Battlefield 3

Discussion in 'Igre i konzole' started by Vedo, Feb 4, 2011.

  1. Patton2410

    Patton2410 Veteran foruma

    Samo sto sam ja avion spustio na zemlju, iza B baze, i onda se on otklizao u vodu. Ipak je to F35, zasto ne i iskoristiti njegov hoover mode. :D Znaci nema sanse da sam ja imao kontakt sa bilo kim, dok sam bio u avionu, ili kad sam sletio.

    Trebalo bi da je bug, jer nema logike, da skine samo jednog od vozaca ...
     
  2. BiceBolje

    BiceBolje Overclocker

    Ma može, rijetko, ali se desilo nekoliko puta... raketa se čuje da je eksplodirala odmah tik pored tebe. Sad to može i biti do uključenog ECM-a poslije lockanja, možda ometa raketu, ili je nešto totalno deseto... ali mi se desilo.
     
  3. perke

    perke Aktivista

    najjaci bf3 video EVER

     
    Last edited by a moderator: Aug 2, 2017
  4. kolinsb

    kolinsb Veteran foruma

    Bilo je to vec, ali svakako Bishke je beton, armirani :lol: :lol: :smt005
     
  5. aeRo

    aeRo Komšija

    Stigo i meni BF 8)
     
  6. EL NINO CFC

    EL NINO CFC Veteran foruma

    kasno, svi se vratili na bc2 :lol:
     
  7. NAILS

    NAILS Moderator

    Lik ima BF3 (ne ruski.. mada to nije bitno) i kupi B2K jucer. AKtivira, ne znam da li je igrao. Uglavno sutradan starta i:

    [​IMG]

    BF3 kljuc je kupljen na ko zna kakav nacin (ne on naravno.. vec neki ko je njemu prodao.. uzeo je sa nekog sajta) pa je poništen.. ili, neko je prilozio da je legalno kupio kljuc te njemu aktiviralo dok ovom liku ukinulo.

    Pa vi sada gledajte da kupujete na nekim no name sajtovima, oglasima i cemu sve ne. Baciti 50-70KM sad' pa sad'.
     
  8. forzamilan

    forzamilan Veteran foruma

    Zato imaš gamecards.eu i g2play.net, jeste da su nekad spori ako nemaju na stanju ali provjereni.
     
  9. NAILS

    NAILS Moderator

    Sto je fazon, g2play svaki dan ima gomilu igara na sniženju. Evo MW3 -70%. 19€.

    Evo BF3 17€. Mene BF3 + B2K izaslo 22.5€. BFBC2 12€. Ja sa podrškom imam fina sikustva i stavrno su brzi. Odmah odgovaraju.
     
  10. aeRo

    aeRo Komšija

    Imam tj. imao(jer sam upravo izbrisao igru) sam iduci problem. Skinuo sam igru, imam key za rusku verziju, nisam je ni pokrenuo da vidim da li je sve ok tako da nisam siguran da je to do igre ili sam ja nesto zajeb'o. Uglavnom, dodao sam ENG language pack i uradio prema nekom videu koji sam nasao na yt i desava se slijedece. Pokrenem igru preko shortcuta na desktopu, normalno otvara se origin pa zatim battlelog, instaliram onaj plugin za pokretanje iz browsera. Kliknem na launch campaign il sta vec pise ne znam tacno i dole se loada mapa i kada se igra pokrene dakle samo mi stoji pozadina (ocito iz menija), nigdje menija nigdje bilo kakvog traga slova ili neceg slicnog. I tako samo igra stoji, probam na quick match, opet isto. Kada sam krenuo da izbrisem igru, pokrene se uninstaller i samo zatvori i igra ostane neizbrisana tako da sam i to morao "manual" preko EA-ovih uputa. Evo sad ponovo skidam, hvala Bogu ovaj HS nas pripazio sa brzinama pa nije frka opet skidati pa cu probat reinstalirati.. Jel se ikome ovo desilo ?
     
  11. KingT

    KingT Veteran foruma

    Moras kliknuti na ikonu BF3 na task bar-u da bi usao u igru..

    Znaci udjes u Origin,pokrenes BF3, otvori ti se Battlelog i onda nakon sto se join-as na neki server kliknes na BF3 ikonu na task-bar (sacekaj da se pojavi tj da je aktivna) i onda ces da udjes u igru..
     
  12. aeRo

    aeRo Komšija

    Hahah brate nisam retardiran. :mrgreen:
    Ovo se sve desilo u igri, dakle usao sam preko taskbara..
     
  13. NAILS

    NAILS Moderator

    Ne mora se klikati na ikonicu kada se pojavi jer ces gledati loading screen. Kada uletis u igru, sama ti se otvori bez klikanja tako da je ujedno i korisna stvar ..mozes cackati po netu dok ne uletis. I ja sam mislio da se brze ulazi preko ikonice ali u vecini samo gleda sliku dok ne uleti ..kada mene samo ubaci, odmah sam u igri.

    Igru skini.. ruska je. Otvori battlog, konektjes se itd.. vec si to skontao. Kada je pokrenes, ako pise joining server, igra se jos nije pokrenula. Ako se pojavi dole ikonice i pise logging in, onda se igra pokrenula ali cekas da uletis da igras. Uglavnom.. ne moras pokretati origin, ne mora ni biti upaljen. Otvori browser, nadji neki server i probaj uletiti. Origin se pali i ako je stavljeno automatski (da zapamti podatke), sam se loguje. A zatim sam i pokrece igu i ubaci tebe u istu. Moze se desiti da pukne veza sto je cesto pa pokusaj ponovo.

    Kada vidis da sve radi, promjeni jezik.

    I da, igri treba vremena da uletis. Ne mozes odmah. Zna proci i koja minuta. Za SP ne znam jer nisam igrao.
     
  14. aeRo

    aeRo Komšija

    Instalirao sam eng fajlove koji su bili jos iz oktobra, skidam ponovo igru bice gotovo za nekih 30ak minuta tako da cu isprobati prvo na ruskom da vidim radi li uopste i onda updateati jezik sa ovim novim fajlovima pa se javim.
     
  15. NAILS

    NAILS Moderator

    Kao sto sma rekao, nekada se nacekas da uleti pa da znas da ne ide odmah. Kada kliknes na join server, nemoj nista dirati. Nekoliko puta dobio crni ekran kada sam klikao na ikonicu pa se ujedno i sruši. Da li se svakako trebala srusiti, veze nemam.
     
  16. dino73n

    dino73n Veteran foruma

    Fazon je imati i taskmanager otvoren i gledati koliko je rama popio bf3.exe i dok ne pocucla barem 1gb nemas razloga klikat na ikonicu.Tek sa nesto preko 1gb utrosenog rama igra ce se pokrenuti.
     
  17. aeRo

    aeRo Komšija

    Prvi put sam ja njega pustio tj. oznacio launch when game is ready i isto se desilo.. Znaci BF pozadina, 2-3 tenka warfare i kontam posto prvi put pokrecem duze ce mozda trebati, ali stajalo nekih 5-6 min tako i nista se nije promjenilo..
     
  18. Zeleni

    Zeleni Network Ninja

  19. Pelikan

    Pelikan Veteran foruma

     
    Last edited by a moderator: Aug 2, 2017
  20. EL NINO CFC

    EL NINO CFC Veteran foruma

    moram ovo probati :lol: