BH Telecom ADSL, Moja TV i Mobile - oficijelni thread

Discussion in 'Internet provideri, umrežavanje i web servisi' started by VR6, Dec 27, 2007.

  1. sumeir

    sumeir Komšija

    Urađen je reset,konfigurisano na "novo" ,novi pass i ostalo. Stvar je što se oni žele konektovati preko ipad-a na internet,pronađe mrežu ali nemože da se konektuje tj izbaci poruku da nemože da se konektuje .

    Druga stvar iz nekog razloga wireless konekcija se izgubi onda moraš otići u postavke router-a ukuljučiti pa isključiti pass i onda proradi ali opet se iz nekog razloga wireless konekcija izgubi,čak je ne registruje ni preko laptop-a.

    Dali može biti šta do router-a tu...
     
  2. zdici

    zdici Aktivista

    Je li iko od vas imao ovaj problem slucajno koji se nekad desi a to je..da vam ne radi telefon nekad u toku dana dok ne bude sljedeci reconnect konekcije..danas mi nije radio telefon i ja sam jednostavno reboot ADSL routera napravio i telefon mi je proradio..ovo je vec drugi put da mi se tako nesto desi :roll: gdje moze biti problem ?? slao sam e-mail podrsci kazu da pozovem 1422
     
  3. Stihoklepac

    Stihoklepac Moderator

    Ili spliter ili modem, 1422 pa prijavi da zamjene
     
  4. ColdFire

    ColdFire Overclocker

    Imali ko problema sa konekcijom danas ? Posebno u TZ ???
     
  5. irhadkul

    irhadkul Komšija

    meni je samo sesija zablokirala pa sam zvao da je resetuju.
     
  6. ColdFire

    ColdFire Overclocker

    Meni nestalo danas oko pola 3 . Ev docem kuci jos je nema niti je bila citav dan
     
  7. irhadkul

    irhadkul Komšija

    de vjerovatno ti je zablokirala sesija.Nazovi 1422 i samo reci da nemas neta,skontace da je to to!
     
  8. ColdFire

    ColdFire Overclocker

    Radel sada :lol: ???i hvala na savjetu .
     
  9. kolinsb

    kolinsb Veteran foruma

    evo i Rai Uno uvalili ccccccc msm ne promijeniti cijene 2 god od pustanje usluge u funkciju, nije nimalo korektno.
     
  10. zoi

    zoi Veteran foruma

    Pa bila je promjena cjena, jednom ;)
     
  11. Bio_Sam_Zmijanac

    Bio_Sam_Zmijanac Veteran foruma

    Majke im ja ne kontam ovo, kako znam u Bosni nema neki ogroman broj žabara, ne znam zašto treba da gledamo te programe.
    U svakoj ponudi IPTV korisnici mogu djelimicno da biraju paket programa.
     
  12. perke

    perke Aktivista

    Konacno odcepili novu brzinu... ko zna da li bi se ikad sami sjetili da nisam poceo zivkati

    [​IMG]
     
  13. amarextreme

    amarextreme Aktivista

    Imam isti problem... I isto tako po pitanju BHT podrške, na brzinski način u mi odrubili kada sam spomenuo wireless konekciju, da sa njihove strane gledišta ja nemam problem jer imam stabilnu konekciju žicom, te da je to po njima nadležnost, sa ostalim "karafekama" oni nemaju veze, niti žele barem malim informacijama pomoći dalje... Pa se čude što gube klijente...
     
  14. SamiRX-8

    SamiRX-8 Komšija

    Tako je to i kod mene, iako sam updejtovao firmware, zna mi se desiti možda dva puta u mjesecu da izgubi konekciju iako piše da je "konektovan" bežično. To mi je i podnošljivo jer imam još i WLAN repeater, i milion gluposti zbog kojih sam pokidao živce dok sam sve naštimao :D

    Jedino ako on ima vezu sa AP-om, a konektuje se putem ikone a neće, onda je to skroz druga stvar o kojoj ne bih znao ništa reći :)
     
  15. ColdFire

    ColdFire Overclocker

    Ev da ih pohvalim . Kvar prijavljen u srijedu i posle mojih jedno milion poziva tek jucer dolazi lik da sredi . kaze tek mu tad javili . inace je super lik , zbavio mi je i vajrles modem i promjenio u stanu sve sto se moglo promjenit . njemu respekt
    kao i uvjek najveci problemi su po kancelarijama , levati tesko im pricat i preko telefona ccc :)
     
  16. ibran

    ibran Aktivista

    Imateli vi problema kod pristupa BHTelekomovom portalu,meni izbacuje [Not Found] od poslepodne.
     
  17. exwizzard

    exwizzard Komšija

    radi bez problema
     
  18. Alibegovic

    Alibegovic Veteran foruma

    Ljudi jbe me adsl ova 2 dana nema sanse da konekcija potraje, gori uredno ona adsl lampa ali ne moze modem da se konektuje, gledam u logu rutera valja neke errore 3000, 3004, pa nekad izbaci check usr/pwd, pa nakon 5-6 sati ostvari konekciju, i to potraje sat dva i opet disconnect pa opet patnja dok se konektuje, sta bi moglo biti? U zadnje 3 godine ne pamtim da mi je konekcija pukla, sasvim je korektna linija.


    Sent from my iPhone
     
  19. dino73n

    dino73n Veteran foruma

    Sta kaze raja sa 1422?
     
  20. Alibegovic

    Alibegovic Veteran foruma

    Nisam ih ni okreno evo jutros konektovan uredno ako bude zezalo danas zovem ih.


    Sent from my iPhone