HWB Battlefield 3 server info

Discussion in 'Igre i konzole' started by Zeleni, Oct 25, 2011.

  1. Pelikan

    Pelikan Veteran foruma

    Onaj drugi sa 16 slotova je stalno pun iz nekog razloga.
     
  2. NAILS

    NAILS Moderator

    Ja koliko vidim nema drugog osim tog sa 16 slotovoa. A sada mi u pretrazi ne izbacuje ni jedan.
     
  3. Pelikan

    Pelikan Veteran foruma

    Pa ima i drugi clan server za 16 slotova, samo ukucas HWB i izbaci oba. Taj clan server je pun uvijek.
     
  4. NAILS

    NAILS Moderator

    Nisma znao da se mora velikim slovma. Nidje veze..
     
  5. EL NINO CFC

    EL NINO CFC Veteran foruma

    mene boli kad vidim da je hwb server prazan, a prije kad je izasao battlefield, nisi mogao uci na njega, tad svega 2 puta usao i to jedva, tad nije bio ubacit queue
     
  6. Zeleni

    Zeleni Network Ninja

    Server je stavljen na squad death match. I nema fajde od toga. Clan server je pun iz nekog cudnog razloga konstatno.

    Daj te mi ideja sta bi mogli staviti da raja fakticni dodje da igra na velikom serveru.

    Mape, modovi, broj igraca ?
    Server istice sad u januaru, i kako stvari stoje, nema fajde produzavati.
     
  7. KingT

    KingT Veteran foruma

    1000 Tickets Conquest Large (Fast wehicle respawn)

    Mape:

    Firestorm/Caspian/Kharg ili neke tri B2K mape (nikako izmjesano)
     
  8. Zeleni

    Zeleni Network Ninja

    Stavljo sam b2k mape 1000 ticket, fast respawn, slabo.
     
  9. NAILS

    NAILS Moderator

    Nije nikada bio RUSH. Ako ni to ne bude islo, onda ga stavite na off..

    Imho vlasnici servera potegnu isti kao sto se i ovdje pricalo. Isto tako sam jednom uletio na nas server kada je HWB clanova bilo oko 7-8 ..i bilo je oko dvadesetak ljudi ukupno kada sam izasao. No ..to startat i sa 10+ ljudi. Zadnji put nas nije bilo 7-8 ukupno te Dino i ja zadnji izasli. Nije bilo fajde.
     
  10. perke

    perke Aktivista

    nece niko doci na prazan server, sta god da stavis.... znaci, napraviti dogovor, ko moze navece oko 8-9 kad nas ima najvise uletiti na server i raspaliti izmedju sebe. Napraviti ljudima naviku da prvo vide sta ima na HWB serveru, da udju na server i ako nema nikoga, da pozivaju ako imaju koga online.
    Lagano navlaciti redovnu ekipu pa ako bude ok, onda i produziti rentu.
     
  11. NAILS

    NAILS Moderator

    Da.. prije je bilo dogovaranja za BC2.. sada za BF3 nista.
     
  12. BiceBolje

    BiceBolje Overclocker

    Hardcore, 500 - 700 ticketa, normalni respawn.
     
  13. iPlay

    iPlay Komšija

    Upravo je jedan od razloga zašto su u*rali BF. Od svega prave Call of Duty za djecu. Ja lično nikad neću ući na server gdje je TDM ili DM. Druga stvar, previše mi je šare ekran, previše nakakvih tački nekad imaš osjećaj kao da igraš 2142. Mada sam se ipak odlučio za kupovinu (samo ključa).


    Šteta za HWB Server. :(

    PS: Kad se sjetim BF2 (i BIHnet Servera)... aktivnog igranja preko 5 godina, to su bila vremena...
     
  14. bhd

    bhd Veteran foruma

    Od stare slave qe ne.moze zivit.....samo naprijed,vidimo se suborac!

    Sent from my HTC Desire S using Tapatalk
     
  15. d0ga

    d0ga Aktivista

    neka stave metro za pocetak sa 800, 24/7, bez m320 i rpga i rankiran nek bude i napunit ce se za cas!
     
  16. kolinsb

    kolinsb Veteran foruma

    ma kakav te metro spopo, to najgora mapa od svih :shock: :shock: :shock: hem nam je otro usi u beti, hem je ubitacno dosadan, i jedna ekipa je skoro pa uvijek u prednosti kad je B flag u pitanju (samo deru bombe, M320/RPG/SMAW/C4 niz one stepenice, i nema se sanse popeti i zauzeti flag)....
     
  17. EL NINO CFC

    EL NINO CFC Veteran foruma

    staviti tdm, 900 tickets, mape staviti bas kao sto je kingt rekao + mape sa b2k

    probati nekako dogovoriti se i jednom uci oko 7-8 kad ko moze, dovljno bi bilo nas 10 da udje i raja ce dolaziti.
     
  18. Esh

    Esh HWB

    Cudno je da se ljudi ne mogu organizovati ako ima 20-tak igraca.. Jedino da neki nisu odustali od igre :)
     
  19. NAILS

    NAILS Moderator

    4-5 maksimalno ljudi da bude online kada sam ja tu. A 2-3 eventualno 4 da igraju u isto vrijeme kada i ja. Tesko je sve sakupit iu isto vrijeme ali eto.. opet se nismo ni jednom dotgovoarali osim nesto kada je tek izasla igra.
     
  20. d0ga

    d0ga Aktivista

    da ako su debilani i ako ne znaju igrati sa puskama

    ovo crveno je ZABRANJENO kao sto sam i napisao u postu...