima ide.
     
  15. Patton2410

    Patton2410 Veteran foruma

    Kad avionom zaokreces, uvijek smanji maximum brzinu. Onda pravi daleko manji grug, i puno brze okrenes. Ili isto lako mozes okrenuti, samo drzis da avion pocne raditi onaj loop, ono kad pravi avion 360 stepeni okret. E, ti kad uradis 180, samo onda obrnes avion, i to je to. tako je najbrze.

    [​IMG]
     
  16. NAILS

    NAILS Moderator

    Hvala na savjetima. Usporim ja njega prije okretanja ali jednostavni mi nije bas za misa. Kada povecam brzinu mišonje onda sam neprecizan na nišanu. Doduse, imam dosta malu podlogu koja je samo x2 šira od misa i mis vozam iz zgloba pa je i to donekle problem.
     
  17. irhadkul

    irhadkul Komšija

     
    Last edited by a moderator: Aug 2, 2017
  18. Reventon

    Reventon Veteran foruma

    Koja seljacina jbt, zasluzio je trajni ban na svim serverima.
     
  19. EL NINO CFC

    EL NINO CFC Veteran foruma


    ja se bojim da ovaj bf3 ne zavrsi ko bc2 vietnam, cim udjes u heli, odma te skine tenkom, jos malo pa ce skidati jetove
     
    Last edited by a moderator: Aug 2, 2017
  20. Pelikan

    Pelikan Veteran foruma

    Nema mi nista mrze nego kad se zastekam u stijene neke ili iza ograde i fino vidis covjeka, pocnes pucati, meci udaraju u zrak... Maloprije na Metro ima ona ograda kraj Highway, ja pucam u njeg, on u mene, nikom nista... Milion ovakvih mjesta ima, ne znam sto to ne srede.